Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.
ODPOWIEDZ

Która gra?

Anarchy Online
11
38%
Archlord
4
14%
Perfect World
0
Brak głosów
Silkroad
2
7%
Rappelz
2
7%
Cabal Online
4
14%
Metin2
6
21%
 
Liczba głosów: 29
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: krucaFuks »

Obrazek Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Force »

@Perzyn - luz... Też musimy się uczyć i nikt nie ma zamiaru Cię do niczego zmuszać ;) Ja będę grał po godzinę dziennie i dużo w weekendy. Mam dzieje że utworzymy zgraną paczkę.

Nareszcie zassałem tego klienta. Jak na mój internet było to heroiczne zadanie 4 h 50 minut ssania.

EDIT:
222.JPG
Za cholerę nie chce się zainstalować. Ściągnę jeszcze raz z innego mirrora.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Azrael »

Nareszcie zassałem tego klienta. Jak na mój internet było to heroiczne zadanie 4 h 50 minut ssania.
Lol, ja ściągałem 11 godzin i... gdzie tu problem?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Nekonushi »

Mnie się ściągało 2h, ale FlashGot + FlashGet (Za to mam router i bardzo słaby sygnał, więc mam około 10 razy wolniejszy internet niż większość użytkowników 2MB łącza Astera)
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Azrael »

Super, uruchomiłem grę, ale... mam masę bugów. I nie są to bugi na które można ominąć, bo np. nie pojawia mi się inventory.

Da mi ktoś linka z którego ściągnął grę? (w Metin 2 nigdy nie ma takich problemów ;))
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Phoven »

http://torrent.funcom.com/torrents/Anar ... xe.torrent

Ten torrent da się zainstalować bez błędów na 100%. Inna sprawa to to, że się na AO zawiodłem - taki kolejny MMOHNS jakich pełno w sieci. ;P
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Keyhell »

... Coś czuję, że większość użytkowników zagłosowała na AO, bo skusiła ich wizja RPG w przyszłości, a na prawdę nigdy w to nie grali i nie wiedzieli co to jest. A teraz będziecie marudzić ;) .

Ci którzy grają w Metin2 - zróbcie konto na Obsydianie i zagadajcie do postaci Krizz - to ja. :P
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Azrael »

Ci którzy grają w Metin2 - zróbcie konto na Obsydianie i zagadajcie do postaci Krizz - to ja.
A pomożesz expić :smile: ? Narazie nie mam Metina2, ale jak mi się nie spodoba AO, albo znudzi DoW to ściągnę znowu. NINJA!
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Tevery Best »

Wy, Metinowcy, po prostu nie potraficie przegrywać :P. Pobrałem wreszcie Anarchy, teraz się paczuje. Jak widzę rozmiar patcha nr 17.0... Kurde, dzisiaj tego nie zrobię, najwcześniej jutro. Tałatajstwo się dziwnie wolno pobiera, nie wykorzystuje nawet 10% możliwości łącza, inaczej to by trwało 15 minut. Teraz ma trwać 3 godziny. Dobrą stroną tej sytuacji jest fakt, że mogę sobie przy tym grać choćby i po sieci. Na razie - póki mam jeszcze te parę minut - pościągam tyle, ile się da, potem idę spać.
Oso
Tawerniany Księgarz
Tawerniany Księgarz
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 22:16
Numer GG: 9053067
Lokalizacja: głównie Warszawa

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Oso »

Nikt normalny nie lubi przegrywać. A żeby się nauczyć znosić to z godnością trzeba sporo doświadczenia (czyli sporo razy przegrać :) ).

Inna rzecz, że ja tej gildii nie wróżę przyszłości. Odzew jest, jak widać, minimalny. Co innego spotkać się w jakimś MMO, które ktoś sobie wypróbowuje i chce zagadać do znajomej osoby, a co innego umawiać się na granie w konkretną pozycję. Szczególnie, jak się nie zna danej gry.
"Bądź ponad to, spraw by się przestał liczyć, to sobie wreszcie pójdzie. Bo jeśli się przejmiesz tym, co on wygaduje, i skupisz całą uwagę na walce z nim, to tym samym uznasz, że może mieć rację i wtedy będzie po tobie."
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Tevery Best »

Kurde, pobrałem AO, ale patchy jest za wiele. Trzeci raz próbuję pobrać patch 17.0.0, ale kicha - jak się już cały pobierze, wyskakuje błąd. Czy ktoś z was miał to samo?
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Obelix »

Ja mam coś innego, ciągnie coś a nagle wywala błąd że nie może znaleźć "Patch Server" czy coś.
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Force »

Tevery Best pisze:Kurde, pobrałem AO, ale patchy jest za wiele. Trzeci raz próbuję pobrać patch 17.0.0, ale kicha - jak się już cały pobierze, wyskakuje błąd. Czy ktoś z was miał to samo?
Jak widać po moim poście wyżej mam podobnie ale z podstawką... Fajnie fajnie ale nie uśmiecha mi się ściągać tego jeszcze raz... Podobnie miałem z SP1 pod XP... chociaż był ściągnięty z oficjalnej strony Microsoftu ciągle pojawiał się napis "file corrupted".

Cholera jasna.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Keyhell »

Mi się ściągnęło łatwo. Ale straciłem chęć do grania jak zobaczyłem kwadratowe buźki i kiedy okazało się, że Anarchy to nie żaden "wielki roleplay i MMORPG inny od reszty" tylko zwykłe bicie expa jakich mało. A dodatkowo jest napisane brawurową angielszczyzną, opcji i tabelek jest więcej niż zabawy, a rozdawanie skilli jest jak chodzenie po polu minowym. Rozrywki w tym tyle co nic. Więc chyba sobie odpuszczę. jeśli jednak dużo osób da sobie radę i będzie grało spróbuję się z tym uporać.
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: kaziu »

Grałem i szczerze mówiąc to średnio mi się widzi w to grać:
Keyhell pisze:M tylko zwykłe bicie expa jakich mało. opcji i tabelek jest więcej niż zabawy, a rozdawanie skilli jest jak chodzenie po polu minowym.
+ Nie lubie gier w których należy grindować by potem dopiero bawić się z pvp.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Azrael »

Wiedźminie miałem 5 tys. orenów, mogłem sobie kupić wykopaną w 3 kosmosy (jak na n00b poziom...) kurtkę ćwiekowaną która ułatwiła by mi grę na tym etapie jak żaden miecz albo stos książek, i zgadnij co kupiłem? Oczywiście książki, i to nie same bestiariusze i zielniki ale zwykłe książki po parędziesiąt orenów sztuka. Właśnie o to mi chodzi - Gra ma mieć ciekawy świat który chce się odkrywać a nie wypasione questy i nie wiadomo jaką fabułę, na kartce tez mogę sobie napisać "Fabuła" a niżej "Questy" i co? może nawet będę miał lepsze, ale co z tego?
Ja w Wiedźminie też przeczytałem wszystkie książki, ale przed kupnem zapisywałem, a po przeczytaniu wczytywałem. (CHETER!!! :twisted: )
+ Nie lubie gier w których należy grindować by potem dopiero bawić się z pvp.
W Metinie, nie można grać PvP do 15lvl... to (tak na niewprawne oko) kilkanaście godzin grania.

Kurde, narazie nie mogę ściągnąć AO bo pobieram inne rzeczy, a w przerwach koszę w DoW...

A teraz coś, o tym że w AO sie nie grinduje i wogule gra ma rozbudowaną fabułe itd.itp.:
Zajęcia [edytuj]

Typowe zajęcia graczy obejmują:
odwiedzanie podziemi — są to miejsca statyczne (zawsze i dla każdego gracza wyglądają tak samo); często można tam znaleźć niepowtarzalnych wrogów do zlikwidowania oraz nie występujące nigdzie indziej elementy wyposażenia, często bardzo cenne. Z reguły podziemia wymagają kooperacji w drużynie a niektóre z nich wymagają kooperacji kilku drużyn; przykładowe podziemia to Condemned Subways (po jednym w stolicach frakcji), Temple of Three Winds, Inner Sanctum, Foremans
misje z terminala (zwane czasem jako misje z budki) — gracz ma możliwość wyboru poziomu trudności misji, rodzaju wynagrodzenia, typu misji i kilku parametrów dodatkowych; ukończenie misji wiąże się z gratyfikacją finansową, doświadczeniem oraz nagrodą rzeczową; wysokość otrzymanej nagrody i doświadczenia i typ nagrody zależą od ustawień parametrów misji; sama misja odbywa się w wygenerowanych dynamicznie podziemiach; misje z budki dostępne są zarówno dla pojedynczych graczy jak i dla drużyn; terminale z misjami dostępne są w prawie każdym mieście i osadzie
statyczne misje (ang. quest) — misje przydzielane przez określonych bohaterów niezależnych, często ich wykonanie jest bardzo przydatne do ułatwienia dostępu do niektórych lokalizacji w grze – zwłaszcza w Shadowlands
obozy (ang. camps) — miejsca z większą liczbą (kilka do kilkanaście sztuk) wrogów skoncentrowanych na niewielkim obszarze występujące z reguły w miejscach niezamieszkanych (ang. wilderness); zwykle jeden z mobów, silniejszy od pozostałych (boss), po zabiciu pozostawia łup cenniejszy niż inni mieszkańcy obozu
dynabosy (ang. dyna bosses), poketbosy (ang. pocket bosses) — wrogowie o dość dużej sile, ale warci pokonania ze względu na cenne, niespotykane nigdzie indziej przedmioty
pojedynki między graczami

Źródło to wikipedia i ze względu na to, że jestem stronniczy opuściłem robienie przedmiotów, odgrywanie postaci i "prowadzenie życia towarzyskiego".

P.S Metin2 jest stworzony raczej na masowe pvp - http://www.youtube.com/watch?v=sQ4jqrQ2 ... re=related
Ostatnio zmieniony środa, 2 kwietnia 2008, 21:14 przez Azrael, łącznie zmieniany 1 raz.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Klan/Gildia TRPG w jakimś MMORPG

Post autor: Sihamaah »

To ja jeszcze raz polece Lineage2. Tabelek natłoku nie ma, wszystko jest przejrzyste i miłe, jest dużo współpracy między graczami, świetne PvP. Pozostaje problem legalności. Ktoś już powiedział, że granie na darmowych serwerach nie jest nielegalne. No, nie wiem :P Ale jeśli to prawda a i klienta można pobrać legalnie sobie za darmo, to z chęcią pogram z Wami ;)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ODPOWIEDZ