Pomysł

Co sądzicie o tym, aby dodać do forum "Przypomnienie o urodzinach"?

Świetny pomysł!
6
25%
Może być.
12
50%
Odpada. Zupełnie bez sensu.
6
25%
 
Liczba głosów: 24
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Pomysł

Post autor: Runiq »

:idea: Pomysł właściwie nie jest mój, ale zauważyłem, że na tym forum nie ma opcji, o której za chwilę powiem. Mianowicie: Fajną rzeczą byłoby wprowadzenie "Przypomnienia o urodzinach". W Profilu wpisywałoby się swoją datę urodzenia, a na dole forum wyświetlałoby się, kto ma dziś urodziny i kto będzie je miał w tym tygodniu. Z tego co wiem, to jest raczej standardowa opcja PHP.

Proszę o normalne odpowiedzi.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

niezly pomysl, jak borg zrobi to niemam nic przeciwko
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

debilizm ... to już lepiej przywrócić edycję ... :roll:
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Radkoff - ty nie zaczynaj znowu ;-P

A pomysł jak pomysł - może być (o ile leży w standardowym skrypcie forum jego wykonanie), ale po co? Tylko spowalniałoby to forum (no niby nieznacznie, ale jednak) a jakiegoś wielkiego pożytku z tego by nie było - jeżeli ktoś chce się pochwalić urodzinami, może użyć stopki ;-P Podsumowując, jestem do pomysłu nastawiony sceptycznie, aczkolwiek nie mówię "nie" (ani "Ni!" ;-P)
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

To chyba Dźwiedź chce wywołać rewolucję... Mi się wydaje, że lekko przesadziłeś.... Mi ten skin (:D) pasuje, bo wiem jak wyglądają inne fora ( nie będę przytaczał przykładów, bo nie jestem reklama) i jakoś zdaje mi się, że do tego forum jak na razie będzie ten (wygląd) najlepiej pasował.
Bym napisał jeszcze o edycji, ale nie chcę poruszać tematów dawno ustalonych...
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Dałem może być, ale mam taki sam stosunek do tego jak MAd. W sumie to może być miłe jak ktoś złoży życzenia :lol: , ale... no, ale mi to jest obojętne! :P
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Dźwiedź, przesadziłeś z tą wypowiedzią. Twoje bluzgi świadczą o tym, że chyba sam masz intelekt 13-latka, bo nie potrafisz wymyślić krytyki, w której nie ma łaciny podwórkowej... A co do krytyki Dźwiedzia, to jak dla mnie to nie powienien w ogóle tematu wyglądu strony podejmować, bo forum Tawerny jest stosunkowo młode i dopiero się tworzy, więc na pewno dojdzie w nim do wielu zmian... Oby na lepsze.
A co do pomysłu Runiqa, to jak dla mnie obojętne, czy będzie taki bajer z urodzinami, czy nie. Jezeli będę chciał, byście wiedzieli, że mam urodziny, to dopiszę to do jakiegoś posta mojego i tyle
:P
żyję
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Nom, masz rację, Waltos. Jednak, Dźwiedziu, przesadziłeś. Ja się dziwię, że do tej pory MAd tego nie ocenzurował. Ale cóż, ja nic nie mówię. W końcu jest modkiem, to wie lepiej ;).
Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Ocenzurować niestety nie mogę, bo nie mam uprawnień w SF.
Mnie bardziej zastanawia jakim cudem Dźwiedź nie ma żadnych upomnień - już wielokrotnie zwrócił uwagę i moją i Asthnera - to nie pierwszy popis chamstwa, grubiaństwa i "bogatego" słownictwa z jego strony.

Jeśli Ci sie Dźwiedźiu to forum nie podoba (mamy tu swoją drogą przykład myślenia typowego "mastaha": "Forum jest badziewne bo MNIE się nie podoba (a ja mam monopol na prawdę)") to zrób coś dobrego dla nas i dla siebie i nie pisz tu już więcej - wszak nikt Cię do tego nie zmusza.

A co do Twojej "krytyki": Musisz naprawdę mieć wieloletnie doświadczenia z posiadaniem psychiki i gustu 13 latka, że nie tylko znasz ja tak dobrze, ale potrafisz doskonale nacechować nimi swoją "wypowiedź" - albo raczej marudzenie i bezsensowne bluzganie - żebyś chociaż jakiś argument podał, lub napisał co zrobić by było lepiej... ale nie! Panu się nie podoba, a my, nędzni słudzy, musimy zrobić tak by Pan był zadowolony, nawet jeśli Pan sam nie wie czego chce!



