Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ

Ulubiony przedmiot w szkole:

J.Angielski
6
8%
J.Niemiecki
1
1%
J.Polski
8
11%
Matematyka
14
19%
Biologia
5
7%
Historia
21
28%
W-f
3
4%
Plastyka/Technika
4
5%
Przyroda
0
Brak głosów
Religia
0
Brak głosów
Informatyka
9
12%
Muzyka
3
4%
 
Liczba głosów: 74
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Alucard »

I tak usuną tego posta, a może i na Czarna mnie walna, ale musze to wykrzyczeć...

ZIRAELLLL !!! TY ŻYJESZ !!!

@ temat :D -W sumie to fizyki też nie cierpie, ale, że juz jej nie mam, to nie narzekam. Teraz moja zmorą sa ciągłe dyktanda i fonrtyka...
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Carchmage »

Przecież fonetyka jest bardzo smaczna. ;P Swego czasu gadałem z kumplem na lekcjach przez kartkę tylko w zapisie fonetycznym... Ale cóż, wierzę Alucard.
Dlategop właśnie kocham mój szkolny polski - rozszerzony materiał + podstawy filozofii + podstawy teatrologii (łącznie z różnymi inscenizacjami, które wykonujemy, ćwiczeniami emisji głosu, dykcji, gry aktorskiej - na kółku to ostatnie) + piosenki Kaczmarskiego + malarstwo i film + wyjścia do teatru ze zniżką... Nawiasem, rzeszowiaków i tych którzy mają blisko zachecam do pójścia na "Dziady". 17, 18 listopada u Siemaszkowej.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Alucard »

Ech Carchmage. Takiego typowego licealnego "polaka" z analiza wierszy mamy tylko 2 godz. na tydzień... no moze pus godzina poetyki (takie filozofowanie)

Reszta to typowo praktyczna wiedza z dziedzin fonetyki, stylistyki, gramatyki et cetera... okazuje się, że polskiego tez trza się uczyć... ech, tęsknie za laniem wody na maturce ustnej :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Canaris
Majtek
Majtek
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 6 września 2007, 11:10
Numer GG: 4053357

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Canaris »

Ulubiony przedmiot : Historia :D :D :D IMHO jedyny przedmiot kóry nacoś sie przydaje

Najbardziej znienawidzony : fizyka i matematyka ; totalnie niepotrzebne zawracanie dupy :( :(
A gdy Aleksander ujrzał ogrom swego imperium , gorzko zapłakał albowiem nie było już nic do podbicia .
Obrazek
Atanamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 18:15
Lokalizacja: Z lasu
Kontakt:

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Atanamir »

Ulubiony? Historia!!! Nie ma to jak posłuchać dobrego wykładu z tego przedmiotu.

Najmniej bawiące mnie przedmioty? To mat. i chemia. Chyba dllatego, że nie trafiłem na nauczyciela który potrafiłby mnie tym zainteresować. Chyba ...
komodor
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: środa, 24 października 2007, 19:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: komodor »

Dla mnie, jak dla większości najbardziejinteresująca zawsze była historia(tymbardziej że nawet na studia chciałem iść na archeologię:)., zaraz za nią natomiast marketing. Jeśli chodzi o najgorszy to z pewnością chemia, a zaraz potem fizyka.
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Adamir »

Najlepsze: historia, WOS, angielski, od biedy polski.
Najgorsze? Fizyka! Jest okropna, kompletnie dla mnie niezrozumiała i pracochłonna. Powinni tego zabronic! :mad: No i religia, ale problem rozwiązałem wypisując się z niej.
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
gaudat
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 21:44
Numer GG: 12362182

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: gaudat »

moim ulubionym przedmiotem będzie Historia, polski, albo wf.
Nie ma przedmiotu którego bym naprawde nie lubił. Co najwyżej nauczyciele mnie do niego zniechęcają np religia czy fizyka.
"Umysł rozkazuje ciału i ono jest posłuszne. Umysł rozkazuje sobie samemu i natrafia na opór."
- Lady Jessika Atryda, "Diuna" Herbert
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Ravandil »

