Najlepszy MMORPG

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.
ODPOWIEDZ

Ulubiony mmorpg?

Ultima online
14
8%
Everquest
3
2%
Star wars:Galaxies
2
1%
Knight online
5
3%
Muonline
7
4%
Tibia
26
15%
Inny
117
67%
 
Liczba głosów: 174
real_go'n'siur
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 31 sierpnia 2004, 19:25
Lokalizacja: Z łona matki
Kontakt:

Najlepszy MMORPG

Post autor: real_go'n'siur »

Ja sam twierdzę że najlepsza jest jednak ultima, ale nie wyklucam też innych. Ostatnio podobał mi się knight's online i muonline a wasze gusta piszcie pod spodem
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

A grał ktoś z was w RuneScape? Super. Zagrać można DARMOWO ze strony http://www.runescape.com lub http://www.miniclip.com.

Niestety, jest jeden minus.

Aby zwiedzić cały świat, trzeba być w elicie, a to już kosztuje. 5$ miesięcznie. Są chętni? Bo ja nie. Wiecie... Cienko z kasą. :cry:
Naru
Pomywacz
Posty: 30
Rejestracja: środa, 3 listopada 2004, 21:29
Lokalizacja: Tokyo
Kontakt:

Post autor: Naru »

Strasznie malutko tych mmorpg :? Brak choćby Lineage II i choć jednego tytułu z gatunku szeroko pojętego anime :cry:

Odnosnie
Runiq pisze:A grał ktoś z was w RuneScape? [...] Niestety, jest jeden minus. Aby zwiedzić cały świat, trzeba być w elicie, a to już kosztuje. 5$ miesięcznie. Są chętni? Bo ja nie. Wiecie... Cienko z kasą. :cry:
Wiem co czujesz :wink: Ceny mmorpogow wahaj się zazwyczaj w granicach 5-15$ za miesiąc. Co oznacza, że w/w gra nie jest najgorsza pod tym względem. Wracając do tematu, moja rada (przydaje się szczególnie w przypadku jeśli opłaty są wyższe). Graj z rodzeństwem, znajomymi itp. Jeśli tylko jest możliwość stworzenia więcej niż jednej postaci na koncie :!:
Picked up the wallet and slipped out side
Walked around and walked around and walked around town
I found my nerve and a good place to hide
Only to find no cash inside uh-huh

Oh well I guess that's just the way that it is
Don't bother none
Dźwiedź
Majtek
Majtek
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 27 września 2004, 01:53
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Dźwiedź »

Project Entropia. Płatne, ale w interesujący sposób: 10 PED (Project Entropia Dollars) kosztuje 1 USD, minimalna wpłacona kwota to 10 $.
O samej grze: fajne, ale mocno irytujące z powodu kiepskich łupów. Na szczęście tak na oko 50% community (szczególnie z dłuższym stażem: m.in. Magnum, Dee, Stum, Camel, ja) zna się między sobą, więc czasami gra przeradza się w chat i zamiast uganiać się za stworkami towarzystwo siada w barze i gada o dupie marynie.
Gracze organizują się w organizacje (societies), można zostać uczniem weterana (dla obopólnej korzyści: ty szybciej zgarniasz doświadczenie, mentor dostaje ciekawe fanty za to, że cię szkoli), można samemu wytwarzać ciuchy, pancerze i broń... W niektórych aspektach lepsze niż SWG (które notabene sklęli w CDA na czym świat stoi), a największy ból to chyba brak zorganizowanych questów i pojazdów.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Jak już wspomniałem w którymś z poprzednich tematów, niezły jest Helbreath. Ściągnąć go można ze strony polskiego serwera (niestety, nie pamiętam jego adresu :-(). Potem instalujecie łatkę, wchodzicie na serwer i za darmo macie MMORPG a la Ultima.
Obrazek
Soulfein
Stópkowy Tawerniak
Stópkowy Tawerniak
Posty: 138
Rejestracja: środa, 10 listopada 2004, 10:30
Numer GG: 2863670
Lokalizacja: Podmrok
Kontakt:

Post autor: Soulfein »

Hyhy, nawet nie powinienem sie wypowiadac... Tinia rlz :) Nie twierdze tez, ze UO czy inne gry nie sa ciekawe, chociaz nigdy nie probowalem

