Pytanie o ogólne dzialanie forum

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
bOdziO Wolf
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 20:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz(HQ)/Gdańsk(studia)
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: bOdziO Wolf »

BAZYL pisze:Poprawianie starego szablonu mija się z celem także dlatego, że nie posiada on wielu funkcji dostępnych w aktualnej. To jak z Windowsem - za czasów Win98SE nikt nie marzył nawet o przezroczystych oknach. A w Win7 to standard.
Może to zabrzmi brutalnie ale zmiana kojarzy mi się bardziej z Windows Vista . Niby nowe i ładne ale nie da się tego używać. Dodatkowo nadmienię, iż dobry interfejs korzysta z ogólnie przyjętych standardów - to bardzo pomaga szybko, łatwo i przyjemnie poruszać się po każdym forum bez każdorazowego przestawiania się na nowy sposób użytkowania. Nie wyklucza to zmian w wyglądzie oczywiście, bo można zrobić naprawdę "wypasione cóś" bez wnerwiania potencjalnego odbiorcy.

Co do zmian w nowym stylu proponuję:
- awatary po lewej stronie (ale to już wszyscy pisali)
- jakieś wyróżnienie (np. poprzez lekkie przyciemnienie) górnego paska z przyciskami i linkami typu edycja oraz nazwy tematu i autorem posta
- każdorazową dostępność do linków typu 'nowe posty'
- zrezygnowanie z zaokrągleń elementów na siłę, bo bez przeźroczystości wyglądają kiepsko
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Sir_herrbatka »

Jak na mój gust wystarczy przenieść avatary na lewą stronę i tyle.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: BAZYL »

bOdziO Wolf pisze:Co do zmian w nowym stylu proponuję:
Bardzo mi się podoba, konkrety.
- awatary po lewej stronie (ale to już wszyscy pisali)
To może wkrótce, szybki test wykazał, że jest jeszcze jedna drobna komplikacja z tym. Chyba że przeszukam ustawienia forum i znajdę coś o czym nie wiem.
- jakieś wyróżnienie (np. poprzez lekkie przyciemnienie) górnego paska z przyciskami i linkami typu edycja oraz nazwy tematu i autorem posta
Chciałem, sam o tym myślałem, niestety nie da się, bo praktycznie każdy element nagłówka posta jest osobny w kodzie i nawet jeśli wszystkim nadać takie tło, to będzie ono tylko plamami pod poszczególnymi elementami. Zdecydowałem się zatem na inny wyróżnik - odgrodzenie nagłówka linią przerywaną. Teraz wygląda to lepiej niż pierwotnie.
- każdorazową dostępność do linków typu 'nowe posty'
Nie rozumiem, proszę o wyjaśnienie.
- zrezygnowanie z zaokrągleń elementów na siłę, bo bez przeźroczystości wyglądają kiepsko
To elementy graficzne, grafiką zajmę się na końcu lub gdy znajdę grafika lepszego ode mnie (czyli praktycznie jakiegokolwiek). Dodam jeszcze, że te elementy są przezroczyste, tylko nie ta część o której myślisz jest przezroczysta ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: No Name »

BAZYL pisze:
- każdorazową dostępność do linków typu 'nowe posty'
Nie rozumiem, proszę o wyjaśnienie.
Chodzi o dostępność przycisku 'Nowe posty' z każdego miejsca forum. Teraz jest tylko na stronie głównej, a kiedyś zawsze był u góry. Też mnie to denerwuje trochę, bo często z niego korzystałem.
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Sirion »

No Name pisze:
BAZYL pisze:
- każdorazową dostępność do linków typu 'nowe posty'
Nie rozumiem, proszę o wyjaśnienie.
Chodzi o dostępność przycisku 'Nowe posty' z każdego miejsca forum. Teraz jest tylko na stronie głównej, a kiedyś zawsze był u góry. Też mnie to denerwuje trochę, bo często z niego korzystałem.
Tu się zgodzę. To jest jedna z najprzydatniejszych opcji i znacznie ułatwia korzystanie z forum. Dobrze by było ją mieć zawsze pod ręką.
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: BAZYL »

