Nasze Pulpity

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Nasze Pulpity

Post autor: Perzyn »

Jest temat, w którym użytkownicy mogą się chwalić i dyskutować o swoich avatarach. Jest i temat, w którym użytkownicy mogą straszyć innych swemi plugawymi licami. A zatem czemu nie założyć tematu, w którym przechwalaliby się rozmiarem swoich... znaczy rozdzielczością, tak rozdzielczością :P, swoich tapet i screenami swoich desktopów. Zresztą może kiedyś powstanie konkurs na najlepszą tapetę na forum? Who knows, who knows...

A oto mój własny desktop, nawiązujący do serii, która chyba na zawsze pozostanie dla mnie najlepsza w kategorii "Bohater pierwszoplanowy." Ah, z dedykacją dla Toriego, Phovena i całej reszty mangofobów :P

Obrazek
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Nasze Pulpity

Post autor: kajtek Raulin »

rl]
Ostatnio zmieniony środa, 5 sierpnia 2009, 00:22 przez kajtek Raulin, łącznie zmieniany 2 razy.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Alucard »

Taa... co ja bym dał, żeby taka tapetke sobie dać. niestety mam rodzeństwo i to młodsze, a jako że w domu żadko jestem a w kraku nie mam swego kompa musze znosic pulpit siostry- mq 12 lat . A z pulpitu zionie rózem. Tapetka z ciekawego (nop ale ludzie litości) zero no tsukaima.

Ale spokojnie. Nagadałem ją na Elfen lied (dooglądała do momentu jak nanie urwano kończyny), Hellsinga (Kiedy usłyszała hasło w pierwszym odcinku "jaka piekna noc. W taką noc jak ta rozumiem dlaczego ine wampiry pija krew" w połączeniu z tą boska muzyka zakochała sie Alucardzie).
Oczywiście młoda obejrzała tyle animek co ja, więc wrożę jej wielka przyszłosć.
Niestety zła strona tego jest owa tapeta
WIELKA LOUISE Z NIEBIESKIM SAITO DRĘCZĄCA MNIE DZIEŃ I NOC..
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Tevery Best »

To ja się pochwalę moim pulpitem. Z dedykacją dla Toriego, Alucarda i pozostałych Neuromaniaków. Mam na tapecie prawdopodobnie najwspanialszą grafikę z kartą postaci w tle ever! Hell yeah!
Obrazek

A poza tym cieszę się, że ktoś zadedykował mi swój pulpit. Obawiam się, że w tym momencie pewnie rzeczony walnął dedykującego w ryj, ale cóż - nie wszyscy muszą mnie lubić.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Perzyn »

Alucard pisze:[...]Hellsinga (Kiedy usłyszała hasło w pierwszym odcinku "jaka piekna noc. W taką noc jak ta rozumiem dlaczego ine wampiry pija krew" w połączeniu z tą boska muzyka zakochała sie Alucardzie).[...]
Odejdę nieco od tematu, ale poniekąd jest to związane ciągle z moim desktopem, więc niech będzie. Wspomniana przez ciebie scena faktycznie wymiata, na dodatek Overly Detentional Dishonest Road (numer 15 na płytce) to jeden z najlepszych kawałków na OST Hellsinga. Ogółem popieram inicjatywę wkręcania 12 letniej siostry w Hellsinga, wyrośnie z niej piękna psychopatka.

Co do tapety Tever'ego - muszę przyznać, że mi się podoba, elegancka kompozycja no i ten magazynek na pierwszym planie. Można spytać do jakiej broni?
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Sihamaah »

Mój piękny pulpit. Tapetę nie wiem kto tworzył, ale trzeba przyznać że jest piękna i mnie urzekła... A ikonki jak widać posprzątane ;) Porządek musi być :)

Obrazek
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Keyhell »

Obrazek
Oto mój jakże wspaniały pulpit xd

@down
A ty znów odwalasz swoje, i jak zawsze się wszystkiego czepiasz. Poprostu wkleiłem nie ten link. Każdemu sie czasem zdarza pomyłka.
Ostatnio zmieniony sobota, 29 grudnia 2007, 21:35 przez Keyhell, łącznie zmieniany 8 razy.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Tevery Best »

