Nasze Xywki

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
GIRMI
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 29 czerwca 2006, 21:25
Lokalizacja: z Diamentowej Hali

Post autor: GIRMI »

Masz racje ale zobaczyłem dopiero jak wysłałem.
Krasnoludy ponad wszystko!
Filippo
Majtek
Majtek
Posty: 123
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 22:36
Numer GG: 2343993
Lokalizacja: Gród Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Filippo »

Girmi ja też jestem dysortografikiem i dyslektykiem i jakoś sobie radze... Zawsze możesz posta wrzucić do Word'a przed wysłaniem albo co....

A żeby totalnego OT nie robić: swoją ksywkę mam od 3 klasy podstawówki bodajże... Ożeż :shock: to już ze 14 lat!
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Hm, co się stało z Ra-Vem? Nie ładnie tak zmieniać ksywek, potem nie wiadomo co się tutaj dzieje...
...
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

O ile wiem to Ra-V korzystał z tego nicka jako drugiego, nawet w jednej sesji forumowej jego postać chyba się tak nazywała. Najlepiej jak ktoś zmienia nicka ze względu na film / książkę jaką obejrzał i później znany użytkownik nagle transformuje się w Harry'ego Pottera albo innego dziwoląga :F.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Nick zmieniłem, gdyż tego samego używa gość od karcianek na Polterze i pojawiały się nieścisłości. ;)
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Ja i tak bede zawsze pisac Ra-V ;P Kwestia przyzwyczajenia ;) Podobnie mam z BSem (ale to juz skrot uzywany przeze mnie, Ouz i fdsa)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Craw pisze:Ja i tak bede zawsze pisac Ra-V ;P Kwestia przyzwyczajenia ;) Podobnie mam z BSem (ale to juz skrot uzywany przeze mnie, Ouz i fdsa)
Pozwalam Wam na tą małą perwersję, bo ostatnio nie czepiam się nikogo odnośnie pisania mojego nicka. Ostatnim wstrząśnięciem był dla mnie NiggerSpirit, a wszelkie Blacksiory, BSy, itp. mogą być :). Na forum FEARa używam nicka ManowaR, a w innych wypadkach rodzimego Pacio :D.
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Mojego nicka na szczęście nikt inny nie używa, jakby spróbował mi mój nick ktoś zabrać to by był biedny ;)

PS: Ja też pewnie nadal będe pisał Ra-V :P Ten nowy nick taki jakiś... nijaki ;)
I tak nikt tego nie czyta...
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Pavciooo pisze:Mojego nicka na szczęście nikt inny nie używa, jakby spróbował mi mój nick ktoś zabrać to by był biedny ;)

PS: Ja też pewnie nadal będe pisał Ra-V :P Ten nowy nick taki jakiś... nijaki ;)
Mi też się bardziej Ra-V podobał, jakiś bardziej oryginalny. Poza tym, takie zmienianie ksywek jest bardzo kłopotliwe dla nowych, szczególnie kiedy czytają starsze posty, w których ktoś cytuje Ra-V'a i nie wiedzą o kogo chodzi.
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Mi tez nie za bardzo podoba się nowy nick. Taki nijaki. Będę cię rozpoznawał chyba tylko p[o avatarze xD
Zmienianie nicków jest nie fair w stosunku do starych użytkowników forum (starych znaczy się takich, którzy tu od dawna są - nie wiekowych :P). Pomyslę sobie o Ra-Vie a tu mi jakiś Epyon wyskakuje :P
.
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Ten stary był lepszy. I nadal się nie moge przyzwyczajić do Epyon'a. Ja cię będe nazywał Ra-V :P Ale teraz młodzi będą mieli problem jak wszyscy starzy użytkownicy będa na obecnego Epyon'a mówić Ra-V :twisted:
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ra-V, ustaw sobie rangę "Tawerniany Ra-V", to wszyscy bedą wiedzieli o co chodzi, ja sam czasem czytając stare tematy mam problem, był taki gościu o śmiesznym nicku dsata_ata_cośtam_nie_pamętam_co_dalej, który wczeniej miał inną ksywę i czasami nie moge się połapać o co chodzi, gdy ktos używał tamtej. A dośc często czytam tematy umarłe przed dwoma laty :wink: .
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Falka pisze:A moja jest paskudnie zgapiona z sagi o Wiedźminie. Zaczęłam się tak podpisywać w necie i wkrótce także zajomi ze szkoły zaczęli mnie tak nazywać. No i się przyjęło. Teraz nawet chłopak na mnie 'Falka' woła, zamiast się po imieniu do mnie zwracać ;) Jego rodzinka też :D

