Mu Online

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.

Co myślicie o tej grze?

Gra jest zaklepista, nie grałem w lepszą...
1
3%
Gra jest bardzo wciągająca...
3
8%
Gra jest dobrą grą fantastyczną...
2
5%
Gra należy do średniej jakości...
6
16%
Nie za bardzo mi się podoba...
2
5%
Dużo w niej brakuje...
7
18%
Tandetna gierka...
3
8%
Gra jest do kitu...
7
18%
Nie grałem w gorszą grę...
7
18%
 
Liczba głosów: 38
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Mu Online

Post autor: Rodic »

Witam.

Czy grał ktoś z was w tą oto grę? Jeżeli tak to bardzo proszę o opinię na jej temat... Ale chyba nie mało osób grało w tą słynną na całym świecie grę...

Ja gram na serwerze: Maya 3 zazwyczaj, jak by ktoś grał to proszę o podanie na jakim serwerze, jaki lvl, ile już grasz itp.

Ta gra to gra, jak już sama nazwa mówi online. Należy do gier fantastycznych RPG, polega na rozwalaniu coraz lepszych przeciwników, i zdobywaniu coraz lepszych rzeczy, takich jak: zbroja, broń oczywiście, pierścienie, chełmy, rękawiczki i tego typu rzeczy...

Ja mam takie zdanie na temat gry:
Gra bardzo, ale to bardzo wciągająca, grafika spoko, klimat bardzo dobry, grywalność (chodzi mi o to ile osób gra w tą grę) jest doskonała, ilość potworów jest bardzo duża, no i długość gry to nieskończoność.

Mnie tak wciągła ta gra że nie mogę bez niej dnia wytrzymać, coś w stylu nałogu :lol: .

Bardzo proszę o wypowiedzenie się na temat gry. Życzę miłego pisania...
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Co do 3 ostatnich podpunktów, to t jest to samo praktycznie... I nie ma opcji "Nie grałem w to"
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Jak nie grałeś w to to trudno, jak ktoś grał to może się wypowiedzieć na temat tej gry... To na tyle... :lol:
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
Obi-San
Pomywacz
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 11:18
Lokalizacja: Tajar
Kontakt:

Post autor: Obi-San »

Mu Online? Nawet mi nie przypominajcie, zagłosowałem na "Gra jest wciągająca" - nawet za bardzo... Grałem prawie rok i kolejne prawie pół roku wyrywałem się z "nałogu". Straszny niszczyciel czasu po którym zostaje pare dobrych wspomnień i natłok złych...

Oby twórcy (WebZen) byli potępieni ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Tandeta, po dwóch tygodniach nuuuuuudaaaaa... Beznadzieja. Lepiej już w Tibię grać.
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

Nudne chodzisz klikasz i tyle
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Obi-San pisze:Mu Online? Nawet mi nie przypominajcie, zagłosowałem na "Gra jest wciągająca" - nawet za bardzo... Grałem prawie rok i kolejne prawie pół roku wyrywałem się z "nałogu". Straszny niszczyciel czasu po którym zostaje pare dobrych wspomnień i natłok złych...

Oby twórcy (WebZen) byli potępieni ;-)
Taaak... Zgodzę się że gra wciąga nawet za bardzo... Ja jak już wspomniałem że to jest jak nałóg, (dobrze że nie jestem jedynym narkomanem takich gier na tym forum) :lol: .
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!! Online? :P Czy to nie jest o krowach? Bo jak tak to dla ekipy MRK obowiązek! 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Tak LOD występują tam krowy a dokładniej coś w stylu krowy... :lol: Np. Minotaury (w grze to jest inaczej nazwanie oczywiście) i takie tam inne zwierzątka.
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Jak tylko występują, a nie są najważniejsze to kicham na to i wolę iść do sklepu po Polan. :P
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

delur pisze:Nudne chodzisz klikasz i tyle
Dla takich osób jak ty może i nudne, ale ja też tak myślałem na początku, mi kolega opowiadał o tej grze, ale jak zobaczyłem tą grę to nie ma odwrotu, tylko grać, i grać... :lol:

Sorki że jedno pod drugim:
LOD pisze:Co do 3 ostatnich podpunktów, to t jest to samo praktycznie... I nie ma opcji "Nie grałem w to"
A co do ankiety, to nie są takie same. Nie grałem w gorszą grę, to chyba wiadomo, najgorsza gra w jaką grałem. Tandetna gierka, i gra jest do kitu, no to tu się zgadzam z tobą.
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
Kozax
Tawerniane Oczko
Tawerniane Oczko
Posty: 93
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2006, 23:37
Lokalizacja: Z tamtąd
Kontakt:

Post autor: Kozax »

Typowy hack'nslash, różńiący się od Diablo II tylko tym, że jest Online. Nic specjalnego i sporo niedoróbek.
Obrazek
Obrazek
Bielik
Mat
Mat
Posty: 594
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 20:34
Numer GG: 5800256
Lokalizacja: GOP

Post autor: Bielik »

Ja w to gram już od około roku z baaaaaaaaaardzo długimi przerwami. 7 dni na miesiąc to u mnie średnia( Łącznie nie non stop przez 24/7 ;].

Gram na serwerze Maya 3(Chociaż je często zmieniam). I mam lvl... Tatada... 29. BRAWO!!! I to by było na tyle
Stare chińskie przysłowie mówi: "Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie"
$ylikon
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 4 czerwca 2006, 19:56
Lokalizacja: Żywiec <nie niedaj piwa za darmo>

Post autor: $ylikon »

Ja nie rozumiem co ludzi przyciaga do tej gry sam gralem w sumie 8 godzin i jakos nie miałem ochoty grac dalej. Ale ja juz wtedy znalem Tibie
Maldaen
Pomywacz
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek, 17 lipca 2006, 12:30
Lokalizacja: Z Alathilu( Torunia )

Post autor: Maldaen »

Według mnie MU to nic ciekawego. Jedyna rzecz warta uwagi to grafika, lecz jeśli chodzi o Rpg to gra leży na całej linni... :?
Walcze, póki nie padnę...
http://s12.bitefight.pl/c.php?uid=36271- ...witaj bracie/siostro...
Eberk
Majtek
Majtek
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 25 grudnia 2005, 16:36
Numer GG: 0
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Eberk »

Tak masz racje Maldaen z RPG to Mu ma mało wspólnego.
Na początku gra wydaje się ciekawa ale po jakimś czasie grasz bo nie ma nic innego. Straszenie mało elastyczna jest ta gra. Gracz to tam wybiera tylko klase a reszta to bezsensowna siekanina i kupowanie tego co droższe. W tej grze nie ma nic zbyt ciekawego oprócz grafiki.
TYLE MAM DO POWIEDZENIA
Obrazek

http://s13.bitefight.pl/c.php?uid=20114-kliknij a odkryjesz nowy mroczny świat

nie ma że YO!!!
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

jak ja nie lubie Mu Online, Tibii, Knight Online... Buu :P Tylko UO i nie zmienia sie nic ;)*

*Oczywiscie z MMORPGów
ODPOWIEDZ