Mu Online

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.

Co myślicie o tej grze?

Gra jest zaklepista, nie grałem w lepszą...
1
3%
Gra jest bardzo wciągająca...
3
8%
Gra jest dobrą grą fantastyczną...
2
5%
Gra należy do średniej jakości...
6
16%
Nie za bardzo mi się podoba...
2
5%
Dużo w niej brakuje...
7
18%
Tandetna gierka...
3
8%
Gra jest do kitu...
7
18%
Nie grałem w gorszą grę...
7
18%
 
Liczba głosów: 38
Durga
Majtek
Majtek
Posty: 110
Rejestracja: niedziela, 25 grudnia 2005, 14:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: Thorris

Post autor: Durga »

Trochę w to grałem, zresztą jak w wiele innych podobnych gier ale rzadna mnie nie wciągnęła zbytnio. Pograłem trochę i mi się znudziło. Mówiąc szczerze to nie wiem co w takich grach się ludziom podoba, bo wg. mnie to ciągła walka ze stworami, które nie są w stanie nam nic zrobić tylko po to żeby zdobyć exp i dostać się do kolejnych lkoacji, jest troche bez sensu.
No ale cóż niektórym się to podoba i nic do tego nie mam. :wink:
"Niewiedza nie stanowi usprawiedliwienia dla nieprzemyślanych działań. Gdy się nie wie, gdy ma się wątpliwości, warto jest zasięgnąć porady..."
Master of Pupets
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 18:26

Post autor: Master of Pupets »

a da sie pod linuxem??
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Post autor: Zamroczony mrrrok »

mój kumpel strasznie sie Mu zachwycał grał rok i to tak ze w wakacje wstawał o 7:00 zeby sie na jakistam serw dodstac i...EKSPIĆ
Mnie wcale nie wzieło tzn mogłbym popykac na jakims zagranicznym serwie zeby pogadac z ludzmi :P
btw mój w/w kumpel chcial aby koles z party zostal na spawnie jakis potworkow a ze typ był z rosji to po polsku nie pajemiał więc kumpel wyjechał do niego z gadka "poczekajut tutajut" :D :D :D
Obrazek
Obrazek
Septimus Helmheid
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:23
Lokalizacja: Zamek Blackhill

Post autor: Septimus Helmheid »

Kiedys gralem i przyznam ze mnie dobrze wciagnelo. Tylko nazwa MMORPG nie bardzo tu pasuje. Jak dla mnie to Mu jest bardziej MMOH&S... (Massive Multiplayer Online Hack & Slash)...
A tak poza tym to fajne. Mialem Dark Wizarda na 128 poziomie. Jak bede znowy mial kompa to musze dociagnac go do poziomu 250. Wtedy przemieni sie w Dark Lorda. I niech mi ktos sprobuje podskoczyc!
Septimus Helmheid
Arcymag z Blackhill
Glamdring
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 12:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Glamdring »

MU mnie nie zachwyciło, po początkowym wciągnięciu stało się monotonne, ciągle tylko klikasz i zabijasz. Nawet taka Tibia ma o wiele więcej urozmaiceń, np. questy, których w MU jest tylko kilka.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Post autor: Azrael »

Na mnie gra zadziałała dość dziwnie...
Najpierw zachwyt:
Darmowa, całkiem ładna, dużo osób, prosty interfejs i BARDZO WCIĄGAJĄCA!!!!!

P.S- Grałem jedną noc poczym wyrzuciłem ze skrzywioną miną... ILE MOŻNA KLIKAĆ W JEDEN KLAWISZ MYSZY Z UROZMAICENIAMI TYPU- NOWY POTWÓR/NOWA BROŃ? Nigdy więcej gry nie włączyłem i nie zamierzam.
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Re: Muonline...

Post autor: Zamroczony mrrrok »

DUPA! RYL wymiata -- jakze czysto tibiowska wypowiedz :D Jestem z tego dumny :)
Obrazek
Obrazek
Septimus Helmheid
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:23
Lokalizacja: Zamek Blackhill

Re: Muonline...

Post autor: Septimus Helmheid »

Bleeeee....
Kiedys mnie ta giera wciagala jak dobry odkurzacz, ale ostatnio zainstalowalem na szkoplnym komputerze i poznalem straszna prawde.
Teraz za to trzeba placic!?!?! Tylko po to by moc miec wiecej mozliwosci niz inne postacie z podstawowym kontem?!?!? Co do diabla???
CZY JEST JESZCZE NA SWIECIE JAKIKOLWIEK DOBRY MMORPG NIE PRZESIAKNIETY DO CNA KOMERCHA???
LOL
Dobrze ze nie trzeba jeszcze placic za lepsze konta w Counter Strike-u...
"Darmowi" gracze nie mogliby pewnie miec lepszej broni...
Septimus Helmheid
Arcymag z Blackhill
Nasir
Pomywacz
Posty: 45
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 09:27

Re: Muonline...

Post autor: Nasir »

przyznam się bez bicia, że nie mam pojęcia, co to Muonline...
CZY JEST JESZCZE NA SWIECIE JAKIKOLWIEK DOBRY MMORPG NIE PRZESIAKNIETY DO CNA KOMERCHA???
przyzwyczajaj się. Nie po to ludzie robią dobre gierki, żeby je potem rozdawać za darmo. Poza tym żyjemy na zadupiu, gdzie wydawanie 20 dolarów/miesięcznie za możliwość gry przez sieć, jest wydatkiem uderzającym w budżet... pozostaje albo przenieść się do cywilizowanego kraju (np. UK, US), albo znaleźć niezłą fuchę w Polsce.
ناصر
Nasir Malik Kemal Inal Ibrahim Shams ad-Dualla Wattab ibn Mahmud
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Muonline...

Post autor: Trankvilus »

CZY JEST JESZCZE NA SWIECIE JAKIKOLWIEK DOBRY MMORPG NIE PRZESIAKNIETY DO CNA KOMERCHA???
http://www.runescape.com.
Przynajmniej tak było, jak ja grałem (skończyłem jakiś rok temu). Prostackie niekiedy, dedykowane dla dzieci itp. a średnia wieku graczy to wedle ostatnich znanych mi statystyk 19-20lat.
Koyaanisqatsi!
Septimus Helmheid
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:23
Lokalizacja: Zamek Blackhill

Re: Muonline...

Post autor: Septimus Helmheid »

Nasir pisze:pozostaje albo przenieść się do cywilizowanego kraju (np. UK, US), albo znaleźć niezłą fuchę w Polsce.
Tak sie sklada ze mieszkam w UK...
Ale i tak placenie abonamentu za granie jest chore. Nie mam nic przeciwko pojsciu do sklepu i kupieniu World of Warcraft i wszystkich dodatkow, ale placenie za mozliwosc uzywania gry to przesada. Nie jest to dla mnie problem zeby zaplacic te 20 Funtow na miesiac ale przy tym jak rzadko bym mial czas zeby siasc i pograc to po prostu sie nie oplaca. To juz lepiej wziac dziewczyne i isc raz na miesiac do kina... :)
Septimus Helmheid
Arcymag z Blackhill
ODPOWIEDZ