Nowy dział

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
LukaS
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 17:34
Kontakt:

Nowy dział

Post autor: LukaS »

Co myślicie by na tym forum wstawić nowy dział? Jaki byście chcieli dział?


Osobiście uważam żena tym forum powinien się znaleźć dział pt. KOSZ do którego nasz kochany BAZYLek przenosił by posty zamiast je usuwać.
Np. co się stało z uaktualnieniem czarnej listy które wykonał ...(niestety nie pamiętam kto) na którym to nasz BAZYLek dostał 7 upomnień
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Wykonałem je ja, uzunął je BAZYL za moją wiedzą. Można więc stwierdzić, że usunąłem je ja. ;)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

fajny pomysl z tym przenoszeniem postow :) przynajmniej wiedzialbym ktore posty mi usunal bo potem sie musze zastanawiac :wink:
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

A mi sie pomysl nie podoba. Po co kolejny temat, w ktorym byscie sie dopisywali bez sensu?
A jak BAZYL usuwa temat, to niech zaraz po tym wysle na PW info do danej osoby, ktory post i dlaczego usunal. Po co komus dostep do tej tresci? A na samym forum moznaby napisac w miejcu posta, ze ten zostal skasowany z takich i takich powodow. I tyle. KOSZ jest IMHO najzupelniej zbedny.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

A ja widze to zupełnie inaczej - jeżeli temat jest warty archiwizacji to go blokuję - a jeśli nie - to usówam - bez tłumaczenia się - na forum musi być jakiś porządek i ktoś kto bedzie robił groźną minę... ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ale tu jest mowa o pojedynczych postach...
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

Tak to może i jest potrzebne ale... jeśli będzie KOSZ to mogą jeszcze dojśc komentarze niezadowolonych i takie male cacko może sie rozrosnąć bardzo szybko do WIELKICH rozmiarów, chyca że zamontuje si ę coś w rodzaju ograniczenia postów w KOSZU, tzn jeśli będzie przekroczona liczba postów w KOSZU to najstarsze posty będą automatycznie usuwane i powstaje jeszcze problem stasitarstwa (czy jak tosie pisze) w postaci zbędnych komentarzy. myślę że przed założeniem KOSZA (jeśli do tego dojdzie) powinna bys przeprowadzona ankieta.
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

hm... Skoro pomysł z zbędnymi postami nie przejdzie to może bedziemy wklejać najśmieszniejsze posty do takiego działu? W tym dziale nie można by było dodawać nowych i były by tylko czymś do poczytania..
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Popieram pomysł z najśmieszniejszymi postami.

Ach! I jeszcze coś: Moim zdaniem BAZYL powinien wykasować wszystkie zbędne posty z CZARNEJ LISTY i (jeśli się da) zablokować wysyłania tam postów przez zwykłych użytkowników, bo bałagan się robi.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Popieram pomysły (oba: z najśmieszniejszymi postami i z zablokowaniem pisania postow na "CZARNEJ LIŚCIE"). Szczególnie pomysł drugi: ludzie, pojmijcie wy wreszcie, że pisząc tam posty, narażacie się BAZYLOWI, dostajecie kolejne upomnienia i w końcu BAZYL się wkurzy i zablokuje wam konta (i nie będzie pisania na tym forum). Ludziska, czy to takie trudne?
Obrazek
^^Ice^^

może...

Post autor: ^^Ice^^ »

A możeby tak coś o EarthDawnie, jakaś niewielka wzmianka? opisać innym co to za RPG... nie tylko DnD czy jakieś tam Krzyształy Czasu... troche nowości !!!!
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Nie ma żadnych przeciwskazań by dowolny użytkownik mógł założyć w KGF temat o ED, WoD, czy co tam sobie chce (oczywiście w granicach działu i regulaminu)... nie ma potrzeby składania wniosków ;-p

