Czy forum się stacza?

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Eh... Nie moja wina, że nie umiecie się powstrzymać od pisania postów. Karę śmierci już dawno miałam zamknąć, bo się jałowa dyskusja toczyła. Zamykać innych wątków nie mam zamiaru. Jak już napisałam w innym poście - od teraz kasuję bez ostrzeżenia posty, które uznam za obraźliwe, spamerskie, tollowskie czy inne takie.

Poza tym proszę przestać offtopikować. Posty nie na temat będę kasować.
A nogą tupię teraz. Od teraz możecie mnie znienawidzić.

Banować jeszcze nie będę, bo nie lubię. Ale zawsze banować może ktoś inny.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

No i mamy powtorke z rozrywki.
Oto co mozna m.in. wyczytac w temacie o homoseksualizmie.
AC pisze:W większości sami prowokują nienawiść.
(...)
Następnie taki pederasta idzie na wiec SLD i krzyczy jak to go potraktowali. A tacy jak ty omamieni potem wypowiadają się chamsko o Polsce.
(...)
Zresztą nie lubię amoralnych lesbijek tak samo jak amoralnych pedałów.
(...)
Jak lubią ssać czy się rżnąć w dupę to ich sprawa.
(...)
A ja widzę jeśli to są osoby jednej płci. Są naznaczeni.
(...)
A tych "lamadame" i "eseldowych pedałów" nieznoszę
(...)
ps. Jeśli ktoś poczuł się urażony tym co napisałem to: "Wybacz, zboczeńcu." Laughing
(...)
Kulturalniej? OK: "Jak lubią sobie ssać członki i wkładać penisy w odbyty to ich sprawa."

No idiotyczny makijaż czyni człowieka idiotą - niezależnie od preferencji seksualnych. I wyśmieję taką osobę niezależnie czy to są dwie lesbijki czy jedna kretynka. "Cyrk przyjechał do miasta?"

Powyzsze wypowiedzi posostawie bez komentarza.
Coraz czesciej czuje sie na tym forum jak na jakims pierdolonym nacjonalista.pl czy cos w ten desen.
Wielkie gowno na srodku dywanu znowu zaczyna smierdziec. Nie pomoglo jakos nakrycie go na tydzien gazeta. Moze ktos odpowiedzialny za sprzatanie, wreszcie zacznie robic co do niego nalezy?
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

@Szelmon:
Pod tym względem masz moje poparcie, szanuje zdanie innych, dlatego też dyskusje na tematy w których mam inny punkt widzenia (np. z Tevery Bestem czy Zajcewem) niż mój rozmówca uważam za sens istnienia jakiegokolwiek forum. Jednakże wydaje mi się że mam prawo do tego by dyskutować nie używając wulgaryzmów, nie obrażajac nikogo i nie siać nienawiści. Jak również używać sensownych argumentów, tzn. innych niżw stylu "oni są be bo ich nie lubie". Wydaję mi się że mam prawo wymagać wiec tego też od swego rozmówcy. Dlatego też podpisuje się pod prośbą o ban dla AC. Proponuje też by każdy kto ma taki sam pogląd wpisał się poniżej, da to myślę spis użytkowników których AC rozsiedził.

Mam pozwolenie od Blacka by umieścić tu również jego wypowiedź, co można chyba potraktować jako podpis:
Black pisze:Jestem za tym, by uniemożliwić wypowiadanie się AC na forum na zawsze lub przez dłuższy okres czasu.

BLACKs
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Podpisuję się pod tym co napisał Phoven i Szelmon.
Nie mówię tu o prywatnej niechęci, ale o jakiejkolwiek kulturze forum.
Wulgaryzmy, obrażanie innych i często bezsensowne argumenty. Jestem za tymczasowym banem...

Żyj i pozwól żyć innym.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

AC właśnie dostał bana na czas nieokreślony. Przepraszam, że administracja tak długo z tym zwlekała.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Falka pisze:AC właśnie dostał bana na czas nieokreślony. Przepraszam, że administracja tak długo z tym zwlekała.
Jestem szczerze wdzięczny. Gdyby ten człowiek irytowałby mnie jeszcze dłużej musielibyście i mnie zbanować za jazdę na nieocenzurowanym.

Jeszcze raz dziękuję...
Jak to się mówi "lepiej późno niż wcale" /offtop
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Powiewa nudą

Post autor: Alistar »

Sorry Panie i Panowie, z racji tego, że coraz mniej użytkowników loguje się i udziela myśle czy nie zrobić tego samego.
Oczekiwałem czego innego i miałem nadzieję, że tak będzie ...
Proszę i apeluję o to, byście częsciej wchodzili na forum i pisali, pozdrawiam ;)
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Czy forum się stacza?

Post autor: BAZYL »

Rozpoczął się rok szkolny, co roku we wrześniu tak się dzieje, nie ma co panikować.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
pazur13
Pomywacz
Posty: 60
Rejestracja: sobota, 9 czerwca 2012, 13:46

Re: Czy forum się stacza?

Post autor: pazur13 »

A może pojawiający się w niektórych miejscach komunikat zachęcający do założenia konta, jeśli nie jesteś zalogowany? Znam wiele osób, które jedynie czytają fora, ale z różnych przyczyn nie tworzą konta. Gdyby choć połowa z tych biernych członków forum założyła konta i napisała przynajmniej pięć postów, forum mogłoby odżyć.
Pineapple!
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Czy forum się stacza?

Post autor: Craw »

Trafiłem tu przez przypadek znajdując swój własny wątek w Google.
Robię SPAM :twisted:
ODPOWIEDZ