Dodałem to na belkę nawigacyjną. Nie jestem pewien do końca czy ma to sens, ale lepszego miejsca nie znalazłem, a teraz jest przynajmniej dostępne. I chyba za chwilę usunę to ze starego miejsca, aby się nie dublowało.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Sir_herrbatka »

moim zdaniem miejsce jest idealne.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: WinterWolf »

Ja mam kilka uwag. Przeżyłam bowiem szok po wejściu na forum... Przez chwilę myślałam, że całość się po prostu posypała i mi się coś krzaczy.

Zmniejszenie fonta znacząco zmniejszyło czytelność. Nic nie widzę... Poprzedni rozmiar był na granicy mojej czytelności, ale nic czego mogłabym się czepiać (dotyczy nie tylko postów, ale wszystkiego - w menu użytkownika w profilu jest to samo).

Awatar po prawej stronie sprawia, że dostaję zeza. Po prawej powinna być nawigacja, po lewej informacje - teraz wszystko jest po prawej, na kupie. W końcu czytamy od lewej do prawej, a nie na odwrót...

Nowy styl poszedł na skrajny minimalizm - przyciski do PW, maila, gg etc. są w tej węższej kolumnie po prawej i są tak małe, że ciężko trafić. Poza tym te symbole na nich są dla mnie nieczytelne. Muszę wycelować i poczekać by pokazał się opis części z nich by wyłapać do czego służą.

Kolorystyka zrobiła się bledsza (brak jaskrawszych elementów na belkach etc.). Linki kolorystycznie nie odróżniają się od reszty tekstu (być może winny jest rozmiar fonta).

Chociaż ten element mi się podoba:
Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum
przez BAZYL » So lut 12, 2011 12:36 pm

(mam na myśli nagłówek posta) to jednak kreskowane podkreślenie wygląda jakby zostało zrobione na szybko, na odwal się (wady minimalizmu).

Po przejściu do profilu zauważyłam też brak ramek w tabelach. Przy zmniejszonym stopniu pisma obniżyło to czytelność.

Tyle jestem w stanie powiedzieć po pierwszym rzucie okiem.

EDIT: Drugi rzut okiem. Żeby nie było, że tylko narzekam - w panelu użytkownika spodobały mi się zakładki. Wcześniej były gorzej zorganizowane. Teraz jest lepiej. Podobają mi się też te pola z cytatami.

Musiałam sobie powiększyć tekst w poście, bo po wysłaniu go nie mogłam go odczytać. W okienku edycji posta też zresztą nic nie widzę.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: BAZYL »