A co poprzednich pomysłów... (ale mam refleks ;-p) : z tymi śmiesznymi postami to byłoby ciężko - ciężko jednoznacznie wybrać te "naj".. pozatym notki często zawierają humor sytuacyjny, nie możliwy do przekopiowania...
A co pisania na CL - jak widać ludziska się już nauczyli ;-p
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

(nietylko ty masz taki refleks mad :P)

co do najsmieszniejszych postow to niewiem, jak by mialy byc wybierane? wlasciwie kazdego smieszy cos innego. np. ja lubie czarny humor, a jakis-tam-inny-uzytkownik nie... no i bedzie klotnia, bo dla niego to nie smieszne, a dla mnie tak... a wiec jestem na nie... chcecie sie posmiac to badzcie czesciej na forum

a co do innych systemow, ja (jako jedyny :() staram sie propagowac tu systemy postapokaliptyczne i nikt sie nie czepia, a wiec ^^Ice^^, jak chcesz earthdawna to sie zarejestruj i zaloz jakis sensowny temat o earthdawnie
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Wiem, ze ja też mam boski refleks, ale sie dopisze, bop mnie nie bylo troszke.

Pomysł z KOSZEM odpada. To rzecz wiadoma, ale i tak to napiszę :P .

Pomysł z najśmieszniejszymi postami... mogłoby to być niezłe, ale jeśli kogoś raz rozsmieszył czyjś post, to niekoniecznie bedzie go rozśmieszał drugie, trzeci, dziesiaty, 50 raz... Wiec yrochę to niepotrzebne wg mnie. Poza tym trochę śmiesznych postów wynika z cyklu postów, uzupełniających się nawzajem. Pierwse 10 może być nieśmieszne, a ostatni smieszny - a wszystkie są ważne, zeby żart był dobrze zrozumiany i przez to śmieszniejszy. POza tym - jak sobie wyobrażacie organizacje tego działu? Wszystkie śmieszne posty byłyby wyszukiwane na bieżąco, czy od razu by je wybrao? Na bieżąco - to byłoby cięzżko bo żarty warte uwagi i gromkiego śmiechu nie zdarzają się niestety codzienne :wink: . Jeśli by je wybrano od razu i tylko czasem dołożono jeden, dwa psty - to by sie znbudziło po tygodniu.
No i poza tym - kto by to selekcjonował? laRy ma racje - nie każdemu sie podoba wszystko, chociaż to nie jest za wielka przeszkoda. Jak dla mnie może taki dział istnieć, ale i tak nie będę tam zaglądał zbyt często.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Moim zdaniem zarowno smietnik, jak i dzial ze 'smiesznymi' postami to pomysly chybione. Nie wiem kto chcialby czytac 'smieci', to samo sie tyczy duplikatow. Po co czytac te same posty po kilka razy?

A tak w ogole to po co wam osobny dzial? Jakos zaden rozsadny powod mi do glowy nie przychodzi.

Ogolnie rzecz biorac: jestem przeciwko jakimkolwiek nowym dzialom, bo wszystkie tematy da sie upchnac do juz istniejacych.
(Chociaz nie mialabym nic przeciwko powstaniu dzialu, gdzie nie byloby ani ortow, ani bledow interpunkcyjnych:P)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

NIE, NIE , NIE, NIE, NIE!!! Tylko roboty sobie narobicie na wakacje i strona mi się dłużej będzie ładować. Chyba żeby zrobić pojedynczy temat gdzie każdy będzie mógł dać jakiś kwiatek, kawał ,czy coś od siebie, a zbędne komentarze będą usuwane. A ten kosz to pomysł cienki jak dziecko które stało między ścianą a walcem drogowym.
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Saturas
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 21 maja 2007, 20:26
Lokalizacja: Z Korinis

Post autor: Saturas »

Po co robic dział pt. Kosz. Po prostu, jak cos jest juz stare i nie jest warte czytania to Bazyl usuwa. I dobrze robi :D
"(...)Ponieważ tchórz umiera 1000 razy, a bohater tylko raz(...)"
ODPOWIEDZ