Perzyn pisze:Co do tapety Tever'ego - muszę przyznać, że mi się podoba, elegancka kompozycja no i ten magazynek na pierwszym planie. Można spytać do jakiej broni?
Co to za pytanie? Do Kałasza! Nie poznajesz? ;).
A Keyhell znowu zrobił głupotę i rozwalił szerokość strony. Koleś, jak tego zaraz nie zwiniesz w jakiś estetyczny thumbnail, to cię chyba walnę czymś ciężkim...
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Re: Nasze Pulpity

Post autor: jokemaster »

A oto mój boski pulpit. Wszech panujący burdel jest niczym szczególnym ; gdy uznam że przekroczył już wszystkie dopuszczalne normy to zgarnę połowę niepotrzebnych ikonek i wrzucę je do mojego życiowego pomysłu - folderu wszystko i nic
Obrazek
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Perzyn »

Kurde, ja was ludzie podziwiam. Popatrzcie na mój pulpit - dwie ikony. Jak ma więcej niż 5 zaczyna mnie szlag trafiać. Wszystko co potrzebne mam na pasku zadań elegancko zrolowane. A co mniej potrzebne to może być na menu start.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Tori »

Zostałem wyróżniony przez dwie osoby, łał :D

Travery- My mastah, ja to chcę na tapetę!! Zarzuć linkiem ;) Poza tym... Jak można nie poznać tego bananowego magazynka?

kajtek- całkiem ładna ta luba :P Tylko ta różowo-fioletowa bluzka...

jokemaster- nie ma to jak zawalony pulpit, nie? I tak moim guru w tej dziedzinie jest kumpel kuzyna, jednocześnie będący moim kumplem, który ma zawalony dosłownie cały pulpit ikonami (przy 1280x1024), a pośrodku ma wolny prostokącik (tak na wysokość 4 ikonek i szerokość 12), w którym zazwyczaj jest jakiś motor (albo jakaś panna).

U mnie tapeta się zmienia dosyć często- siedzę na jednym kompie ja, siostra i ojciec. I weź tu sobie coś wrzuć klimatycznego :P Zaraz wrzucam, tylko muszę posprzątać pulpit z syfu... No, już...

Obrazek

Perzyn- to nie my jesteśmy inni, tylko Ty :P Nie potrafiłbym mieć dwóch ikon na pulpicie...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Heimdall »

Oto mój pulpit. Również nie lubię mieć zbyt dużej ilości ikon, ponieważ i tak z nich prawie nigdy nie korzystam.

Obrazek
...
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Keyhell »

Ja lubię mimo wszystko swoj pulpit. Przy moim monitorze i rozdzielczości mogę sobie pozwolić na dużo ikon. I zawsze pociągały mnie stuningowane samochody.
cocacola18_1989
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 29 grudnia 2007, 22:21
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Nasze Pulpity

Post autor: cocacola18_1989 »

Heimdall pisze:Oto mój pulpit. Również nie lubię mieć zbyt dużej ilości ikon, ponieważ i tak z nich prawie nigdy nie korzystam.
Świetna tapeta. Dasz mi linka do niej na PW?
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Hiro »

Pulpit ostatnio sprzątany, zresztą i tak dzielony więc tak jak Alucard, byłaby trochę zafałszowana sytuacja tego jak on normalnie wygląda.

Tapeta to Concept Art, pięknej pani tzn. Mrocznej Elfki z Warhammera Online, która jest klasą Sorceress i na razie jest najseksowniejsza więc póki co zostanie :D.

Obrazek
Obrazek
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Nasze Pulpity

Post autor: kajtek Raulin »

kajtek- całkiem ładna ta luba :P Tylko ta różowo-fioletowa bluzka...
Eee...ale to dawno było robione... :)

@Tevery Best
Piekna...piekna...i jeszcze raz piekna...wspaniała... :D

@Heimdall
Ja myślałem, że na Twym pulpicie panuje jakaś nordycka bogini(ewentualnie bóg). :)
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Nasze Pulpity

Post autor: Heimdall »

kajtek Raulin pisze: @Heimdall
Ja myślałem, że na Twym pulpicie panuje jakaś nordycka bogini(ewentualnie bóg). :)
No cóż, jeszcze nigdy nie miałem innej tapety niż jakiś krajobraz. A to dlatego, że nie lubię tapet, w których jest zbyt dużo barw płynnie w siebie nie przechodzących. Dlatego większość jakichkolwiek postaci odpada :).
...
ODPOWIEDZ