WinterWolf pisze:Zmniejszenie fonta znacząco zmniejszyło czytelność. Nic nie widzę... Poprzedni rozmiar był na granicy mojej czytelności, ale nic czego mogłabym się czepiać (dotyczy nie tylko postów, ale wszystkiego - w menu użytkownika w profilu jest to samo).
Czcionka jest mniejsza tylko w stylu najmniejszym. Klikając na ^A^ w prawym górnym rogu belki nawigacyjnej można powiększyć do rozmiaru takiego jak w starym stylu oraz jeszcze większego. Wydaje mi się, że to rozwiązuje sprawę, ale jeśli się mylę to powiedz - zwiększę i najmniejszą.
Awatar po prawej stronie sprawia, że dostaję zeza. Po prawej powinna być nawigacja, po lewej informacje - teraz wszystko jest po prawej, na kupie. W końcu czytamy od lewej do prawej, a nie na odwrót...
Sprawę awatarów już opisywałem - zajmę się nią później, bo wymaga więcej pracy. Ale aż prosi się napisać ze nawigacji na forum nie ma po prawej, a na górze i na dole, zaś czytając posta (od lewej do prawej), nie czyta się awatara tak cz siak. Poza tym czyta się także z góry na dół, a w nagłówku każdego posta jest napisany i autor ;)
Nowy styl poszedł na skrajny minimalizm - przyciski do PW, maila, gg etc. są w tej węższej kolumnie po prawej i są tak małe, że ciężko trafić. Poza tym te symbole na nich są dla mnie nieczytelne. Muszę wycelować i poczekać by pokazał się opis części z nich by wyłapać do czego służą.
Kwestia przyzwyczajenia jak sądzę. Ale i je można podpisać pod grafikę ogólną przycisków, którą muszę po prostu zrobić.
Kolorystyka zrobiła się bledsza (brak jaskrawszych elementów na belkach etc.). Linki kolorystycznie nie odróżniają się od reszty tekstu (być może winny jest rozmiar fonta).
Kolorystyka jest taka sama - poza elementem żółtym w tle np. cytatu (który notabene zastąpił biel, która była bledsza). Myślę, ze jak zrobię brązowe przyciski, podobne do tych starych, to wszystko wróci do normy.
Chociaż ten element mi się podoba:
Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum
przez BAZYL » So lut 12, 2011 12:36 pm
(mam na myśli nagłówek posta) to jednak kreskowane podkreślenie wygląda jakby zostało zrobione na szybko, na odwal się (wady minimalizmu).
Nie widzę żadnego w tym podkreślenia. Poproszę o screena - być może to jakaś niedoróbka, którą przegapiłem.
Po przejściu do profilu zauważyłam też brak ramek w tabelach. Przy zmniejszonym stopniu pisma obniżyło to czytelność.
Masz rację, to ewidentnie trzeba poprawić.
Drugi rzut okiem. Żeby nie było, że tylko narzekam - w panelu użytkownika spodobały mi się zakładki. Wcześniej były gorzej zorganizowane. Teraz jest lepiej. Podobają mi się też te pola z cytatami.
To już zasługa ogólna motywu, który jest lepszy jeśli chodzi o funkcje.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: WinterWolf »

BAZYL pisze:Czcionka jest mniejsza tylko w stylu najmniejszym. Klikając na ^A^ w prawym górnym rogu belki nawigacyjnej można powiększyć do rozmiaru takiego jak w starym stylu oraz jeszcze większego. Wydaje mi się, że to rozwiązuje sprawę, ale jeśli się mylę to powiedz - zwiększę i najmniejszą.
^A^ Rozwiązało problem tylko na chwilę. Bo przejście na inną stronę na forum sprawiło, że żeby coś przeczytać musiałam ponownie wcisnąć ^A^, bo wróciło do maleńkich literek.
Sprawę awatarów już opisywałem - zajmę się nią później, bo wymaga więcej pracy. Ale aż prosi się napisać ze nawigacji na forum nie ma po prawej, a na górze i na dole, zaś czytając posta (od lewej do prawej), nie czyta się awatara tak cz siak. Poza tym czyta się także z góry na dół, a w nagłówku każdego posta jest napisany i autor ;)
Spoko, rozumiem, że kwestia awatarów będzie wymagała czasu. Przeboleję i poczekam. Dodam tylko, że zanim w gąszczu liter w tym nagłówku posta znajdę nazwę użytkownika, awatar i bezpośredni podpis pod nim pozwolą mi zidentyfikować delikwenta znacznie szybciej - dlatego lepszy jest po lewej niż po prawej.
Wyszło też, że nieprecyzyjnie się wyrażam, przepraszam. Pisząc nawigacja miałam na myśli przyciski Usuń post, Cytuj, Edytuj etc. Tym przyciskom moim zdaniem jest dobrze po prawej i wraz z awatarami jest tam teraz wszystko na kupie (i awatary i te przyciski).
Kwestia przyzwyczajenia jak sądzę. Ale i je można podpisać pod grafikę ogólną przycisków, którą muszę po prostu zrobić.
Kwestia przyzwyczajenia - owszem. Niestety jeśli trzeba się do czegoś przyzwyczajać by było chociaż mniej więcej wygodne to znaczy, że jest niepraktyczne. Obsługa stron powinna być jak najbardziej intuicyjna.
Kolorystyka jest taka sama - poza elementem żółtym w tle np. cytatu (który notabene zastąpił biel, która była bledsza). Myślę, ze jak zrobię brązowe przyciski, podobne do tych starych, to wszystko wróci do normy.
Brązowe przyciski mogą częściowo rozwiązać ten problem. W kilku miejscach większy stopień pisma powiększył światła wokół liter co również nieco zmieniło tonację, ale to raczej nie jest ani wada, ani zaleta. Dla porównania wrzucę tutaj też screen z demonstracją o co mi chodzi w przypadku braku jaskrawszych elementów. Zaznaczę też na tym coś co moim zdaniem jest kiepsko umieszczone.
Untitled-122 copy.jpg
Nie widzę żadnego w tym podkreślenia. Poproszę o screena - być może to jakaś niedoróbka, którą przegapiłem.
Screen wyżej.

