Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.
ODPOWIEDZ

Która gra?

Anarchy Online
11
38%
Archlord
4
14%
Perfect World
0
Brak głosów
Silkroad
2
7%
Rappelz
2
7%
Cabal Online
4
14%
Metin2
6
21%
 
Liczba głosów: 29
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: kaziu »

Jestem za anarchy, za dużo fantasy mmorpg zniechęca mnie do metina2 i jeszcze w metinia gra mój kolega, który gra tylko w gry polegające na grindowaniu...
John Rambo
Pomywacz
Posty: 42
Rejestracja: środa, 6 grudnia 2006, 13:56
Numer GG: 7757516
Lokalizacja: z Wietnamu

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: John Rambo »

Nikt jeszcze nie napisał, że AO owszem jest darmowe, ale tylko w wersji podstawowej. Żeby mieć dostęp do dodatków trzeba płacić miesięczny abonament. Bez tego w grze niczego się nie osiągnie, bo dodatki to mocniejsze itemy, więcej leveli i perków.

Jeżeli lubicie Hardkór to możecie zagrać w to:http://www.hellokittyonline.com/us/ Gwarantuje mocne wrażenia.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Nekonushi »

Widać pokazuje nam się pewna przewaga...

Perzyn - jako założyciel tematu masz prawo zakończyć ankietę, ogłosić chwalebne zwycięstwo Anarchy i sprawdzić jak się zakłada Gildię, spisać nicki etc. Lub, jeśli wolisz, wyznaczyć do tego mnie ;)
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Azrael »

Jeśli jest taka możliwość zrobiłbym druga turę ( jak w wyborach) tylko tym razem jedynie pomiędzy Metinem2, a AO.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Obelix »

Rambo - moja poprzednia wypowiedź chyba opowiada co niektórzy ludzie myślą na temat zdobywania przedmiotów :P

Azrael - po co komplikować sprawę? i tak AO wygrał znaczną przewagą, 8 - 5 a jeżeli ciągle będziecie tak się starać z Keyhellem żeby wszystkich przekonać do Metina to raczej nie wróżę tej gierce zwycięstwa.
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Phoven »

@up: A niby po co? Nawet jakby wszyscy pozostali zagłosowali na ten cały Metin to i tak będzie remis. ;P Wiecej - wg wypowiedzi userów w tym temacie część przerzuciła swoje głosy na AO więc ponowne głosowanie nie ma sensu. ;P
Ale co ja tam będę gadał - obie gry bazują na zabijaniu potworków i nolifowym zbieraniu doświadczenia - to nie jest to co tygryski lubią najbardziej. ;)
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Perzyn »

A ja proponuję aby ci co się zgadzają na AO pisali mi na PW, powiedzmy do piątku do wieczora, wtedy opublikuję tu listę chętnych i się dogadamy co do profesjii w drużynie. A jak ktoś chce założyć klan w metin ja na przeszkodzię nie stoje, skosolidujcie się tylko.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Epyon »

To ja zaproponuję Tibię. XD

A na poważnie - głos oddaję na Anarchy Online. Sci-Fi rulez, heroic fantazy sucks* (chyba, że ma coś wspólnego z karciankami ;))! Poza tym jeśli jest tam możliwość latania statkiem z załogą złożoną z innych graczy, to imho jest to bomba.

*)czytaj - potrzebna pilnie odmiana od WoWa, bo zaczynam nazbyt długo siedzieć przed kompem ;)
Obrazek
John Rambo
Pomywacz
Posty: 42
Rejestracja: środa, 6 grudnia 2006, 13:56
Numer GG: 7757516
Lokalizacja: z Wietnamu

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: John Rambo »

