Gry przez przeglądarkę

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Ja gram na 7 serwerze, wilkołakiem, i moje statystyki są takie:

Umiejętności

Poziom: 4
Siła: 17+4= (21)
Obrona: 17
Zwinność: 16
Wytrzymałość: 17
Charyzma: 15
Doświadczenie: 79/80
Zdrowie: 130/130

Statysyki:

Pokąsane ofiary: 2
Zwerbowane dobra: 5.427
Walki: 36
Zwycięstwa: 18
Porażki: 17
Remisy: 1
Złoto zrabowane: 409
Stracone złoto: 1.138
Spowodowane obrażenia: 1.109
Doznane obrażenia: 1.205

Przedmioty:

Topór Rozproszenia.

P.S. Bardzo proszę o wyrozumiałość ze strony lepszych wampirów, ponieważ dopiero co zaczołem grę, i nie przepadam za atakami lepszych odemnie...

Sory że jedno pod drugim, ale mam pytanie, do tych którzy grają już od dłuższego czasu:

- stworzyłem sobie nowego bohcia, i nie mogę iść na polowania, jak je włączę to wszystko git, ale jak już dam np. podgląd, lub zamknę stronę, to się wyłancza. Czy nie wiecie co to może być? Mam wszystko: kasę itp....

Pozdrawiam...
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
Black_Jack
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 22 kwietnia 2006, 13:02
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Post autor: Black_Jack »

Oto moja postac:):
Server-6
Nick-Kel Thuzad
Statystyki:Pokąsane ofiary (via link): 30
Zrabowane dobra: 12.696
Walki: 60
Zwycięstwa: 34
Porażki: 23
Remisy: 3
Złoto zrabowane: 2.951
Stracone złoto: 1.067
Spowodowane obrażenia: 2.830
Doznane obrażenia: 2.390
UmiejętnościPoziom: 7
Siła: (22)
Obrona: (22)
Zwinność: (22)
Wytrzymałość: (22)
Charyzma: (15)
Doświadczenie: (202 / 250)
Zdrowie: (205 / 205)
Młot Strachu (aktywny)
Numer: 1
Siła +9
I all kryjowka na 7poziomie
TiBiA AnD GoThIc ROX!!!!!!!!!!
Hershel

Post autor: Hershel »

Rodic na pewno tego bohcia masz na tym samym servie. grdy grasz na 2 konta na tym samym servie naraz gra po prostu głupieje.
Pozatym gram na 3 konta i mam 10, 14, 11 lvl
Jestem też liderem klanu Mistrzowie podziemia zapraszam wszytkie wilki !![url]http://www.podziemie.xp.pl
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Gry tekstowe RPG

Post autor: kajtek Raulin »

Nie dawno zainteresowały mnie tekstowe gry RPG.Czy ktoś z userów Tawerny spotkał się z podobnymi grami???Jesli komuś nie obiło się o uszy to mogę powiedzieć,że w takich grach mamy określoną ilości punktów energii i musimy ją odpowiednio przeznaczyć na przykład na prace,handel oraz walkę.
Necoho
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 17:49
Numer GG: 1680211
Lokalizacja: Babilon, Polska.

Post autor: Necoho »

Kiedyś, z siedem lat temu bawiło sie w MUD-y, ale teraz to już nie kręci tak bardzo. Już MORPGi ciekawsze.
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Post autor: Drzewiec »

Tak, ktoś z userów Tawerny bierze udział w tekstowych RPGach, a nawet sam takowego stworzył i w nim mistrzuje.
Jeśli lubisz Władcę Pierścieni to zapraszam na http://www.twierdzalotr.pl. To internetowa gra opisowa... zajmujesz się produkcją w mieście w Śróziemiu, ale jednocześnie toczone są przygody. Fajna sprawa, choć są jeszcze błędy, ale klimat jest pierwszorzędny.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Post autor: kajtek Raulin »

A ja dam kilka propozycji gierek tekstowych RPG:
1.www.wasteland.pl -niezła ale coś mi dziwnie chodzi bo Firefoxa nie mam zainstalowanego
2.www.hogwart-rpg.pl -dawno coś nie grałem,ale ta gra nieźle wciąga.

A jeśli mówimy o tworzeniu tekstówek to zaczynam tworzyć jedną oczywiście RPG.
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Post autor: Ardel »

i-rpg.org
vallheru.pl
arena-albionu.pl
wojownicy.pl
redoran.net
i wiele wiele innych
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Grałem kiedyś w Imperium, ale stwierdziłem, że to nie dla mnie, bo trzeba dość dużo czasu spędzać przed kompem i pakować sobie postać. Poza tym takie gry są zwyczajnie nudne, bo prawie cały czas robi sie to samo.
...
Leryn
Majtek
Majtek
Posty: 100
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 08:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Leryn »

