Jak zostać wolnym strzelcem?

Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Jak zostać wolnym strzelcem?

Post autor: Ravandil »

Sihamaah pisze:Prawdziwi dziennikarze nie studiują dziennikarstwa :P
Miałem to napisać, ale raczej bardziej prawdziwe jest "dobry dziennikarz nie musi wcale być po dziennikarstwie". Co oczywiście nie oznacza, że ci co studiują dziennikarstwo to partacze, choć wszyscy jednak dobrzy nie będą ;) Zdolni sobie poradzą tak czy inaczej.
PaRaSiTe pisze: Btw. mi się zdaje czy tu offtop rośnie?
My i offtop? To nie te czasy już ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Kamax
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 20 sierpnia 2009, 10:36
Numer GG: 9254855

Re: Jak zostać wolnym strzelcem?

Post autor: Kamax »

Ravandil pisze: jest taki kierunek jak "redaktor"? I czym jest tajemniczy "kierunek zawodu"* na studiach? Tak czy siak, pisz, bo raczej Ci to nie zaszkodzi. A czy umiesz pisać to się okaże jeszcze ;)
No raczej,że dziennikarstwo :D

A co do pojęcia,że dziennikarz,który ukończy studia nie koniecznie jest dobry to fakt...Tego nauczyć się nie da...Z tym trzeba się urodzić i kochać to co się robi,być dumnym z tego co się piszę...Wówczas tylko wtedy twoje prace będą wyglądały świetnie...Choć oczywiscie nie twierdzę,że pierwsza praca już jest świetna...Trzeba duuużo pisać (sorry za to powtarzanie) aby nauczyć się jak zawierać informację,aby była odbierana pozytywnie ;)

Jak brzmi cytat z książki:

-Zatem zgaduj co musisz robić,aby być doskonałym w tym co robisz?
-Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć...

;)
"...Bo wiedźmin potyka się tylko raz..."
"...Uwierz, że jesteś niewidzialny, a nikt cię nie zobaczy..."

ObrazekObrazekObrazekObrazek
evilmg
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: sobota, 13 grudnia 2008, 13:45
Numer GG: 0

Re: Jak zostać wolnym strzelcem?

Post autor: evilmg »

hmm, nie żebym chciał się narzucać, ale jakiś czas temu wysłałem drugi tekst na redakcja@tawerna.rpg.pl i nie ma odpowiedzi od dłuższego czasu, domyślam się, że to przez deadline poprzedniego numeru, ale chciałbym się upewnić czy chociaż mail dotarł ;)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Jak zostać wolnym strzelcem?

Post autor: BAZYL »

Tak, jeśli to ten mail co myślę, to jest to moja wina - zostałem ostatnio zbombardowany milionem obowiązków i zapominam/nie zdążam z milionem rzeczy. Odpowiedź powinieneś dostać niebawem, bo kończę właśnie składać numer...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany