deviantART

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
dr
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 14:43
Kontakt:

deviantart

Post autor: dr »

udziela sie tam ktos z szanownych tawernowiczow ?
nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Z samych Redaktorów pamiętam dwójkę - Danai i Nalavarę...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Z tego co wiem, to Villemo się tam udziela ;)
Obrazek
Villemo
Bombardier
Bombardier
Posty: 622
Rejestracja: wtorek, 4 października 2005, 15:21

Post autor: Villemo »

No jasne, żę się udziela. :D Przecież na tym serwisie nie moglo zabraknąć wspaniałej, kochanej, uwielbianej, pięknej, niezwykłej etc. Villemo :wink:
Fie fye foe fum,
I smell the blood of the asylum.
Destynka
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 12:13
Numer GG: 1672556
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Destynka »

Hmmm coś w tym temacie cicho? Dziwne wydaje mi się że ludzie z naszego złego forum coś tam tworzą :D Ja jakimś mistrzem nie jestem ale coś własnego próbuje od czasu do czasu sklecić i stąd link do mojego devianta.
http://www.destynka.deviantart.com

Mniah :D Uwaga możecie tam zobaczyć moją twarz, która jest straszna i zła!! :twisted:
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Nie wiem czymu wczesniej tego nie zrobilem, no ale lepiej pozno niz wcale.
http://shellmon.deviantart.com/
Na razie malo prac bo nie mam czasu. Z czasem bedzie lepiej.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Mniah Very Happy Uwaga możecie tam zobaczyć moją twarz, która jest straszna i zła!! Twisted Evil
No nie jest źle, bardzo ładna :D :P
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

deviantART

Post autor: Force »

Ostatnio realizuje plan (mroczny i zły) dostania się do łódzkiej bohemy. W celu tym alby się, kurde, uzewnętrzniać założyłem DeviantART'a.

Gromadźmy się ludzie! :D Im nas więcej tym lepiej. Niech Szelmon, Brzoza, Scorez, BK, WW oraz inni pochwalą się swoimi pracami.

Zapraszam na moją stronę (którą mam nadzieje wypełnię po brzegi pracami, na razie jest 6 dewiacji)
http://argisczarny.deviantart.com
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: deviantART

Post autor: Azrael »

Digart jest dużo lepszy, ładniejszy i bardziej profesjonalny.

Force - naprawdę super narysowałeś tego kota.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: deviantART

Post autor: Eriol Velcrow »

Azrael pisze:Digart jest dużo lepszy, ładniejszy i bardziej profesjonalny.
Nie zaczynajmy dyskusji o wyższości marchewki nad pietruszką.

No i zapraszam do odwiedzin mojej galerii. Link w podpisie.
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: deviantART

Post autor: Phoven »

Azrael pisze:Digart jest dużo lepszy, ładniejszy i bardziej profesjonalny.
Niby to nic dziwnego, ze Ty gadasz od rzeczy, Az....

Ale to i tak mnie powaliło. :lol:
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: deviantART

Post autor: Azrael »

Niestety jestem na tyle głupi, aby nie zrozumieć co takiego wyczepiście śmiesznego w mojej wypowiedzi, ale po twojej reakcji spodziewam się iż nadaje się do kfiatków... nie ma sprawy, zaraz skopiuję.

Ale serio co w tym śmiesznego?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: deviantART

Post autor: Force »

Digart jest serwisem mniej profesjonalnym niż Deviant, ale ma jedną wielką zaletę JEST POLSKI. Dzięki temu jest mniej anonimowy, tworzy wokół siebie lepsza społeczność (zjazdy ect.)
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: deviantART

Post autor: Azrael »

Dobra, skoro już zaczeliście rozmawiać o wyższości tej marchewki, to naskrobię jednego posta....

Może ustalmy, co oznacza "profesjonalny". Ja to widzę tak, że gdy przeglądam digart, to nie ważne, gdzie nie wejdę zobaczę przynajmniej średnie zdjęcie, a i tak zawsze mogę po prosu wejść na "digarty dnia" i widzę sztukę.
Dodakowo digart, zaraz obok shoutboxa, ma informację na temat konkursu National Geographic, kawałek dalej w prawo, o ogulnopolskim konkursie "888", a w news'ach dostarcza wiadomości, natemat konkursów, wystaw, oraz wyników...

Pisząc ładniejszy miałem na myśli interfejs, oraz kolorystykę stronki. Niby to kwestia gustu, ale cóż - ja wolę czarny (któy zresztą lepiej pasuje do zdjęć) niż zielonkawy.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: deviantART

Post autor: Phoven »

Joł, wygląd to kwestia subiektywna.
Joł, połowa prodigartów jest na deviancie, odwrotnie już nie. ;P
Joł, digart to kurdupel przy zasobach devianta.
Joł, na jedną zajemiłą pracę na digarcie wypada kilkanaście równie zajemiłych na deviancie.
Joł, na dA wielu userów to prawdziwi artyści wystawiające swe prace na sprzedaż - na digA też pewnie są - ale jest ich mniej.
Joł, IMO kategoria digarty dnia zdecydowanie nie jest złożona z samej sztuki. I tu nie chodzi tylko o moje subiektywne wrażenia a o mierną jakość niektórych prac. (jednym z digA dnia jest np. słodziutkie fotki pokrywki na telefon, zajemiło :*)
Joł, tak jak to powiedział Force - jedyny plus (i powód istnienia konkursów o których wspominałeś) digA to wyłącznie polscy userzy. BTW: Nie muszę chyba mówić, że zdecydowanie większy prestiż (i możliwość realnego zarobku) jest przy wybiciu się gigantycznej masy dA'rtowców z całego swiata niż wylądowanie koło pokrywki na telefon? ;P
Joł, ema!
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: deviantART

Post autor: Eriol Velcrow »

A ja gdy wejdę w "popular" to też widzę sztukę. Argument bezsensu. Oczywiście, że na deviancie jest dużo osób wrzucających zdjęcia przeciętne... ale dzięki temu te osoby mogą się uczyć jeśli chcą. Zresztą dużo osób traktuję devianta jako sposób pokazywania swoim znajomym - nie obchodzi ich czy to jest sztuka czy nie. I nikt ich za to nie skrytykuje. A jeśli chcę to nie kosztuje zbyt wiele wysiłku znalezienie na prawde dobrych zdjęć. Dalej, deviant posiada rozbudowane forum i system newsów. Można tam znaleźć zarówno informacje o konkursach organizowanych zarówno z zewnątrz ale co ważniejsze informacje o konkursach organizowanych przez osoby z devianta - informacja o konkursie NG jest cholernie przydatna przecież na pewno zrobię zdjęcie na poziomie najlepszych polskich fotografów bo właśnie takie osoby wysyłają zdjęcia na ten konkurs. Nie oznacza to wcale, że poziom konkursów na dA jest niski. Wręcz przeciwnie - udzielają się tam artyści robiący zdjęcia na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo system sprzedawania swych prac, naprawdę fantastyczne dodatki w taniej subskrypcji etc.
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: deviantART

Post autor: Azrael »

Taaa..... wchodząc na most popular widzisz sztukę? Obrazek
http://imagec0rrupt3d.deviantart.com/ar ... e-94995380
Może dla was jest to wybitne, ale wątpie aby tak uważała większość ludzkosci.
Joł, wygląd to kwestia subiektywna.
Joł, już napisałem, że to kwestia gustu.
Joł, połowa prodigartów jest na deviancie, odwrotnie już nie. ;P
Joł większość śmieci jest na deviantarcie i trudno tam znaleźć coś dobrego.
Joł, digart to kurdupel przy zasobach devianta.
Joł, ja przedkładam dwa miliony dobrych! i świetnych prac z nielicznymi cienkimi, nad 139012747721847 prac średnich z wyjątkami wybitnymi.
Joł, na jedną zajemiłą pracę na digarcie wypada kilkanaście równie zajemiłych na deviancie.
Joł, tylko na digarcie nie muszę szukać wśród stert badziewia.
Joł, na dA wielu userów to prawdziwi artyści wystawiające swe prace na sprzedaż - na digA też pewnie są - ale jest ich mniej.
Joł młoda foka, wiesz że ilośc nie znaczy jakość? Jeśli wybrać średnią, wysza norma prac (moim subiektywnym zdaniem) jest na digarcie, ale tego nie zmierzymy i nie dawajcie mi tu przykładów fajnych prac z deviantarta, bo jak już wspomniałem jest to kwestia gustu.
BTW: Nie muszę chyba mówić, że zdecydowanie większy prestiż (i możliwość realnego zarobku) jest przy wybiciu się gigantycznej masy dA'rtowców z całego swiata
Jak się gigantyczna masa wybije, to zarobisz? :mrgreen:

A, no i żeby nie było - ja już widziałem wiele świetnych prac na deviancie, ale widziałem zdecydowanie mniej cienkich na Digarcie.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