Mam nadzieję, że nic nie pomieszałam...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: BAZYL »

WinterWolf pisze:^A^ Rozwiązało problem tylko na chwilę. Bo przejście na inną stronę na forum sprawiło, że żeby coś przeczytać musiałam ponownie wcisnąć ^A^, bo wróciło do maleńkich literek.
To dziwne, sprawdź czy nie masz czegoś z ciasteczkami, albo czy nie miałaś otwartej strony w kilku oknach - bo ja też jestem ślepy i też korzystam z powiększenia, a nawet po wyłączeniu przeglądarki i ponownym jej włączeniu mam całość powiększoną.
Wyszło też, że nieprecyzyjnie się wyrażam, przepraszam. Pisząc nawigacja miałam na myśli przyciski Usuń post, Cytuj, Edytuj etc. Tym przyciskom moim zdaniem jest dobrze po prawej i wraz z awatarami jest tam teraz wszystko na kupie (i awatary i te przyciski).
Już rozumiem, ok.
Zaznaczę też na tym coś co moim zdaniem jest kiepsko umieszczone.
Trudno będzie to przenieść i to nie z powodu komplikacji, tylko z powodu braku lepszego miejsca. Zresztą nawet na Twoich screenach widać, że pionowo położenie tego paska niewiele się zmieniło.
Nie widzę żadnego w tym podkreślenia. Poproszę o screena - być może to jakaś niedoróbka, którą przegapiłem.
Screen wyżej.
Aha. Z tym podkreśleniem to już pisałem - nie sięga do końca, bo każdy element nagłówka jest osobnym blokiem w kodzie, a ten kończy się właśnie w tym miejscu. Mogę zrobić z tego linię ciągłą, ale ona IMHO wprowadza zbyt duże ograniczenie optyczne, praktycznie dzieląc posta na dwa.

Z wcześniejszego:
Po przejściu do profilu zauważyłam też brak ramek w tabelach. Przy zmniejszonym stopniu pisma obniżyło to czytelność.
Tu też proszę o screena, bo mam problem z namierzeniem dokładnego braku ramki.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: WinterWolf »

