ShoutBox

Zablokowany
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

ShoutBox

Post autor: Deep »

Wyszedłem z założenia, że tak zwane ShoutBoxy czyli inaczej mówiąc czaty, które da się wcisnąć prawie wszędzie, jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Jest o tyle fajny, że np chcę podzielić się z innymi jakąś informacją, na którą nie ma miejsca w innych tematach a nie jest warta założenia tematu. Pozatym czat jak czat, można sobie porozmawiać bez ryzyka uznania naszych wiadomości za spam gdyż właśnie shout box po to jest, żeby się w nim nie liczyły wiadomości.
I tu rodzi się moje pytanie. Czy istnieje możliwość umieszczenia takowego shoutboxa na niniejszym forum?

Jeśli ktoś nie wie jak wygląda ShoutBox to odsyłam go do forum nowopowstającego systemu (może coś pomożecie?) > adres: http://onlinerpgpbf.mojeforum.net/

Jeśli była już o tym mowa, to przepraszam - możecie zamknąć temat. Jeśli nie - to niech Adminowie i Moderatorowie się wypowiedzą :D
.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Temat shoutboxu został poruszony tutaj

Osobiście jestem przeciwko takim wynalazkom i będę na NIE.
Jak już chcecie spamować i rozmawiać sobie o głupotach, to zapraszam na kanał #tawerna-rpg na IRCNecie - może w końcu odżyje, jak ktoś tam zacznie zaglądać ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Zamiast shoutboxa jest #tawerna-rpg.
A że nikt tam nie siedzi, to już inna sprawa. ;P
Obrazek
Zablokowany