Cabal

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.
ODPOWIEDZ
Kali from Neo-Dżungla
Majtek
Majtek
Posty: 119
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 17:27
Numer GG: 6489564
Lokalizacja: z internetu

Cabal

Post autor: Kali from Neo-Dżungla »

Tak przeglądam tematy i widzę że nikt o tej grze nie napisał... Możliwe że jest za słaba albo że dużo już takich... nie wiem..

Jednak po krótce napisze o niej...
A gra zwie się CABAL. Jest to MMORPG osadzony w świedzie podobnym do filmowego FF.
Co więcej gra nie opiera się tyle co na zabijaniu potworków a raczej questach z nimi związanymi. Za zabujanie mubów dostajemy naprawde niewiele doświadczenia ale zato za wykonanie zadania dostajemy go dużo. Minusem z zadaniach jest to że polegają właśnie głównie na zabijaniu mubów... ale i tak trzyma klimat...

W grze mamy 6 klas do wyboru a mianowicie:
-Warrior
-Mage
-Blader
-Archer
-Force Blader
-Force Shilder

w zależności od wyboru klasy pojawiamy się w różnym mieście a jest ich na początku 3:
-Desert Scream
-Bloody Ice
-Green Despire

po kolei pustynne, lodowe i dżunglowe...
rozgrywka jest bardzo efektowna zwłaszcza kiedy postać jest trochę rozbudowana i posiada kilka skilli...
Wspaniałe efekty świetlne, klimatyczna muzyka i dużo zabawy...
Zresztą... sami zobaczcie...
A potem napiszcie co sądzicie... i najlepiej grajcie... jest za darmo już od początku wkacji...

http://www.cabalonline.com
WolfTeam... warto chociaż zobaczyć...
Lajla
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: środa, 27 czerwca 2007, 15:06
Numer GG: 8009316
Lokalizacja: gdzies tam...:P

Re: Cabal

Post autor: Lajla »

Ja zaczelam grac w to od niedawna, ale naprawde robi wrazenie.... wspaniale efekty.... fantastyczne bronie. Po prostu wypas na maksa a juz w ogole jak masz przyzwoity lvl :lol:

Najbardziej podoba mi sie dynamika akcji i kolorowy fantastyczny swiat :lol:
Kolejne państwo, kolejny system, kolejne życie, kolejna śmierć....
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Cabal

Post autor: Azrael »

Macie rację gra jest BAAARDZO efektowna (dużo, [to za mało powiedziane] lepsza od Mu)
Niezła grafika, wspaniała woda i niesamowite audio - zapewnią zabawe na kilkanaście godzin co najmniej. Ja grałem dwa tygodnie i pewno grałbym dłużej gdyby nie wakacje.
Teoretycznie gra bardzo wciąga i nie nudzi, ale po dwutygodniowym rozstaniu nie chciało mi się do niej wracać. Czemu? Bo to MMOH&S (takie questy to se w odb** wsadźcie)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Cabal

Post autor: Hose15 »

Mi ta gra też się bardzo podoba. Grafika jest dość dobra. Bronie, ubiór, wygląd niektórych postaci są powalające a najlepsza w tej grze jest muzyka. Nadaje bardzo fajny klimat. Ja gram w to od 3 dni ale wciągnąłem się na maksa. Polecam.
Czerwona Orientalna Prawica
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Cabal

Post autor: Azrael »

Ta... warto zacząć chociażby dla muzyki, lecz questy są typu: Zabij 10 pustynnych lisów i jednego dużego pustynnego lisa... Po wykonaniu zadania idziemy odbieramy nagrodę bierzemy kolejne zadanie - Zabij 20 pustynnych lisów i 1 wielkiego pustynnego lisa. :P
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Re: Cabal

Post autor: Nyano »

Azrael666 pisze:Czemu? Bo to MMOH&S (takie questy to se w odb** wsadźcie)
Zauważyłeś może, że dziś niemal wszystko co zwiemy MMORPG'ami jest w istocie MMOH&S'em?
Ile jest prawdziwych MMORPG'ów? Dwa? Trzy?


A ja chciałbym autorom gry naprawdę serdecznie podziękować.
Trwałem w swej żałosnej ignorancji uważając, że już nic mnie nie zaskoczy. Szczere podziękowania za otwarcie mi oczu i wyprowadzenie z błędu.
Wielkie dzięki.
Za mury.
W świecie gdzie byle kretyn (na dodatek w pełnej płycie i z ogromnym mieczem) może bez problemu skoczyć ponad nie.
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Cabal

Post autor: Azrael »

Nyano masz rację i właśnie dlatego nie gram w tej chwili w żadnego "MMORPG". (czekam aż wyjdzie Konan i jeśli mój komp go wytrzyma kupię).
Poza tym w Cabala doszedłem tylko do 20lvl... może ktoś opowiedzieć coś o kolejnych miastach (byłem w pierwszych trzech) oraz bossach i czarach powyżej hm... 30 lvl? Albo może 50?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