BAZYL pisze:To dziwne, sprawdź czy nie masz czegoś z ciasteczkami, albo czy nie miałaś otwartej strony w kilku oknach - bo ja też jestem ślepy i też korzystam z powiększenia, a nawet po wyłączeniu przeglądarki i ponownym jej włączeniu mam całość powiększoną.
Rozwiązałam zagadkę. Po prostu coś nie zaskoczyło. Gdy włączam stronę to wpierw są małe literki i dopiero po chwili powiększenie się budzi i litery stają się czytelne. Minimalne powiększenie bazowego rozmiaru by się przydało, gdyby powiększenie nie zawsze zaskoczyło.
Wyszło też, że nieprecyzyjnie się wyrażam, przepraszam. Pisząc nawigacja miałam na myśli przyciski Usuń post, Cytuj, Edytuj etc. Tym przyciskom moim zdaniem jest dobrze po prawej i wraz z awatarami jest tam teraz wszystko na kupie (i awatary i te przyciski).
Już rozumiem, ok.
Przyciski na górze posta ciut utrudniają cytowanie długich postów. To taka mała uwaga techniczna, która rzuciła mi się w oczy przed chwilą podczas cytowania ;)
Trudno będzie to przenieść i to nie z powodu komplikacji, tylko z powodu braku lepszego miejsca. Zresztą nawet na Twoich screenach widać, że pionowo położenie tego paska niewiele się zmieniło.
A zamiana miejscami wchodzi w grę? (Panel użytkownika i liczba nowych wiadomości ponad adresem posta)
Aha. Z tym podkreśleniem to już pisałem - nie sięga do końca, bo każdy element nagłówka jest osobnym blokiem w kodzie, a ten kończy się właśnie w tym miejscu. Mogę zrobić z tego linię ciągłą, ale ona IMHO wprowadza zbyt duże ograniczenie optyczne, praktycznie dzieląc posta na dwa.
Moim zdaniem jednolita linia wygląda czyściej i bardziej estetycznie. Ale to chyba najbardziej zależna od gustu rzecz.
Po przejściu do profilu zauważyłam też brak ramek w tabelach. Przy zmniejszonym stopniu pisma obniżyło to czytelność.
Tu też proszę o screena, bo mam problem z namierzeniem dokładnego braku ramki.
Tu zapewne też siadła moja precyzyjność. Chodziło mi o tabelę. Czytelność się poprawiła, wraz ze zwiększeniem stopnia pisma.
Untitled-133.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Deep »

Tak jeszcze patrzę, że chyba fajnie by było zrobić odrobinę większe odstępy między postami. Albo większą różnicę kolorów bo się trochę zlewają ze sobą.
.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: BAZYL »

WinterWolf pisze:Przyciski na górze posta ciut utrudniają cytowanie długich postów. To taka mała uwaga techniczna, która rzuciła mi się w oczy przed chwilą podczas cytowania ;)
Taa, cały czas łapię się na tym, ze szukam ich na dole ;)
A zamiana miejscami wchodzi w grę? (Panel użytkownika i liczba nowych wiadomości ponad adresem posta)
Raczej nie, bo takie przeniesienie zmieniłoby to na wszystkich stronach, nawet głównej i tych, gdzie nie ma adresu posta.
Moim zdaniem jednolita linia wygląda czyściej i bardziej estetycznie. Ale to chyba najbardziej zależna od gustu rzecz.
Zaraz to zmienię w takim razie, sama ocenisz.
Tu zapewne też siadła moja precyzyjność. Chodziło mi o tabelę. Czytelność się poprawiła, wraz ze zwiększeniem stopnia pisma.
W sumie da się zrobić, jak pogrzebię mocno w opcjach.
Deep pisze:Tak jeszcze patrzę, że chyba fajnie by było zrobić odrobinę większe odstępy między postami. Albo większą różnicę kolorów bo się trochę zlewają ze sobą.
Ciężko będzie, bo to z automatu robi się między wszystkimi blokami chyba. Może pogrubienie dolnej krawędzi by pomogło?
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: WinterWolf »

Linia ciągła teraz wygląda lepiej. Nie dobiega do końca, więc nie dzieli posta jakoś znacząco, a wydaje mi się, że jest jakby większy porządek. Jestem za pozostawieniem linii ciągłej :)
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: necron1501 »

Zmiany w layoucie jak najbardziej na plus, dawno nie było zmian.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Kaczor »

No generalnie ten wygląd forum jest całkiem przyzwoity, jednak wolałbym avy po drugiej stronie... jeśli to wykonalne. I nigdzie nie mogłem znaleźć zmiany stylu forum, jestem ślepy, czy nie ma takiej opcji? Bo ja tam wolę mieć wszystko na biało czy tam niebiesko... Tak wiem, prawie tu nie wchodzę, pojawiam się raz na pół roku, STFU Kaczor itp, ale jak już ktoś pyta...

EDIT: No i zawsze mi brakowało na TRPG SB. Ot, żeby narobić bałaganu czy coś.
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
ODPOWIEDZ