Dziwny problem

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Dziwny problem

Post autor: BAZYL »

Nie mam pojęcia o co chodzi.

Oba linki:

http://tawerna.rpg.pl
http://trpg.pl

są sprawne i działają jak mają działać...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Re: Dziwny problem

Post autor: Carchmage »

Mam ten sam problem, PLESK pojawia sie cyklicznie. Czasem wystarczy wyłączyć przeglądarkę, żeby w nowej sesji już było ok - ale to raczej nie od tego zależy. ;P
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Dziwny problem

Post autor: Alucard »

Ehe.
podobnie.
PLESK już mnie irytuje. Nie moge sobie wejść na forum kiedy mam czas, bo Bóg wie, czy akurat zadziała. Odlączenie neta i podłączeni go raz dzaiła raz nie.

IE, Mozilla i Opera maja ten sam problem, więc nie wiem o co biega :/
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Dziwny problem

Post autor: BAZYL »

Biega o Twojego dostawcę Internetu. Po naszej stronie wszystko jest jak było...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziwny problem

Post autor: fds »

Śmieszne to forum.
Kliknijcie tutaj nie będąc zalogowanymi
Ostatnie 20 stron postów, znaczy - pokaż ostatnie posty dla "osobnik będący tu w maju, chyba jak sie zmienił silnik tawerny" ^^
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Dziwny problem

Post autor: Phoven »

fds pisze:Śmieszne to forum.
Kliknijcie tutaj nie będąc zalogowanymi
Ostatnie 20 stron postów, znaczy - pokaż ostatnie posty dla "osobnik będący tu w maju, chyba jak sie zmienił silnik tawerny" ^^
Jeśli powyższy link nie działa:
http://www.trpg.pl/forum/search.php?search_id=newposts
Dość denerwujące jest codzienne skracanie adresu strony o te siedem znaczków ;P
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Dziwny problem

Post autor: Deep »

Hmmm... Wystąpił u mnie bardzo dziwny problem i zupełnie nie wiem o co chodzi. To chyba nie jest żaden problem forum tylko moich ustawień ale nic nie zmieniałem. Może ktoś mi powiedzieć czemu tawerna wygląda u mnie tak:
http://img62.imageshack.us/img62/1595/cojestcf4.jpg
http://img62.imageshack.us/img62/3741/cojest2db1.jpg
http://img67.imageshack.us/img67/3933/cojest3bg1.jpg
(chodzi mi o to, że sie wszystko jakoś dziwnie przesunęło)
.
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Dziwny problem

Post autor: borg »

Zmienialiśmy coś. A teraz?
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Dziwny problem

Post autor: Deep »

O, naprawiło się. Dzięki :)
.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Dziwny problem

Post autor: Tevery Best »

Zważywszy na to, że ten temat od dawna jest tematem ogólnej pomocy społecznej, a zarówno o jego autorze, jak i o pierwotnym przeznaczeniu wszyscy już zapomnieli, to tutaj zadam moje pytanie.

Czy w przypadku wpisów na Czarną Listę nie można by wklejać postów popełniających wykroczenia? W ten sposób wszyscy wiedzieliby, o co biega, a dodatkowo ci, którzy nie wiedzieliby, że takie to a takie zachowanie jest niedopuszczalne (choć powinni wiedzieć), mogliby się od nich powstrzymać. Nie byłoby też takich sytuacji jak teraz, gdzie BAZYL wpisał Keyhella na CL, dał mu 24h bana, po czym fds stwierdził, że zrobiono to niesłusznie i niezgodnie z regulaminem. I statystyczny user (ja, na ten przykład) nie wie, o co biega... A chyba o jasność i przejrzystość w sprawach karnych też jest ważna, prawda?
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziwny problem

Post autor: fds »

We wpisie na CL nie chodzi o jasność i przejrzystość, ale o piętnowanie :D Właściwie można by nawet wpisywać bez podania przyczyny, a osoba wpisana niech potem dementuje pogłoski o swoim potwornym przestępstwie :)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Dziwny problem

