Nowe forum

Zablokowany

Jaką skórkę powinno mieć forum?

Silver - bo jest ładne i przejrzyste
5
8%
Old TRPG - bo jest klasyczne i najlepsze
47
76%
Inne - w poście wpisałem propozycję jakie
10
16%
 
Liczba głosów: 62
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: BAZYL »

Force ray pisze:Jak to: Nie możesz dodać administratorów ani moderatorów do listy wrogów. :D?
Heh... mnie tez to boli, wierz mi...

Co do skórki - mogliśmy wrzucić silvera i udostępnić forum, albo przerabiac stary szablon jeszcze przez x dni. Na razie jest tylko ta wersja forum i zdaje się inna, oparta na tym. Jak tylko znajdę chwilę spróbuję starą skórkę przerobić na noowe forum - bo widzę, ze zaczynacie marudzić :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Szelmon »

Forum nowe, a czas stary... (sprzed 18. minut)
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nowe forum

Post autor: Tori »

Nieeee!! Nieeeeeeeeee!! Zmieńcie to! Stare, dobre forum to było coś... A ta skórka? Jak forum zrobione w 15 min sa serwerze fora.pl, lamerstwo... Brązy, beże, to było coś, a nie niebieskie i błękity... Połapać się nie idzie, wszystko to jakieś dziwne... Aż się przypomina Seksmisja- "Co? Lampa w podłodze, drzwi pod prądem, wszystko to jakieś popieprzone..."

Stary styl!
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Re: Nowe forum

Post autor: Nadir »

Zdecydowanie stare. Na początku zastanawiałem się, czy na dobrą stronę trafiłem. Aczkolwiek ta wersja ma pewne bajerki (z innych for to wiem:P) i fajnie jakby zostały one zachowane. Nie wiem jeszcze jak sie ma tu sprawa automatycznego logowania- bo na innych z tym jest problem.
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: t0m3ek »

A ja tam jestem za czymś nowym, osobiście lubię AcidTechy wszelakie. Jednak czy nie lepiej wgrać kilka stylów żeby każdy sobie mógł coś wybrać?
Meniyaki tsukete shinugaii!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: BAZYL »

Czas pochodzi z serwera - inna sprawa, ze tam źle chodzi zegar...

Co do stylów to powtarzam po raz ostatni - To forum ma 3 dni i nie ma na nie stylów. Tawerniany Old Styl trzeba przerobić.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Jelcyn »

Prosze, bardzo prosze, moje oczy tak bolą, kiedy błyski srebra i błękitu padają na mą twarz...
Pozwólcie powrócić mi w kojące objęcia brązów, przestańcie mnie katować...
Prosze?

Chyba od razu widać moje stanowisko, stare powinno powrócić, być może w zmodyfikowanej wersji. Narazie jakoś się przemęcze, choć mnie już migrena łapie.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Szelmon »

Jeczycie jak stare baby ;) Ja tam sie juz oswoilem. Nowe forum wymiata! Kolorystyke mozna przebolec majac do dyspozycji te wszystkie nowe bajery. Czuje sie jak bym dostal nowa zabawke normalnie.
Tak sobie mysle, ze marne szanse sa na zobaczenie starej szaty, a jesli juz to na krotko. Jak juz pojda w ruch skalpely chirurgow plastycznych, to stare oblicze forum bedzie nie do poznania. Jak Michael Jackson... eee, moze to nie bylo zbyt dobre porownanie...
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Nowe forum

Post autor: Force »

Szelmon pisze:Ja tam sie juz oswoilem. Nowe forum wymiata!
Ja też się tu czuje świetnie. Jak borg i reszta dostosują starą szatę do nowego forum to będe czuł sie nie swojo. A najbardziej to mi się podoba Panel Sterowania:D.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
trittion
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 13:10
Lokalizacja: Mrocznej Puszczy

Re: Nowe forum

Post autor: trittion »

No nie, co za niespodzianka. Spokojnie uchylam wieko starej skrzyni, by po raz kolejny skorzystać z jej wiedzy a tu szpital. Pachnie dentystą, wszystkie zadziory wyszlifowane, stuletni kurz zniknął. Co się stało z tym kącikiem spokoju ? Old TRPG wróć :(
Nie ma prawdy obiektywnej. Każdy wierzy w to co chce. <- Truizmy, ale kto w to wierzy ;)

Obrazek
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: WinterWolf »

Nowe forum. Super. Bajerami się trochę pobawię i nacieszę się nimi, ale... Błagam wróćmy do brązów... Od tego oczy bolą. Niekoniecznie musi to byc idealnie Old TRPG, ale w tym guście. Brązy i beże są spokojniesze i przyjemniejsze dla oka niż te rażące i jak już to było wspomniane szpitalnie sterylne błękity. Epilepsji można dostać od tej skórki, która obecnie straszy... Mam wadę wzroku i nawet w okularach mało teraz widzę... Jakbym na żarówkę patrzyła...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: Nowe forum

Post autor: Arxel »

Wchodzę na forum i tracę wzrok. Bez takich jasnych kolorków. Stara skórko wróć!
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Nowe forum

Post autor: Tevery Best »

Chcemy stary wygląd forum! Ta szata graficzna ssie! Wyglądamy jak... jak... jak jakieś podrzędne miniforum na darmowym serwerze! To się musi zmienić! Chcemy, aby forum wyglądało tak jak dawniej! Tak, Sssskarbie, chcemy... Old TRPG rulez i basta, przynajmniej, dopóki szumnie zapowiadana nowa szata nie nadejdzie.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: Nowe forum

Post autor: Kloner »

Nowe nie trzyma klimatu tawerny. Ja chcę stary wygląd :(
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Nowe forum

Post autor: Alucard »

Wchodzę... oho... musiałem pomylić fora... wchodzę drugi raz... SZOK

Widzę 2 strony medalu
jedna- Koszmarna kolorystyka, dezorientacja (przyzwyczaję się) i wypranie z klimatu...
druga-Dużo opcji, duża czcionka, wiele bajerów itp...

MOJA PROŚBA
ZOSTAWIĆ TE OPCJE BO SA śWIETNE, ALE ZMIENIC KOLORYSTYKE NA BRĄZY (HMM... MOŻE I TROCHĘ CZERNI NIE ZASZKODZI ;) )
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Nowe forum

Post autor: kajtek Raulin »

Właśnie! :D
Oddać starą skórkę bo przez tą oślepłem! :)
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Nowe forum

Post autor: Eglarest »

No przestancie jeczeć Mowił przeciez BAZYL, że popracuje nad nową -starą skorka dla nowego forum. :)
Nie placzcie tylkod ajcie mu czas i cieszmy sie ze mozemy kozystac z tego forum w jakiej kolwiek postaci a nie zamkneli go na czas przerobek. :)
Zablokowany