Oj, przyznam się bez bicia, że sama w czasach dawnych niezmiernie grałam w takowego NeverLand'a. Na początku moja postać była całkiem silna, ale jakiś czas się zarzuciło grę i cóż... Nie wiadomo jak, statystyki przeciwników wzrosły niewiadomo kiedy ;) I wtedy zaczęłam rozwijać moją "osobę" fabularnie. Wszystko toczyło się wspaniale, póki do krainy nie wkradły się -nie ujmując nikomu- nooby, co to w "Bardzo Klimatycznej Karczmie" piszą coś w deseń "Siema skąd wziąć hajs?" a gdy odpowiedzi nie uzyskają, wykazują dogłębną znajomość łaciny podwórkowej.
Jednym słowem, tekściaki są dobre... jakiś czas :)
Pozdrawiam, Leryn
Lea
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: niedziela, 18 czerwca 2006, 20:16
Numer GG: 2956891
Lokalizacja: Celestrin
Kontakt:

Post autor: Lea »

Zaczepiłam się na mudzie Arkadia kiedyś na jakiś czas - niezbyt długi... Niestety do tej zabawy trzeba mieć albo masę wolnego czasu dziennie albo/i znajomego gracza, który czasem coś podpowie albo naprostuje, albo na ekspa zabierze.
I owszem, ciągle to samo, kilka sposobów zarobku i wszyscy je eksploatują, co nieraz w ogóle nie pasuje do postaci, ale jest konieczne dla rozwoju. Zawsze starałam się jakoś rpgowo uzasadnić sobie takie przymusowe działania. Jak napotkałam pod Quenelles ogra z tarczą, buszującego po nieużytkach w poszukiwaniu rzadkich ziół, pomyślałam sobie że biedaczek po prostu się pasie... :roll:
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Post autor: Drzewiec »

Ej, ej, ej, czy wy nie mylicie pojęć?
Mówicie: gra opisowa. A dajecie przykłady gier "excelowych", jak ja je nazywam. Odróżnijcie te pojęcia! Gra tekstowa, to- w moim mniemaniu- gra najczęściej na forum, w któej toczone są przygody an kształt rzeczywistej sesji, znaczy jest MG, on opisuje za pomocą postów tło przygody, gra NPC- ot, normalny MG.
A np. Hogwart RPG to gra, w któej wpisujesz w odpowiednią rubrykę odpowiednią cyferkę i wsyzstko. Tak jak Ogame, Red Dragon, czy inne badziewia, oczywiście według mnie. Dla mnie tak przedstawia się podział, ja jestem MG w grze opisowej i tam wystarczy napisać posta raz na jakiś czas- nic, co wymaga siedzenia przy kompie non stop.
Rand
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 28 listopada 2006, 18:05

Post autor: Rand »

Taki gry są świetne jako przerywnik od innych, "normalnych cRPGów". Sam gram w Imperium i mogę stwierdzić, że do krótkiego poklikania codziennie nadaje się znakomicie. ;) BTW- Tekstowe cRPG są zazyczaj nie excelowe, tylko linkowe. Nie wpisujesz cyferek jak w Ogame, jeno na linki klikasz :)

BTW 2 - Heimdall, Imperium od wejście w Szóstą Erę sporo się zmieniło, teraz walka jest zaautomatyzowana (ustalasz sobie tylko taktykę), przez co granie zabiera mniej czasu :)

BTW3 - a tak w ogóle to Imperium jest najlepsze ;)

BTW4 - Ogame jest faktycznie nudny, jak chcesz pograć w fajną strategię przez przeglądarkę to polecam Traviana. Chociaż ten też ma wady ( czytaj, niewyżyte dzieciaki, które znają na pamięć wszelkie wulgaryzmy polskiego języka.)

BTW5 - przepraszam, że piszę dość chaotycznie, ale jakiś mam dzisiaj taki nastrój, ze nie chce mi się myśleć...
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Post autor: Ardel »

Rand pisze: BTW3 - a tak w ogóle to Imperium jest najlepsze ;)
To szczera prawda, ale zrobienie tktyki walki to był największy (choć walka jest bardziej sprawiedliwa) bład
Rand
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 28 listopada 2006, 18:05

Post autor: Rand »

Największy błąd? Ale dlaczego? Dla mnie to jedna z największych zalet. Błędem są te plugawe wilkołaki i wampiry...
Fanotherpg
Majtek
Majtek
Posty: 95
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9340933
Lokalizacja: Calisia vel Kalisz
Kontakt:

Post autor: Fanotherpg »

Necoho prócz MUDów czyli sieciowych tekstówek są jeszcze SUDy czyli jak ktoś lubi być sam :)
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

MysticalWarriors

Post autor: Elfin »

Witam wszystkich na pierwszym {mam nadzieje, ze sensownym temacie]... Dotyczy on internetowej, Polskiej gry RPG... Tutaj moga sie wypowiadac gracze.. Dawac porady... A nawet wystawiac jakies towary na sprzedaz.... Dla osob ktore nie graly podam strone...
Mystical Warriors
Zycze milej zabawy... :P

Proszę nie spamować, używać przycisku "edytuj", używać (i to poprawnie) dostępnych tagów i grzecznie się zachowywać. - fds
ODPOWIEDZ