Post autor: Tevery Best »

Ja nie mówię, że to o to chodzi. Ja twierdzę, że TAKŻE to jest ważne. Jeżeli będzie pokazane (X zrobił dokładnie to, to i to, a to są dowody) to się już nie zaprze, a wszyscy będą wiedzieli, o co chodzi. Ale cóż, jak nie, to nie, wasza decyzja. Nie jestem tu po to, żeby wynaleźć nowe koło, to wy ustalacie reguły.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Dziwny problem

Post autor: Azrael »

Mi szczerze mówiąc to zwisa i powiewa, jednak wciąż nie wiem co ma wspólnego nie płacenie podatków przez Al Pacino z moim tygodniowym banem :roll:
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Dziwny problem

Post autor: Sihamaah »

No cóż, jeśli post złamał regulamin to przytaczanie go jest nie na miejscu... Ale chętnie bym usłyszał co dany user zrobił nie tak (choćby w streszczeniu). Zresztą, tłumaczenia czasem zabijają, a nikt poza "skazanym" nie wie o co chodzi:
MAd Phantom pisze:Utrzymywanie zażyłych kontaktów z Jackiem Wróblem, Elżbietą Łabędź i Dawidem Janasem.
Zdaje się, że chodzi o zamieszczenie linków do serwisów gdzie można obejrzeć darmo kreskówki... Na stronie pisze:
Zgoda na rozpowszechnianie Linków do Filmów Animowanych w ramach elektronicznej dystrybucji (streaming) Umowa z dnia 17.08.07r - SFP i ZAPA
więc jak najbardziej myślałem że to legalne.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Dziwny problem

Post autor: MAd Phantom »


-Wpisy są jasne, tylko trzeba umieć je czytać... a jak ktoś ma jakieś wątpliwości to chętnie posłużę wyjaśnieniami na PW /GG ;p

-Dowodów często nie ma jak zbierać (bo np. osoba, która zostanie wpisana za nabijanie licznika ma te zbędne posty na bieżąco usuwane), poza tym zaśmiecałyby one listę, a czasem byłyby wręcz szkodliwe - np. pozwoliłyby klonom udoskonalić swoje techniki ;p Zresztą, celem listy jest publikowanie wyroków i piętnowanie, a nie pisanie rozprawek nt. interpretacji regulaminu - jeśli ktoś ma wątpliwości co do prawomyślności jakiejś notki to ma moje - i nie tylko moje - PW i GG.

-Sh: Podałeś nie jedną, a około 10 stron i przynajmniej część z nich takiego wpisu nie miała... ;p zresztą, nie byłbym pewien czy taka umowa to jest tak całkiem legalna ;p

-Az: Jak poczytasz sobie o Al Capone - i to wcale nie z jakichś długich i detalicznych źródeł - lub zobaczysz film o nim to zrozumiesz... chyba, że bardzo nie chcesz się dokształcić - to podeślij PW, a Cię oświecę ;p

-I proszę wrócić do tematu ;p
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: Dziwny problem

Post autor: Mekow »

Mam ostatnio taki problem.

Jak otwieram stronę forum Tawerny, to komputer wiesza mi się na 4-12 sekund i pojawia się taki komunikat: Obrazek
Po kliknięciu (chyba nawet obojętnie której opcji), komputer coś jeszcze wczytuje przez 1 sekundę i potem wszystko już działa.

Niby nie broni mi to dostępu do forum, ale jest uciążliwe.
Czy ktoś ma podobnie ?
Czy ktoś wie, jak temu zaradzić ?

Dodam, że inne strony internetowe działają normalnie - nie pojawia się taki komunikat.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dziwny problem

Post autor: krucaFuks »

Jakie masz dodatki zainstalowane? Wygląda na to, że któryś z nich gryzie się ze skryptem na stronie (np. z reklamami).
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