Lineage II

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.
hojrak
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2006, 23:24
Lokalizacja: z mlawy

Post autor: hojrak »

hej ja gram na paradise ale mysle o zalozeniu wlasnego serwa :D tylko kto smysi mi powiedziec jak to zrobic prosze jak ktos wie jak zalozyc serwer to piszcie to moje gg 5812549
Silver
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 24 października 2006, 11:01

Post autor: Silver »

Około tydzień temu znalazłem bardzo interesujący account manager do L2. Aktualnie działa tylko dla L2-Paradise, ale jest naprawdę warty obejrzenia. Dostarcza wiele przydatnych informacji takich jak informacje o zawartości twojego wh lub informacje o kontroli zamków itd. Używamy go razem z przyjaciółmi i działa naprawdę świetnie. Po paru testach i poświęceniu kont-atrap mamy pewność, że nie jest to scam. Ostatnio występują wprawdzie małe problemy z logowaniem się (rzadko ale się zdarzają), ale i tak mogę polecić tę stronkę.

http://l2-acm.awardspace.info/
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

hojrak, własny serv to możesz tylko taki z ratami x9999 sobie zrobić i PvP na takim testować, bo żeby postawić serwer który udzwignie chociaż 10% tyle graczy co ma Paradise to musiałbyś mieć naprawdę suuuuper sprzęt i suuuuper łącze...
I tak nikt tego nie czyta...
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Ja teraz gram na x300 PvP, zajefajny serwek, zbroje a grade itp. mozna kupic w sklepie :P i to za grosze. Np. Zbroja BW za 7 kk :P
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
esgaroth
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 26 lipca 2008, 18:07
Numer GG: 0

Re: Lineage II

Post autor: esgaroth »

Wypadałoby odświeżyć ten wątek toteż chciałbym wszystkim przedstawić polski serwer tej właśnie gry - Valinor.
Strona --> http://valinor.oz.pl/
Serwer obsługuje najnowszą kronikę - Hellbound, panuje na nim miła atmosfera, administracja bez przerwy pracuje nad komfortem gry, dość często mają miejsce eventy, serwer jest stabilny i moze utrzymać do 1k ludzi.
Rate:
EXP 4x
SP 4x
Adena 4x
Dop 4x
Spoil 5x

Serdecznie polecam i zapraszam Esgaroth
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Lineage II

Post autor: necron1501 »

Od pewnego czasu przymierzam się do Lineage II ale nie wiem czy on jest płatny, a jeśli tak to jaka suma???
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Horo
Pomywacz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela, 26 października 2008, 16:33
Numer GG: 0

Re: Lineage II

Post autor: Horo »

http://www.gram.pl/sklep_szukaj.asp

Na przyszłość doradzam korzystanie z takich serwisów ; P
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Lineage II

Post autor: necron1501 »

Chodzi o to jaki jest abonament.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Horo
Pomywacz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela, 26 października 2008, 16:33
Numer GG: 0

Re: Lineage II

Post autor: Horo »

Chodzi o to jaki jest abonament.
I!?
http://www.gram.pl/sk4_9wjlG,1_NCSoft_k ... nline.html

Poza tym google się kłania.
knifeofgod
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2010, 08:28
Numer GG: 5225738

Re: Lineage II

Post autor: knifeofgod »

Mój temat odnośnie polskiego serwera RPG Kelemor został usunięty, rozumiem, że powinienem wkleić takie info w tym miejscu jako post. Jeśli jakkolwiek narusza zasady forum, z góry przepraszam i nie wkleję go więcej, jednak mam nadzieję że forumowiczów zainteresuje taki wymiar rozgrywki po sieci ;)


Obrazek


Serwer Kelemor jest serwerem klimatycznym. Od graczy wymaga się odgrywania prowadzonych przez siebie postaci, zgodnie z obowiązującymi w świecie zasadami RPG.


Świat, jaki stworzyliśmy wewnątrz realiów Lineage2, jest oparty na mitologii i fabule tejże gry. Zebraliśmy, a następnie uporządkowaliśmy chronologię wydarzeń począwszy od genezy, aż po czasy obecne. Spisaliśmy historie ras, ich kulturę i wierzenia, by ujednolicić rozgrywkę, a tym samym uniknąć mieszania realiów gry z innymi systemami, bądź światami fantasy. Nie przeszkadza to jednak w stworzeniu unikalnego charakteru, czy też ciekawej osobowości postaci, a co za tym idzie, dobrej zabawy.

Parametry Serwera

Kronika – Freya

Experience Rate – x5
Skill Points Rate – x5
Drop Rate – x5
Spoil – x3
Adena – x5
Manor – x2
Quest Item – x3 (nie wszystkie)
Quest Experience – x3
Quest Skill Points – x3
Quest Reward – x1
Quest Adena – x3
Fishing – x4

Procesor: Intel i7 920 4x 2x 2.66+ GHz
Pamięć RAM: 8 GB DDR 3
Dysk twardy: 2 x 1 TB RAID 0/1
Łącze: 100 Mbps

Poza tym, oferujemy ciekawą rozgrywkę pełną autorskich Eventów, przyjazną ekipę administracji. Jeśli nie są ci obce gry w klimacie RPG, uwielbiasz fantastykę, lub też dopiero je poznajesz - nie zwlekaj, zarejestruj się na forum i dołącz do graczy tej unikalnej krainy!

START 15.11.2010r godzina 19.00

http://kelemor.noson.pl/
ODPOWIEDZ