Silkroad Online

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.
Kozax
Tawerniane Oczko
Tawerniane Oczko
Posty: 93
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2006, 23:37
Lokalizacja: Z tamtąd
Kontakt:

Silkroad Online

Post autor: Kozax »

Czy jest tu ktoś, kto chciałby porozmawiać na temat wspaniałego MMORPG'a, którym jest jedwabny szlak? Jeżeli tak, to piszcie co wam w duszy siedzi.
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

Ze mną możesz porozmawiać, ja Ci mogę oddac konto z 16-17 lvl.-em przestałem grać już trochę czasu temu bo mnie to znudziło ;/
Nie martw się, Ciebie też znudzi.
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Kozax
Tawerniane Oczko
Tawerniane Oczko
Posty: 93
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2006, 23:37
Lokalizacja: Z tamtąd
Kontakt:

Post autor: Kozax »

Oki ja się zgadzam na przyjęcie konta :) chętnie przyjmę, chociaż sam mam 28lvl. a na jakim serwerze grasz?

Hej co jest? Nikt nie gra w SRO tutaj? Dziwne, bo serwery są zawalone :/ NIkt nie chce pogadać??
Gość

Post autor: Gość »

Kozax pisze:Oki ja się zgadzam na przyjęcie konta :) chętnie przyjmę, chociaż sam mam 28lvl. a na jakim serwerze grasz?

Hej co jest? Nikt nie gra w SRO tutaj? Dziwne, bo serwery są zawalone :/ NIkt nie chce pogadać??
Ja chce :D
A co do tego konta...
Jaki masz build????
bo mi by się podobał:
gewia + fire
Bielik
Mat
Mat
Posty: 594
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 20:34
Numer GG: 5800256
Lokalizacja: GOP

Post autor: Bielik »

Właśnie to sciągam trzeci raz za każdym razem coś się je***o i nie chciało się instalnąć. Może teraz bedzie szło. Jak coś pogram to będziemy mogli popisać o tym.
Nikt nie gra w SRO tutaj
- nie chyba nikt tu nie sro ;p
Stare chińskie przysłowie mówi: "Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie"
Bielik
Mat
Mat
Posty: 594
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 20:34
Numer GG: 5800256
Lokalizacja: GOP

Post autor: Bielik »

Nie uważacie to za wkużające, że jeśli nie zalogujecie się za pierwszym razem cała gra się wyłancza??
Stare chińskie przysłowie mówi: "Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie"
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

Bielik pisze:Nie uważacie to za wkużające, że jeśli nie zalogujecie się za pierwszym razem cała gra się wyłancza??
Uważam, że wkurzająca jest Twoja polszczyzna. Sorry.
Ostatnio zmieniony wtorek, 18 lipca 2006, 17:50 przez Solarius Scorch, łącznie zmieniany 1 raz.
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

Popieram przedmówcę.

A gra nie jest taka zła, jeśli się tylko idzie w grupie i można pogadać. Bo co to za radość, gdy się tylko tłucze exp i nabija lvl? Osobiście uwielbiam rozmawiać, zwłaszcza z obcokrajowcami ;) Ostatnio jakiś chłopak z Rumunii chwalił mi się, że zna kilka słów w języku polskim :) "cze", "siema" i tym podobne :lol: Normalnie mnie to powaliło ;)

Gram na serwerze Troja ;) Ouzaru_PL jak coś :)
Bielik
Mat
Mat
Posty: 594
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 20:34
Numer GG: 5800256
Lokalizacja: GOP

Post autor: Bielik »

Och ale mi dowaliliście, że nie wiem co.

A gra zaczyna mi się nudzić tak jak większość(a nawet wszystkie) gier przez internet.
Stare chińskie przysłowie mówi: "Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie"
Dal
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 9 lipca 2006, 19:13

Post autor: Dal »

Mnie zastanawia tylko, o której strony patrząc to jest RPG. :D
Bielik
Mat
Mat
Posty: 594
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 20:34
Numer GG: 5800256
Lokalizacja: GOP

Post autor: Bielik »

Up@
Z tej samej co Mu i cała reszta nie-rpg w tym temacie ;]

Coś temat się nie rozwija.:(
Stare chińskie przysłowie mówi: "Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie"
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Post autor: Nyano »

Dal pisze:Mnie zastanawia tylko, o której strony patrząc to jest RPG. :D
Od żadnej. Radzę się doedukować i dowiedzieć czym się różni RPG od CRPG.
Bielik pisze:Z tej samej co Mu
Nie. W Mu chodzi jedynie o chodzenie i tłuczenie stworków.
Bielik pisze:Coś temat się nie rozwija.
A w jakim kierunku chciałbyś by się rozwijał?

Jakby kto pytał, to gram na serwerze Troy. Jako Nyano, oczywiście.
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

Z wikipedii...