Z przedmiotów, które mam w I semestrze, najbardziej rozwalają wykładowcy Historii Gospodarczej i Nauki o Państwie. Po prostu świetni, choć podobno koszą na egzaminach ;p Facet od Podstaw Prawa też niezły, ale jego śmiech powoduje u nas niemałe rozbawienie :D Ale chyba jednak postawiłbym na historię ;) Bo na matmie i logice matematycznej są zwyczajne nudy ^^ Aha - jeszcze język włoski. To będzie moja zmora przez najbliższe trzy lata ;]
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: t0m3ek »

Ravandil, zasada jest taka że trudność egzaminu jest proporcjonalna do ubawu na wykładach ;)

A ja się wyłamię i powiem że nie cierpię wszelkich historii, języków polskich ani niczego co jest z nimi związane. Aż mnie ciarki przechodzą na same wspomnienia. Natomiast lubię, wręcz uwielbiam, dlatego też ją studiuję, chemię.
Meniyaki tsukete shinugaii!
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Ravandil »

t0m3ek pisze:Ravandil, zasada jest taka że trudność egzaminu jest proporcjonalna do ubawu na wykładach ;)

A ja się wyłamię i powiem że nie cierpię wszelkich historii, języków polskich ani niczego co jest z nimi związane. Aż mnie ciarki przechodzą na same wspomnienia. Natomiast lubię, wręcz uwielbiam, dlatego też ją studiuję, chemię.
Ja zasadniczo uwielbiam matmę, ale studiując na ekonomicznej uczelni mam to wszystko, co wymieniłem wcześniej... Tak, tak, to nie są wcale studia humanistyczne :D Ale potem sobie coś matematycznego dobiorę ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Sihamaah »

Generalnie to WOS, historia, angielski, WOK, Pierwsze trzy są ciekawe i przydatne, ostatni jest zwyczajnie ciekawy i łatwy :P Kiedyś lubiłem Polski, bo w gimnazjum było freestylowo, teraz trzeba pisać pod klucz to nie lubię :?

A znienawidzony? Francuski, bo nie nikt nie nadąża za naszą dziką nauczycielką i matematyka, bo choć to fajny przedmiot, to nauczycielka jest b. wymagająca :?

Poza tym... Ja chcę etykę!
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Ramirez
Szczur Lądowy
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 25 grudnia 2007, 23:16

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Ramirez »

Mimo iż jestem na profilu humanistycznym, to jedynym naprawdę ciekawym przedmiotem jest dla mnie historia, przypuszczam, że ze względu na nauczyciela, który bardzo ciekawie prowadzi lekcję, ale jest cholernie (tutaj to słowo nabiera nowego znaczenia) wymagający. Natomiast NIENAWIDZĘ języka polskiego, dlatego iż mimo, że nazwa wskazuje "polski" to czytamy albo zagraniczne, albo żydowskie utwory, zamiast zgłębiać tajniki mowy ojczystej... n/c.
Obrazek
kkopi
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: sobota, 5 marca 2011, 13:22
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: kkopi »

Ja tam lubie informatyke i historie
polski może być (uhm)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tylko Chuck Norris potrafi spaść z dywanu na podłogę i złamać rękę w kolanie xd
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Alistar »

Na sondzie brakuje fizyki ;/ A to wg. mnie najgorszy przedmiot szkolny, nic nie rozumiałem z tego co nauczyciel "próbował" przekazać ;D
A ulubiony to Historia i powiedzmy, że jeszcze biologia daje rade :D
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Iblisiątko »

Biologia, a zwłaszcza anatomia, a w szczególności układ rozrodczy, najlepsza w klasie z tego byłam :lol:

A tak serio to niezależnie od wszystkiego zawsze byłam z tego dobra, i to jest jedyny przedmiot z którego się naprawdę uczyłam, dla własnej przyjemności :D Ale chemii nie cierpię i mam już z niej 2 wystawione, więc nic mi ta biologia nie da :(
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole

Post autor: Alistar »

Jako, że uczęszczam do szkoły odzieżowej mam zupełnie nowy dla mnie przedmiot - Higiene.
Nie żeby był jakiś wyjątkowo trudny, lecz z nauczycielką prowadzącą tam zajęcia jest strasznie trudno wytrzymać ;/
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
ODPOWIEDZ