Pozdrawiam!
...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Naru pisze:Wiem co czujesz :wink: Ceny mmorpogow wahaj się zazwyczaj w granicach 5-15$ za miesiąc. Co oznacza, że w/w gra nie jest najgorsza pod tym względem. Wracając do tematu, moja rada (przydaje się szczególnie w przypadku jeśli opłaty są wyższe). Graj z rodzeństwem, znajomymi itp. Jeśli tylko jest możliwość stworzenia więcej niż jednej postaci na koncie :!:
:arrow: Z rodzeństwem grałem przez jakiś czas. Teraz bratu już się gierka znudziła (nie wiem, jak to możliwe), a sam nie chcę płacić.
:arrow: Niestety, nie można tworzyć więcej niż jednej postaci na swoim koncie :( .
:arrow: Ostatnio, gdy gra się ładuje, animacje "zawieszają się" na 95% i KICHA! Przynajmniej u kilkunastu graczy (w tym ja) gra się nie włącza :cry: .
Qest
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 9 listopada 2004, 14:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Tibia jestnajlepsza

Post autor: Qest »

Tibia jest jednym z lepszych o ile nie naj lepszym mmoRPG tyle że czeba płacić za to żeby mieć Premium cont. :evil:
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

tiba... lagi.. bleee.. zniechecilo mnie to zeby dlozej grac. Ale gra ma cos w sobie. mam zamiar zalatwic sobie nowa gre mmorpg. ale zastanawiam sie co.
Soulfein
Stópkowy Tawerniak
Stópkowy Tawerniak
Posty: 138
Rejestracja: środa, 10 listopada 2004, 10:30
Numer GG: 2863670
Lokalizacja: Podmrok
Kontakt:

Post autor: Soulfein »

Aby pograc w tibie, nie konieczne jest Premium Account. Da sie grac i bez platnego konta. BTW; platne konto latwo mozna kupic za tibijska kase. Gra wymiata! Zdania nie zmienie :) A lagiii...? Trzeba miec naprawde zjechan sdi lub/i sasiadow, zeby tibia sie lagowala. Powodzenia :P
...
goki
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 189
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 09:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: goki »

lagi na tibii nie sa wina twojego slabega lacza tylko przeciazenia serwerow...

a i tak WoW roxuje :D
kra.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

dokladnie ja mam lacze 163 no i jest ono tylko moje :lol: a lagi i tak mialem :/ serwy sa strasznie przeciazone to prawda ale mimo wszystko ludzie graja w te gre bo ma cos w sobie. :] jednak ja uwazam ze przy takich lagach ne bede gral ;p
goki
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 189
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 09:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: goki »

ja tam czekam na nowego kompa i premiere WoWa w eu :)
kra.
Delbuthos

Post autor: Delbuthos »

Moim faworytem zdecydowanie jest nieobecny na liście WoW. Mam przyejemność uczestniczyć w closed beta i powiem wam, że zamówiłem 5 kopii gry :)
Jeżeli ktoś chce zerknąć pracujemy nad FAQ do WoW
http://mmog.pl/forum/index.php?showtopic=63
Dźwiedź
Majtek
Majtek
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 27 września 2004, 01:53
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Dźwiedź »

Jeśli stać cię na wydanie 30-40 zł co 2-3 miesiące, Project Entropia po prostu pwnz0rz. Nawet nie wiecie, jaki to fun pobiegać z siekierką i porąbać stworki, po czym z ośmiu pod rząd zdobyć fanty.
Naru
Pomywacz
Posty: 30
Rejestracja: środa, 3 listopada 2004, 21:29
Lokalizacja: Tokyo
Kontakt:

Post autor: Naru »

Runiq pisze: :arrow: Z rodzeństwem grałem przez jakiś czas. Teraz bratu już się gierka znudziła (nie wiem, jak to możliwe), a sam nie chcę płacić.
:arrow: Niestety, nie można tworzyć więcej niż jednej postaci na swoim koncie :( .
:arrow: Ostatnio, gdy gra się ładuje, animacje "zawieszają się" na 95% i KICHA! Przynajmniej u kilkunastu graczy (w tym ja) gra się nie włącza :cry: .
Klapa do kwadratu :cry: pozostaje jedynie ubolewać :wink:
goki pisze:ja tam czekam na nowego kompa i premiere WoWa w eu :)
Brat ma zamiar trzeci komputer kupić ^^'
Picked up the wallet and slipped out side
Walked around and walked around and walked around town
I found my nerve and a good place to hide
Only to find no cash inside uh-huh

Oh well I guess that's just the way that it is
Don't bother none
LukaS
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 17:34
Kontakt:

Post autor: LukaS »

A co powiecie na Drakmorr
Gra jest tekstowa, całkowicie DARMOWA i w 100% po polsku

http://www.spoonman.eu.org/




za rejestrację z tego linka będę bardzo wdzięczny

http://www.spoonman.eu.org/rpg//register.php?ref=1143
ODPOWIEDZ