Przedruki z innych serwisów

Zablokowany
mattness
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 24 września 2005, 12:40
Numer GG: 0
Lokalizacja: Shadowrun
Kontakt:

Przedruki z innych serwisów

Post autor: mattness »

Witam.
Jestem mattness ze strony Shadowrun Polska.

Od 2004 roku przybliżamy polakom nieco zapomniany w naszym kraju system Shadowrun RPG.

Sprawa jest taka.

Mamy teksty o Shadowrun RPG, mamy karty postaci, programy, gierki, powoli bierzemy się za komiks i fan-filmy. Krótko mówiąc: jest tego trochę :) ...

Nie wiem, jak wiele osób o tym wie, ale dzięki wydawnictwu ISA (i naszej pomocy), zasady Shadowrun RPG po polsku można ściągać z sieci legalnie i za zupełną darmochę.

Propozycja:
Czy Redakcja Tawerny RPG jest zainteresowana przedrukiem artykułów z naszej strony?
Mamy tylko trzy warunki:
1. pozostawić niezmienione nazwisko autora
2. na końcu przedrukowanego artykułu link do ]źródła LUB strony domowej naszej strony
3. Przedruk nie jest na wyłączność - chcemy skierować taką samą ofertę do innych portali RPG.

Czekam na odpowiedź (i małą prośba - jeśli opublikujecie, podrzućcie linka).

mój mail: mattness@op.pl
gg: 4976496

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony niedziela, 4 lutego 2007, 20:25 przez mattness, łącznie zmieniany 1 raz.
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Ja mam pytanko czy to starszy Shadowrun, czy nowa wersja u was występuje (bo chyba za granicami naszego pięknego państwa wydano kolejną edycję) ale nie jestem na czasie z systemem więc sie pytam :?:

Ogólnie fajna inicjatywka, swego czasu ostro też ze znajomymi pogrywaliśmy, no nic trzeba czekać co odpowie wielki jaszczur.
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
mattness
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 24 września 2005, 12:40
Numer GG: 0
Lokalizacja: Shadowrun
Kontakt:

Post autor: mattness »

@makk

Do ściągnięcia jest polska 2 Edycja (do niej prawa kupiła ISA).
Jak będziesz chciał jeszcze pograć, to wszystko co potrzeba jest na stronie (Zasady, karta postaci, dwie przygody w PDFach... A kostki? Zamiast kostek jest roller :D ).

Skupiamy się na kilku rzeczach
1. propagowanie nieco zapomnianego w Polsce systemu (stąd ta propozycja)
2. edukacja (dodatków po polsku było ok.5 . A po angielsku - ok 165 :evil: )
3. Robienie Polski w Shadowrunie (Korporacja Opatrzności Bożej w Częstowie, Smok Całożerca w Karpatach, Polska pod ruską okupacją, Niemiecka MEGAKORPORACJA zdominowała polską gospodarkę.)

Ale sporo osób udzielających się na forum przerzuciła się na SR4 ed (choć jest tylko po angielsku, to ludziom się podoba, że są uproszczone, szybsze zasady walki. Zmieniło się też tworzenie postaci).
Nowa edycja wygrała ENnie awards - najlepsza gra roku 2006 :)

PZDR
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Proszę o kontakt w tej sprawie na majla: redakcja@tawerna.rpg.pl
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany