Silkroad Online

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Post autor: Nyano »

Jeśli koniecznie chcesz zabłysnąć swym niezmierzonym intelektem, panie Server Revres, najpierw sprawdź do którego fragmentu tekstu z Wikipedii odnosi się moja wypowiedź.
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Och jaka przyjemna i głupia złośliwośc :P
A co do tekstu: Rzeczywiście, pomyliłem sie, jakośmi inne słowa weszły w zdanie :D
Arvani
Pomywacz
Posty: 60
Rejestracja: niedziela, 18 czerwca 2006, 13:44
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Arvani »

Ja chętnie porozmawiam o tej grze. Bardzo mi sie ona podoba, tylko ostatnio zbyt dużo disconnectów, no i często nudzę się podczas expienia. Mam 31 lvl na serwerze Babel. Ostatnio powróciłem do Silka po dłuuuugiej przerwie i znajomi, którzy mieli taki lv co ja teraz są już 45-50+. :) No cóż, za pasem rok szkolny, a więc będzie mniej czasu na grę. Jednak nie zamierzam się prędko z nią rozstawać.

PS: Trader, Hunter czy Thief??

Wg mnie najfajniejszy jest Thief, ale najczęściej się gra Traderem i jest on najbardziej opłacalny :)
Złosiej

Re: Silkroad Online

Post autor: Złosiej »

Oooooj ja w silka grałem 2 lata mam wiele postaci ale najlepsze są te 3: warrior 53 lvl 2h sword, blader 33 lvl blade, warrior 29 lvl axe. Mi się gra nie znudziła ale przestałem grac z powodu disconectów, ostatnio uzywalem noDC ale przestalo mi dzialac teraz znow mam ochote sciagnac i za pewne to zrobie bo joymax odwalilo swietna robote tworząc silka ale serwery juz im nie wyszly ^^ (...crowed...). Jakby co gram na serwerze sparta ;) i z pewnoscia bede mial nowa postac ^^. Pozdro :D.

A co do profesji to jest tak:

trader najwiecej zarabia jezeli karawanka mu sie uda ale jezeli suma produktow jakie przewozi nie przekroczy bodajze 45 tysiecy to thief Cie nie moze zaatakowac ^^
thief jak bedzie mial udany napad to zabierzewszystko traderowi ale musi uwazac na hunterow
hunter zarabia grosze cos od tradera zawsze wyskrobie ^^
KFC
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 17 lipca 2008, 13:06
Numer GG: 0

Re: Silkroad Online

Post autor: KFC »

W silka pykałem 1,5 roku, zarabista gra ale tak jak wiekszosc z Was przestałem przez disconecty ^^
Wita Cię Tawerniany maniak KFC (nie jestem reklamą tej restauracji...naprawdę ^^)
ODPOWIEDZ