Pytanie o ogólne dzialanie forum

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: corvus »

Jak na moje oko te znaczki "offline" i "online" nie wyglądają zbyt dobrze... Zresztą, komu się to tak naprawdę przydaje? I tak i tak widać je jedynie przy postach albo w widoku profilu. Zresztą ostatecznie o wiele lepszym rozwiązaniem jest na stronie głównej umieszczenie informacji kto jest obecnie na forum zamiast dawanie tego samego przy każdym poście. No, ale dobra - to moje zdanie.

Wylogowywanie da się znieść, ostatecznie to tylko klik i niczego nie trzeba wprowadzać (przynajmniej u mnie), o wiele bardziej irytująca jest ogromna reklama zasłaniająca całe okno... Bodajże ta z Allegro (no, ta z mikołajem).
A logo jest okej. No i fajnie, że widać kto jest na forum.

BTW... Ja się zastanawiam jak ludzie obędą się bez edycji postów w sesjach.
Matysz
Mat
Mat
Posty: 441
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 15:31
Numer GG: 2797417

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Matysz »

Zamiast desek powinien być zwykły napis. A bez edycji to się nie obejdę...
Mam niefajną klawiaturę od TPSA i mi kilka klawiszy odmawia posłuszeństwa.

ADVENTURE PLANET czeka na Ciebie! Dołącz do sesji, wczuj się w tej klimat!
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Deep »

Wylogowywanie da się znieść, ostatecznie to tylko klik i niczego nie trzeba wprowadzać (przynajmniej u mnie)
Toć borg mówił, że to przejściowe. Z resztą u mnie już działa. Spróbuj ciasteczka wyczyścić.
o wiele bardziej irytująca jest ogromna reklama zasłaniająca całe okno... Bodajże ta z Allegro (no, ta z mikołajem).
AdBlock jest bardzo fajny ale ja się nie odzywam bo Baziu znowu będzie pomstował, ze to przeze mnie muszą dokładać do utrzymania ;)
A logo jest okej.
Logo to się akurat nie zmieniło.
BTW... Ja się zastanawiam jak ludzie obędą się bez edycji postów w sesjach.
A zaglądałeś do innych działów?
.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Sihamaah »

Łał, po ok. trzech latach używania forum zostałem zalogowany automatycznie po raz pierwszy :lol: Nie wiem czego to sprawka ale zostawcie to już.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: corvus »

A ja właśnie zauwazyłam inną rzecz i nie wiem czy to u mnie jakiś błąd czy na forum - nie mogę głosować w ankietach. Wyświetla się komunikat, że formularz zgłoszenia był nieprawidłowy, mam spróbować jeszcze raz. Próbuję, no i nic z tego.
Deep pisze:A zaglądałeś do innych działów?
Mea culpa.
Deep pisze:AdBlock jest bardzo fajny ale ja się nie odzywam bo Baziu znowu będzie pomstował, ze to przeze mnie muszą dokładać do utrzymania
O tym wiem, ale do Safari chyba czegoś takiego nie ma, a w sumie z tej przeglądarki korzystam najczęściej pisząc na forach, jakoś tak wygodniej.
Myślałam po prostu, że może da się zmienić rozmiar, albo coś. Ostatecznie i tak klikali by ci, co by klikać chcieli. No, ale co ja tam wiem - w końcu nie znam warunków na jakich reklama była umieszczona na stronie.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: WinterWolf »

Ja powiem tak: raz na jakiś czas wyłączam AdBlocka dla TRPG by sprawdzić czy da się bez niego na forum przeżyć. Ostatnio jak to zrobiłam za każdym przejściem na inną stronę wyskakiwała mi gigantyczna reklama zasłaniająca wszystko, która na dodatek się blokowała i nie chciała się wyłączyć... Więc AdBlock wrócił wtedy do łask. Teraz wyłączyłam AdBlocka i nie ma niczego co by mi zasłaniało ekran. Jeśli to się utrzyma, to ja na tym nie stracę, a Tawerna może coś zyska. Nie mam nic przeciwko reklamom o ile nie ładują mi się po chamsku na 100% ekranu.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Nekonushi »

