co z TRPG?

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: co z TRPG?

Post autor: Sihamaah »

Zmuszasz nas do wertowania mechanizmu forum :P

Wcześniej też były skórki do wyboru? Aż cztery? No bo skoro doszła możliwość zmiany głównej skórki TRPG to może i forum?
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: co z TRPG?

Post autor: Nekonushi »

A ja dodam, że za napisami online/offline tęsknić nie będę (tylko coś pusto bez nich...) ale brakuje mi tych kropek - dzięki nim łatwiej było trafić na swoje sesje :P
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: co z TRPG?

Post autor: Ravandil »

BAZYL pisze:Hmm... O tym nie wiedziałem...
Bo właściwie myślałem o czymś innym :)
No to miałeś rację, że tego nie widać :D Mnie się w oczy rzucił tylko brak tych pożytecznych żółtych kropeczek i też w pewien sposób pożytecznych informacji w profilu, gdy chciałem zobaczyć, gdzie najbardziej spamuję ;)

btw:
A ja dodam, że za napisami online/offline tęsknić nie będę (tylko coś pusto bez nich...)
Oo... tego nie zauważyłem. A pamiętam, jaki kiedyś był spór o to, jak mają wyglądać, a teraz po prostu bez słowa zniknęły ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: co z TRPG?

Post autor: Deep »

Braku napisów online/offline również nie zauważyłem...
Ale za żółtymi kropkami będę tęsknić. Przydatne były. Może jednak dałoby ise je nakłonić do powrotu?
.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: co z TRPG?

Post autor: BAZYL »

Chyba udało nam się zidentyfikować przyczynę nadmiernego obciążenia serwera, obecnie są zmienione ustawienia i jeśłi bedzie on pracował stabilnie to spróbujemy wrócić do dawnych ustwaień. No moze poza przyciskami "online/offline" :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: co z TRPG?

Post autor: fds »

Przyczynę, taaa :>

A tak z innej beczki:
Po kiego diabła, dział Forum Konwentowego spuchł o kolejne forum co? Nikt tam się nie wypowiada, ta część forum leży zdechnięta, a zajmuje coraz więcej miejsca i tylko przeszkadza -_- Wrzucić połowę tego szajsu w podfora i już, a nie tworzysz bazylku coraz większego potwora...

EDIT

Co za inteligentna inaczej osoba wpadła na pomysł umieszczenia takiej potwornej, olbrzymiej reklamy? O_O Nie dość, że zasłania połowę ekranu, to druga połowa jest zasłonięta przez popup _-_

Obrazek
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: co z TRPG?

Post autor: Azrael »

Ja również mam problemy z załadowaniem strony. (przeważnie wieczorami)
Wyskakuje mi, ze forum jest wyłączone. (prawie codzniennie)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: co z TRPG?

Post autor: Sihamaah »

Podpisuję się pod powyższą wypowiedzią. Zróbcie coś z tymi przeciążeniami.

fds - Firefox + AdBlock, ewentualnie jako wolisz Operę to macie tam podobno jakieś takie opcje, co też blokują reklamy :P No, chyba że używasz jeszcze innej przeglądarki... Albo IE... No cóż, ja polecam FF z AdBlockiem.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: co z TRPG?

Post autor: fds »

Siha...
Ja używam fx'a... Ale to nie powód, żeby pod ie forum wyglądało jak kupa kompostu.

Swoją drogą jest prosty sposób na pozbycie się tawernianych reklam w ie. Wystarczy zablokować skrypty java :D A jeśli ktos nie umie, to po protu dodać tawernę na listę niebezpiecznych witryn.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: co z TRPG?

Post autor: borg »

fds pisze: Co za idota wpadł na pomysł umieszczenia takiej potwornej, olbrzymiej reklamy? O_O Nie dość, że zasłania połowę ekranu, to druga połowa jest zasłonięta przez popup _-_
Ten sam idota, który płaci od pół roku z własnej kieszeni za serwer Tawerny, wraz z drugim idotą (część BAZYL), który się kilka razy sporo dorzucił. Wcześniej ten idota hostował przez pół roku Tawenę na specjalnym kompie w domu, a wcześniej chyba z rok na serwerze firmy, w której wówczas pracował.

(Dodatkowo Ci idioci, wcześniej się zapytali się użykowników tawerny o zdanie)

Na domiar złego ten sam idota przygotował w tym czasie, z pomocą tego drugiego idoty (i innych idotów oczywiście) grafike dla BŚki i JasnejTRPG.

Teraz się ten sam idota ma zabierać za kolejny podserwis dla Tawerny.... Co za debil z niego!

PS.
Zgadnijcie ile Ci debile wrzucili kasy w utrzymanie Tawerny w ciągu ostatnich dwóch lat? :)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: co z TRPG?

Post autor: BAZYL »

Idiotyzm normalnie...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: co z TRPG?

Post autor: Azrael »

Dziś o 16.00 nie mogłem wejść na stronę :/ forum w ogóle się nie ładowało,a przy TRPG wyskakiwał błąd.
(dopiero o 16.07 udało się)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