Obelix pisze:Rambo - moja poprzednia wypowiedź chyba opowiada co niektórzy ludzie myślą na temat zdobywania przedmiotów :P
Skoro itemy są be, grind jest be, to, pytam bez złośliwości, co Ty chcesz innego robić w darmowych MMO? Przecież one wszystkie polegają na zbieraniu shiny itemz i czekaniu na kolejne dingnięcie, żeby powiększyć sobie e-peena. Bez grindu i zdobycia odpowiedniego do pvp czy endgame pve sprzętu pozostaje Ci jedynie czat graficzny.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Force »

Azrael pisze:Jeśli jest taka możliwość zrobiłbym druga turę ( jak w wyborach) tylko tym razem jedynie pomiędzy Metinem2, a AO.
Przegraliśmy, umrzyjmy z honorem ;)
Epyon pisze:Poza tym jeśli jest tam możliwość latania statkiem z załogą złożoną z innych graczy, to imho jest to bomba.
No, no, no. Fajnie byłoby podróżować sobie razem tak jak w Kotorze. Jestem za AO, co mi tam nie będę przecież samemu biegał po Metinie. Wymagania także mi pasują. Jedyne czego mi żal to ninja... Mam nadzieje że w AO znajdę odpowiednik.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Perzyn »

Na razie zgłosiły się do mnie następujące osoby:

PKL - z rezerwacją na healera.
Force - z rezerwacją na agenta.
Epyon - bez wcześniejszych zastrzeżeń odnośnie klasy.
Kaziu - co nie chce być tankiem.

Czekam na kolejnych chętnych.

Aha, ja osobiście preferowałbym grą albo Fixerem (złodzie/strzelec) albo Adeventerer'em (wypośrodkowany strzelec).

W takim wypadku miło by było jakbyśmy mieli jeszcze Tanka lub 2 i jakiś (nano)magów/ciężkich strzelców bo ja i Force wypełniamy normalnych strzelców.

Kolejny punkt to rekrutacja - stale jesteśmy otwarci na ludzi z TRPG/rekomendowanych przez kogoś z wewnątrz drużyny.

I na koniec chcę poddać pod głosowanie pewną zasadę, która ułatwi nam życie w AO - o ile to tylko możliwe to każdy nazywa postać nickiem z forum, lub zawiera nick w imieniu jeśli sam już jest użyty (np. jeśli Force jest zajęte to Force-Ray, TRPG Force, Force 666, Satanic Force, Jamnik Force lub cokolwiek w tym guście).
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: necron1501 »

Czyli pisać na pw???
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Keyhell »

Oki. Ale podacie jakiś link z polskim poradnikiem? Co i jak? Ja chciałbym jakąś normalną klasę, ale nie tanka.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Azrael »

Ja już wcześniej napisałem, że dostosuję się jaki by ten wybór nie był... i tak dobrze, że AO niż np. Cabal.

Dziś w nocy ściągne.

Jutro napiszę jaką klase wybieram. ( bo AO chyba już wygrało...)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Nekonushi »

Ja już postać mam - oczywiście zmienię, bo ta nie jest healerem, ale zawsze :) Zmienię chyba na 'Tavern Cat' - będziecie wiedzieli, że biega o mnie ;)
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Tevery Best »

Wiecie, jak się już was tylu zebrało, to może i ja dojdę? Nie lubię MMO, ale jak już mamy taki skład, to kto wie... Tym niemniej - na razie się mnie nie spodziewajcie, mój internet jest ostatnio zamulony jak ćpun ze stażem. W razie czego - dam znać Perzynowi na PW.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Perzyn »

Wyjaśnijmy coś zanim zabrniemy za daleko. Ja co prawda zacząłem wątek, ale pod żadnym pozorem nie mam ochoty być szefem tego cyrku, zwłaszcza, że z czasem stoję bardzo różnie. Poczytam instrukcję i postaram się złapać na czym to wszystko polega, ale naprawdę zaklinam was, nie wrabiajcie mnie w kierowanie tym przedsięwzięceim.

http://www.anarchy-online.pl - Polska strona AO.
ODPOWIEDZ