Komputerowa gra fabularna (ang. computer Role Playing Game, w skrócie cRPG) - to rodzaj gry komputerowej, w której kierując grupą postaci lub pojedynczym bohaterem gracz wykonuje różne zadania (ang. quests) otrzymując w zamian przedmioty lub złoto oraz punkty doświadczenia wpływające na statystyki postaci, podobnie jak w tradycyjnych grach fabularnych. W ten sposób bohater/bohaterowie kierowani przez gracza stają się coraz potężniejsi - gotowi sprostać nowym, trudniejszym zadaniom.

Istotną rolę w grach tego typu odgrywa czynnik losowy w tradycyjnych grach RPG reprezentowany przez rzuty kośćmi, tutaj zastąpione przez losowo generowane przez komputer wartości. Decydują one między innymi o tym czy postaci udało się trafić wroga, jak dobrze jedna postać opatrzyła lub wyleczyła drugą, itp.

Gra ma zwykle przygotowaną z góry, często nieliniową, fabułę, czasami podzieloną na kilka mniejszych części (niekiedy zwanych rozdziałami). Zazwyczaj niemożliwe jest ukończenie danego rozdziału bez wykonania pewnych określonych zadań.

Ten gatunek gier komputerowych jest bardzo rozbudowany, a sposób przedstawienia świata mocno zróżnicowany. Wytworzyły się także liczne podgatunki, jak np. Hack&Slash (Diablo, Diablo II czy Dungeon Siege), gdzie fabuła została znacznie uproszczona, ilość wątków pobocznych mocno ograniczona i najważniejszą częścią gry stała się walka.

Ponieważ istota gier cRPG jest często mylnie rozumiana jako zmieniające się statystyki postaci, gry z innych gatunków bywają opisywane jako posiadające "elementy RPG", mimo iż nie oznacza to tego, co sugeruje nazwa (tzn. odgrywania ról) a jedynie możliwość rozwijania i ulepszania prowadzonego przez siebie bohatera lub jednostki (np. siły, celności, itp.).


Lub...

Computer role-playing games (CRPGs), often shortened to simply (RPGs), are a type of computer and video games that use settings and game mechanics found in traditional role-playing games. The term "CRPG" is more often used when referring to titles made for personal computers, as opposed to console role-playing games (cRPGs). RPGs as a video game genre include a wide range of gameplay styles and engines.

Gameplay elements strongly associated with RPGs, such as statistical character development, have been widely adapted to other video game genres. For example, Grand Theft Auto: San Andreas, an action game, uses statistics (abbreviated as "stats") to keep track of stamina, weapon proficiency, driving, appearance, lung capacity, and muscularity. Warcraft III, a real-time strategy game, features heroes that can complete quests, obtain new equipment, and learn new abilities as they advance in level. However, neither game is considered a computer role-playing game.

więc tak to się prezentuje :) Pozdrawiam, życzę udanej zabawy ;)
cycek
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 19 lipca 2006, 16:50
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: cycek »

Słuchajcie nie mogę otworzyć strony http://www.silkroadonline.net!!! (mam Mozille..) :shock:
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Post autor: Nyano »

Ouzaru, doceniam twoją alterocentryczną chęć niesienia pomocy innym, jednakże jeśli pan Dal ma się czegoś dowiedzieć, niech zrobi to sam - więcej zapamięta. Co więcej, na pewno by znalazł źródło informacji znacznie bardziej godne zaufania niż Wikipedia.
Zważ również na fakt, że chcąc pomóc panu Dalowi jeszcze bardziej przyczyniłaś się do jego dezinformacji. Mam na myśli ten cytat:
Ouzaru pisze:Computer role-playing games (CRPGs), often shortened to simply (RPGs)
Takie brednie w Wikipedii są na porządku dziennym.

To by było na tyle mojego małego OT.
cycek pisze:Słuchajcie nie mogę otworzyć strony http://www.silkroadonline.net!!! (mam Mozille..)
A ja sądze, że masz nie Mozille, lecz Mozillę. ;)

To nie twoja wina. Czasem tak się zdarza, że stronka nie działa, tak było na przykład dziś rano.
Jeśli jednak tak masz cały czas, to radziłbym zmienić przeglądarkę (np. na wielkie, czerwone O).
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Brat dziś to ściągnął, czyli już po mnie ;/ nie będę miał dostępu do PC ;/ nie lubię MMORPGów :/
Har Har Har
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Nyano pisze:Takie brednie w Wikipedii są na porządku dziennym.
To nie jest żadna brednia :P cRPG jest erpegiem komputerowym dla jednego gracza bądź kilku (np. multi w BG). Natomiast SO jest MMORPGiem czyli "wirtualnym światem" dla milionów graczy na całym świecie.
ODPOWIEDZ