Prponuję na tym zakończyć tu temat Dźwidźia - jeżeli ktoś jednak chce kontynuować tę dyskusję, niech dopisze sie tam, gdzie dopisać, ze swoim "wspaniałym" postem winien był sie Dźwiedź (który jednak w swej łaskawości nawet nie przeczytał o czym jest ten temat - bo po co? Przecież to on ma zawsze rację i wie co jest na temat, a co nie...) - czyli w "Czy Forum sie stacza?"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Wypowiedź Dźwiedzia uznaję za jakąś pomyłkę. Nie będę sie w to mieszał, bo i tak wyglądam jak jakiś podżegacz, który nie ma nic lepszego do roboty, oprócz wojen na forum.

Widzę, że wasze zdania są raczej obojętne. Wiem, że to żaden odkrywczy pomysł, tylko taki bajer, dlatego spodziewałem się takich odpowiedzi.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

Dzwiedz heh.. po pierwsze to nawet nie miejsce na takie bluzgi :P Wracam do tematu o przypomnieniu o urodzinach. Ja jestem tak jak MAD ani na tak ani na nie:) dla mnie moze tego rownie dobrze nei byc jak i byc. Po za tym co mi to da ze akurta w ten dzien bede mial urodziny? :)
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Co ci to da? Hmm... może satysfakcję... Zawsze miło jest zobaczyć swoją ksywę obok napisu "Dziś mają urodziny:". No i nikt by nie mógł sfałszować swojego wieku. 13-latek będzie 13-latkiem aż do urodzin :wink: .
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Urodzinki - nie mam nic przeciwko, ale nie bede tez walczyc jak wsciekly borsuk za wprowadzeniem tej opcji. Rzecz mila, ale, jakby nie bylo, zbedna.

Jednak jak cos, to date urodzin podam ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Opcja urodzinowa nie jest standardową opcja forum - a dlaczego nie instalujemy żadnych wtyczek już pisałem i nie zamierzam się powtarzać. Własciwie wszystko co dostępne jest widoczne - niekture tylko opcje są ograniczone (np. edycja).

Poza tym sam w sobie pomysł z oznajmianiem urodzin jest dla mnie dziwny - ale może to dlatego że osobiście nie obchodze urodzin ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

BAZYL pisze:Opcja urodzinowa nie jest standardową opcja forum - a dlaczego nie instalujemy żadnych wtyczek już pisałem i nie zamierzam się powtarzać.
hmmm ..... MAd ja już coś o tym wspominałem, nie ?

przestańcie się srać, że wam forum padnie i dajcie jakieś Full Metal bajerki ...

Co do edycji, ja już się nie wypowiadam, nie mam siły użerać się z dziećmi.

pzdr
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Owszem, wspominałeś, a ja ze 2 godziny Ci to tłumaczyłem - widzę, ze grochem o ścianę normalnie...

Tiaaa... dać pełno bajerków, a potem tylko patrzeć jak nic nie dział, wszystko się tnie, a skrypt dziurawy jak sito.... a czyją to będzie winą jak forum z tego powodu padnie lub dozna innych obrażeń? Oczywiście admina bo jakieś "Full Metal" (i do tego Full zbędne) bajerki instalował...

Zabewne, dokładnie z tego samego powodu, ja też nie będe już po raz n-ty tłumaczył sprawy z edycją...

nawzajem pzdr ;-)
Dźwiedź
Majtek
Majtek
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 27 września 2004, 01:53
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Dźwiedź »

BAZYL pisze:Własciwie wszystko co dostępne jest widoczne - niekture tylko opcje są ograniczone (np. edycja).
Admin także. Edycja dla wszystkich. Bo, prawdę mówiąc, twoje argumenty przeciw są dziecinne. Poza tym powinno być widoczne, ile razy dany post był edytowany - jest to chyba w standardzie.
czyją to będzie winą jak forum z tego powodu padnie lub dozna innych obrażeń? Oczywiście admina bo jakieś "Full Metal" (i do tego Full zbędne) bajerki instalował...
Bo leniwym pachołkiem był i nie raczył przetestować "bajerków"...
nie mam siły użerać się z dziećmi.
No, jeden normalny. Dzieci jesteście.
Zablokowany