deviantART

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: deviantART

Post autor: Azrael »

NIe wiem jak wygląda rozmowa z tobą w realu, ale domyślam się że jest to coś w stylu:
Wbrew pozorom na ogół jestem całkiem spokojnym człowiekiem i nie wyróżniam się z tłumu ; P

Zresztą niedługo odchodzę z tawerny, więc zrobie wam "papa". (poczekam aż wsz. sesje ze mną padną)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sileas
Pomywacz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek, 16 września 2008, 11:35
Numer GG: 716679
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: deviantART

Post autor: Sileas »

Nie wdając się w debatę o wyższości dA nad digartem i odwrotnie, po prostu zamieszczę linka - http://silly-sil.deviantart.com/

A każdy niech siedzi i korzysta z serwisu tam, gdzie mu wygodniej. I tyle ;)
Twilight
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 15 czerwca 2008, 15:46
Numer GG: 6401347
Lokalizacja: Szczecin

Re: deviantART

Post autor: Twilight »

Sileas pisze:A każdy niech siedzi i korzysta z serwisu tam, gdzie mu wygodniej. I tyle ;)
Tym akcentem powinno się zakończyć dyskusję nad wyższością jednego serwisu od drugiego, bo to tylko kwestia gustu, a o nim się przecież nie dyskutuje.
Ze swojej strony tylko dopowiem, że mój kolega miał (a może ciągle ma) konto na digarcie i podobał mu się ten serwis. Robi dobre zdjecia, ma świetne wyczucie (to opinia moja - osoby, która z fotografią profesjonalną nie ma nic wspólnego), ale z jakiegoś powodu raczej nie były one dobrze przyjmowane. W końcu się zniechecił i założył konto na deviantarcie i z tego co wiem dobrze mu tam.
Mi też jest dobrze na deviantarcie, gdyż mogę tam prowadzić tzw. photojournal nie czytając stosu krytycznych komentarzy dotyczących techniki wykonania. Takie komentarze są całkowicie zbędne przy fotografii amatorskiej, zwłaszcza kiedy owy amator (czyli ja) nie jest zainteresowany podwyższeniem swoich umiejętności, bo to co umie całkowicie mu wystarcza. Lubię się dzielić tym co widzę, sądzę, że to już będzie (przed)zawodowe zboczenie (patrz- Twilight chce zostać dziennikarzem). Oczywiscie, to dobrze, że ktoś, kto wie trochę więcej na temat fotografii chce zwrócić uwagę amatorowi, ale w rozsądnych ilościach i wyważonych słowach. Czy to jest deviantart czy digart pamiętajmy, że jest to społeczność (co z tego, że internetowa), a co za tym idzie trzeba mieć na uwadze to, że każdy ma inny gust, no i użytkownicy takich portali/serwisów są też ludźmi i mają uczucia. Jak ci się nie podoba - nie oglądaj. Jeżeli już świeżbią cię palce i musisz coś skrobnąć w komentarzu, bo inaczej umrzesz - to rób to z umiarem. Każdy głupi (bez obrazy) potrafi zgnoić kogoś tak, że płakać się chce, ale umiejętna i wyważona krytyka to coś naprawdę coś na poziomie. Coś, co dla innych jest techniczną/kompozycyjną/estetyczną (proszę dopisać sobie to czego brakuje) klapą dla innych może być całkiem dobrym zdjęciem/rysunkiem/obrazem itd. i chyba na tym powinniśmy się oprzeć w wyrażaniu własnej opinii.

Mam nadzieję, że to, co napisałam nie wzniecie kolejnej burzliwej dyskusji, która tak naprawdę skończy się na niczym.
Róża pustyni
Której cień nosi ze sobą tajemną obietnicę
Ten pustynny kwiat
Żaden słodki perfum nie torturuje mnie bardziej niż ten

Śnię o deszczu
Podnoszę swój wzrok ku pustym przestworzom
Zamykam oczy
Ten rzadki perfum jest słodkim upojeniem miłości
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: deviantART

Post autor: Azrael »

Zraziłem się do diga i planuję założyć konto na deviant arcie, ale wpierw muszę jakoś uporządkować sobie życie, aby mieć czas na twórczośc - mam dość cienkich prac robionych w przelocie - dlaczego? O ile wciąż uważam, że digart ma proporcjonalnie więcej ciekawych prac (i nie znajdzie sie tam bazgruł takich jak Nek'a ;P), to irytuje mnie fakt iż nikomu nie można otwarcie postawić negatywnej oceny i napisać "DNO" bo niedługo samemu otrzyma się dokładnie taki sam komentarz nawet jeśli praca jest na miarę National Geographic.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: deviantART

Post autor: WinterWolf »

Na początku tego roku Force wzywał, a ja skapnęłam się dopiero teraz XD To się nazywa refleks XD

No nic, jak ktoś zainteresowany to zajrzy, jak nie to jego decyzja XD

http://winterwerewolf.deviantart.com/

[ktoś perfidnie zajął mojego nicka wcześniej i praktycznie nic nie wrzucił -_-]
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Reynard
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 19 października 2008, 22:56
Numer GG: 0

Re: deviantART

Post autor: Reynard »

Skoro wszyscy dają linki do swoich galerii, to ja się pochwalę moją twórczością. Dopiero niedawno zacząłem wrzucać tam moje prace więc dużo tego tam nie ma, a i ogólna technika wykonania jest dość prosta.
Oczywiście liczę na komentarze tych użytkowników Tawerny, którzy mają swoje konta na deviancie, a co?!

Aha, jeżeli wam mój nick na deviancie się z czymś skojarzy, to od razu mówię że powstał on właściwie przez przypadek i nie bardzo wiem jak go zmienić.
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: deviantART

Post autor: Eriol Velcrow »

No nie wiem, być może jestem ślepy (całkiem prawdopodobne), ale do licha nie widzę w końcu tego linka...
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: deviantART

Post autor: WinterWolf »

Reynard, jakbym się nie starała nawet jako mod nie mam możliwości poprawić linka... Bo go tam nie ma. Z radością przejrzymy sobie Twoją galerię o ile uzupełnisz swojego posta o odnośnik do konta na dA XD
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Reynard
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 19 października 2008, 22:56
Numer GG: 0

Re: deviantART

Post autor: Reynard »

Oj, ojojojoj! Sorry, zapomniałem wrzucić linka.
Oto on: http://zaku1986.deviantart.com/
I jak już mówiłem, comment please :)
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: deviantART

Post autor: BlindKitty »

Heh, dobra, skoro przez Kyo mój dArt zaczął ożywać, to się przyznam ;) http://blindkittyofdoom.deviantart.com - patrzcie i płaczcie ;) Na razie niewiele, ale zaczyna przybywać. Muszę przegrzebać to co już mam na kompie i spytać moją modelkę czy mogę parę zdjęć powrzucać ;)
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: deviantART

Post autor: Ardel »

http://ardel2w.deviantart.com/
To i ja się pochwalę :P
Głównie zdjęcia (a raczej przede wszystkim)
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: deviantART

Post autor: Deep »

Jeśli ktoś jest zainteresowany to założyłem na digarcie grupę trpg. http://www.digart.pl/grupy/10973/trpgpl/
.
ODPOWIEDZ