"Spamerskie tematy"

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ

Co sądzisz o "spamerskich" gierkach?

dobrze że zostały zablokowane i tak powinno pozostać.
39
71%
Gra "Trzy słowa" powinna zostać odblokowana. Reszta nie.
5
9%
Wszystkie tamaty powinny zostać odblokowane, SPAM RULEZ!!!
11
20%
 
Liczba głosów: 55
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

"Spamerskie tematy"

Post autor: Sabrae Xoraim »

Jest to temat a'propos "spamerskich" gier z działu offtopic made by Mistrz_Miecza. Uważam że słusznie zostały one zablokowane, lecz postuluję do adminów o odblokowanie tematu "trzy słowa", gdyż nie jest on tak głupi jak reszta zablokowanych, może wyjść z tego coś ciekawego nawet. Chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat.
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

A ja jestem za tym, by byly zablokowane dalej. SPAM to SPAM. Gra to gra. Temat moze sie nie wydawac glupi, ale jakos dziwne to by bylo, jakby koles ktory nic normalnego nie pisze na forum tylko pisze w takich grach mial wiecej na liczniku niz ktos piszacy mase madrych rzeczy. To na prawde nie jest fajne.

I wierzcie mi, sa tacy ludzie co na forach glownie graja w takie duperszmity.
szturm
Mat
Mat
Posty: 426
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 11:56
Numer GG: 8991900
Lokalizacja: sie wial szturmis? ^^
Kontakt:

Post autor: szturm »

ale czy nie uwazasz, dorgi crawie, ze licznik tu nie ma nic do rzeczy? jak ktos jest na poziomie spamowych gierek, bedzie w nie gral, i cieszyl sie z ilosci postow, a dla tych o wyzszym poziome bedzie liczyla sie tresc postow, a nie ich ilosc. ale jestem za tym, by pozostaly zablokowane.
szturm! a nie Szturm -.-

Tim, tirim tim.


I think you're the same as me...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Mi to tito osobiście... Ale wsumie czy można by zrobić by nie były z tamtych tematów posty podliczane?
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Jakas uwage do licznika przywiazuje sie zawsze. I na prawde nieco to denerwuje czlowieka. To tak, jak z pochwalami. Mozesz do nich nie przywiazywac uwagi, ale jesli ktos kto na to nie zasluguje zostaje pochwalony, nieco Cie to denerwuje.

Dodam jeszcze taki maly szczegol, ze przez takie rzeczy robi sie syf na forum+czasami sa to jedyne zywe tematy.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Wsumie prawda. Też trzeba spojrzeć, że jakoś nam zawsze dobrze było bez takich "zabaw".
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Post autor: Nyano »

Moim zdanie można by je odblokować, lecz wtedy trzeba by było znieść naliczanie postó w dziale OT
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Z drugiej strony trzeba zauważyć, że niektórzy do spamowania nie potrzebują tych gir, taki np. Kloner: gram z nim na 2 sesjach i najpierw nie odzywał się przez tydzień a potem w obu napisał to samo: "Rozglądam się i prubuję zobaczyć gdzie jestem" :? większość jego postów w ogóle bezsensowna i krótka. A gra w trzy słowa jest naprawdę spoko. Może w ten sposób powstać całkiem niezgorsze opowiadanie humorystyczne, albo może też być kompletny shit...
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Jestem stanowczo za tym, aby tematy zostawić zablokowane. A zamiast "trzech słów" możnaby napisać temat w którym publikowałoby się większe fragmenty. Prezentowałoby to wtedy dużą różnorodność styli i byłoby naprawdę ciekawe.
Obrazek
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Właściwie Ra-V masz dobry pomysł. Na innym forum piszemy na zmianę opowiadanie - wygląda prawie jak sesja - i napisanie krótkiego posta to po prostu wstyd. Każdy pisał np. jeden rozdział i była zmiana. I wyszło coś dziwnego, ale nie głupiego. Bo przecież to coś w stylu walki - jeden z piszących pragnie, by wojownik przez niego opisywany zdobył skarb, drugi który opisuje złodzieja też chce go zdobyć, a trzeci opisujący zły charakter chce ich obu zabić i być przed nimi :D
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

To bardzo ciekawa koncepcja. Popieram !! :] Moznaby to w Polanie Lorien umieścić :D
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

CoB- gdzie piszecie to opowiadanko? z checia bym sie przylaczyl...
a co do gierek spamowych... heh.. rownie dobrze mozna by sobie zalozyc temat gdziekolwiek i tylko maszynowo cos wpisywac jesli komus zalezy na liczniku.. a gra to tylko zaslanianie takich dzialan-zablokowac!
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Na razie ktoś musi napisać jakiś początek, do którego możnaby się dopisać. ;)
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

I ja bym proponował odblokować X czy Y, ponieważ też fajne było. A radziłbym za zamknięciem "sesji" w Rosyjską ruletkę, ponieważ tam jedna osoba gra sama ze sobą...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
szturm
Mat
Mat
Posty: 426
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 11:56
Numer GG: 8991900
Lokalizacja: sie wial szturmis? ^^
Kontakt:

Post autor: szturm »

lol. gdybyus przeczytal zasady, ujrzalbys, ze naprawde gra tam 5 osob, tyle ze nic one nie pisza, bo nie ma takiej potrzeby. wiec?
szturm! a nie Szturm -.-

Tim, tirim tim.


I think you're the same as me...
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Gra tam pięć osób?? Hmm, dziwne bo są posty tylko MG, i to jeden pod drugim, a nie jest jeden edytowany... Gracze nie mają nic do rzeczy, bo tylko sie zgłosili i na tym koniec.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Lifthrasil
Pomywacz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 15 czerwca 2006, 10:46
Numer GG: 0

Post autor: Lifthrasil »

Zdarza mi się czasem zaofftopować... ale spamowi mówie: NIE :!: :evil:
ODPOWIEDZ