Pewnie zły temat, ale co tam - w polu Skype w profilu nie można używać kropek. Fajnie, ale ja mam kropki w swoim nicku Skype'owym - można to zmienić :) ?
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: corvus »

A "Zobacz aktywne wątki" to tylko mi nie działa czy jak? To dosyć sympatyczna opcja była a teraz jest wielkie g... (przynajmniej u mnie)
bOdziO Wolf
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 20:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz(HQ)/Gdańsk(studia)
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: bOdziO Wolf »

corvus pisze:A "Zobacz aktywne wątki" to tylko mi nie działa czy jak? To dosyć sympatyczna opcja była a teraz jest wielkie g... (przynajmniej u mnie)
Ten sam problem u mnie. Kiedy używam tej opcji silnik nic nie znajduje. Ale teraz od nowości jest/była w sumie opcja zobacz nowe posty.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: BAZYL »

Nekonushi pisze:Pewnie zły temat, ale co tam - w polu Skype w profilu nie można używać kropek. Fajnie, ale ja mam kropki w swoim nicku Skype'owym - można to zmienić :) ?
Poprawione :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: corvus »

bOdziO Wolf pisze:
corvus pisze:A "Zobacz aktywne wątki" to tylko mi nie działa czy jak? To dosyć sympatyczna opcja była a teraz jest wielkie g... (przynajmniej u mnie)
Ten sam problem u mnie. Kiedy używam tej opcji silnik nic nie znajduje. Ale teraz od nowości jest/była w sumie opcja zobacz nowe posty.
Z tym, że "zobacz nowe posty" wyświetla jedynie tematy z nowymi postami od naszego ostatniego logowania, zaś "Zobacz aktywne wątki" miało trochę szerszy zakres działania.
Zachajew
Szczur Lądowy
Posty: 19
Rejestracja: środa, 14 lipca 2010, 17:11

[PROPOZYCJA]

Post autor: Zachajew »

Mam taką propozycję która pomoże użytkownikom oddnaleźć nowe odpowiedzi na ich wątki. Otóż...chcę aby dodano opcję "Zobacz odpowiedzi na twoje wątki". I automatycznie pokazuje wątki w których uczestniczyliśmy.Ale gdy będą one na liście oznaczalo by to że oktoś na nie odpowiedział.
Historię piszą zwycięscy.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Deep »

Nie wiem gdzie się udać z tym problemem więc zapytam się tu.

Dałoby się przywrócić temat 1.? Albo utworzyć nowy nie związany w ogóle z forum służący do zwykłej dyskusji? Nie mamy shoutboxa a na irc prawie nikt nie wchodzi a to by trochę rozruszało forum imho.
I można by było wyłączyć licznik postów w offtopicu.
.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: BAZYL »

Dałoby się. Ale ten temat nie zostanie przywrócony - z powodów takich co poprzednim razem. I poprzednim. I poprzednim...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Deep »

Wiem, że to było wałkowane tysiąc pięćset razy ale imho brakuje na tym forum jakiegoś tematu gdzie dałoby się luźniej pogadać. Na IRCa jakoś niechętnie ludzie wchodzą a jeśli już to jest to kilka osób,które można wymienić na palcach jednej dłoni.
.
bOdziO Wolf
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 20:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz(HQ)/Gdańsk(studia)
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: bOdziO Wolf »

Nie wystarczy do tego dział Offtopic? Jeśli nie to może warto by było zmienić jego koncepcję?
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: corvus »

Deep pisze:Nie mamy shoutboxa
Skoro już... Dlaczego właściwie brak jest tu SB? Był kiedyś i stanowił jakiś problem czy po prostu nigdy nie chcieliście go wprowadzać?
ODPOWIEDZ