Krew na twoich rękach, Falka,
krew na twej sukience,
płoń, płoń Falka, za twe zbrodnie
spłoń i skonaj w męce.


Ten wierszyk mi się bardzo spodobal i miał duży wpływ na wybór ksywki :)
Mam nadzieję, że się nie machnęłam, bo cytowałam z pamięci, a sagę czytałam jakieś 4 lata temu.
Wiedziałem! Wiedziałem! Falka, Ty okrutnico!
Ha, teraz przynajmniej wiem czemu jesteś tak bezwzględną adminką xD
.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Nasze Xywki

Post autor: kajtek Raulin »

A wiecie co oznacza ksywa fds'a?
To:Obrazek
:D
Jedno z pierwszych wyników w googlach...ktoś powiedział "ynteligentne góóógle!" :)

A ksywa LOD'a to:
Logiczne Oprogramowanie Defensywne
:wink:

lub: LOD=Lord of Destrukszyn! :)

PS LOD grasz w Cyberpunka?
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Nasze Xywki

Post autor: LOD »

Wiem, że moje Lord of Derstruction jest mało oryginalne, ale mój boże... Gdy zacząłem to stosować w necie byłem w podstawówce! :D Ale i tak lubię ten nick.

PS
kajtek, nigdy nie miałem niestety możliwości i przyjemności zagrania w Cyberpunka. 8) W co ja grałem? Aż wstyd przyznać jak mało, ale tak to jest jak się rzadko gra: Warhammer, D&D, Neuroshima i... i... no, to by było na tyle. :o
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Verufer
Pomywacz
Posty: 38
Rejestracja: środa, 16 stycznia 2008, 00:32
Numer GG: 0
Lokalizacja: Out of time, out of despair...

Re: Nasze Xywki

Post autor: Verufer »

Troche odkurze ten temat :) Moja ksywka to pomysl autorski? i powstala z gry slow... Po pierwsze mozna to odczytywac jako verum (prawda) + ferre(niesc) zatem moze znaczyc Przynoszacy Prawde. Po drugie veru (na angielski to tlumaczac jest spit, a spit to takze plucie, a plucie kojarzy sie z pogarda) + jak wyzej czyli mozna odczytac to jako Wzbudzajacy Pogarde, Po trzecie veru to takze oszczep a ze zwykle w RPG nie ma oszczepu i ze oszczep kojarzy sie z wlocznia to Noszacy Wlocznie :) Po czwarte po an(g)ielsku brzmi to prawie jak Very far, zakladam ze nie musze tego tlumaczyc :) Jak dotad nie mialem jeszcze problemow z tym nickem zajetym (poza przypadkami ze sam go zajalem i zapomnialem pozniej hasla ;) ) Pozdrawiam
TaVer(ufer)niany Kret(yn) to ja :)
(Oficjalnie przepraszam tu wszystkich Kret(yn)ów, którzy mogli się poczuć obrażeni przyrównaniem do mnie...)
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Nasze Xywki

Post autor: Keyhell »

Dołączę się do odkurzania. Jak widać mój nick to połączenie dwój wyrazów - Key i Hell, czego chyba nie musze tłumaczyć - a dodatkowo fajnie brzmi. Jak imię jakiejś postaci fantasy. I czyta się fajnie :D .

Verufer - brawo dla twojego nicka. Poplątane to, zawiłe, skomplikowane, fajne, i dobrze brzmi. ;)
ODPOWIEDZ