Postacie forumowiczów

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Zaczniemy prawdopodobnie w weekend. Lista wprawdzie już jest, ale w tygodniu i tak nie będę miał czasu tego nadzorować. Muszę jeszcze też zastanowić się nad kolejnością omawianych punktów... ;)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

ja dzielny i odwazny dsadfga_atadf_a tesh sie pisze :D mam nadzieje ze bede najpotezniejszy 8) :wink:
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

A co mi tam...też się zgłaszam. Może być ciekawie :]

P.S. Ono, wyjątkowo, w zabawie nie weźmie udziału - jest zajęte niszczeniem świata ;)
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

eeee... ono to ja?? a jakim to prawem tak mnei nazwales? :D

Ono to alter ego Haera afair. ;) - dop. Asthner
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ja tez sie zglaszam :) Moge, nie? Tylko nie odmawiajcie, obiecuje nie meczyc wiecej zwierzatek... ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

To się zaczyna robić ciekawe... Nie wiem tylko, czy mój skromny system da radę udźwignąć wszystkie aspekty Twojej osobowości, Falka. ;)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

A ja mam 2 pytania:
Po primo: Kiedy zaczynamy?
Po secundo: Jak, panie Asthner, widzisz tworzenie kart postaci dla forumowiczów?

Tylko nie "panie"... To, że skończyłem 18 jakoś nie "upanowuje :P" mnie imo...
Btw, regulamin już jest. :) - dop. Asthner
Obrazek
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Sposób tworzenia karty, czyli regulamin wątku.
1. Karta tworzona jest przez forumowiczów dla forumowiczów (a w szczególności dla aktualnie opisywanego forumowicza).
2. Opisywany forumowicz nie może brać udziału w dyskusji, chyba, że zostanie o to poproszony pytaniem dotyczącym opracowywanego właśnie elementu karty. W takiej systuacji może tylko udzielić odpowiedzi na zadane pytanie.
3. Kartę tworzymy w następujący spossób.
- Moderator wątku podsumowuje dyskusję na temat ostatniej cechy/cech podając jej ostateczną wersję, rozpoczyna nową i określa czas dyskusji.
- Forumowicze proponują swoje wersje aktualnie omawianej cechy i argumentują ich taką, a nie inną postać.
- Po upłynięciu czasu dyskusji moderator ogłasza rozpoczęcie głosowania. Forumowicze oddają swoje głosy wysyłając Prywatne Wiadomości do moderatora wątku lub jego zastępcy, jeśli zostanie to przy rozpoczynaniu glosowania zaznaczone.
- Moderator podsumowuje głosowanie i rozpoczyna dyskusję nad następną cechą lub cechami, jeśli omawiane ma być więcej równocześnie.
- Po zakończeniu prac nad kartą, automatycznie rozpoczyna się tworzenie kolejnej, dla kolejnej osoby zlisty.
4. Moderator ma prawo arbitralnego wyboru wartości dowolnej cechy.
5. Forumowicze poza omawianiem aktualnie określanej cechy mogą również oceniać dotychczasowe postępy prac, sugerować modyfikacje i proponować własne rozwiązania dotyczące prac nad kartą. Te jednak musi zaakceptować moderator.

Aktualna lista zgłoszonych, w kolejności postów w tym wątku. W miarę tworzenia kart i zmian zgłoszeń, będą tu wprowadzana odpowienie modyfikacje.
  • Waltos
    Khazar
    laRy
    Dante
    Runiq
    Darkelfft
    Kamil Master
    dsadfga_atadf_a
    Haer'dalis
    Falka
Karta postaci. Będzie uzupełniana w miarę postępów prac.

Dane ogólne

Imię:
[Nazwisko:]
[Przydomek:]
Rasa:
Płeć:
Klasa:
[Profesja:]
Charakter:
Wiek:
Wygląd:


Atrybuty

Siła: /8
Zręczność: /8
Zwinność /8
Wytrzymałość: /8
Percepcja: /9
Inteligencja: /9
Wiedza: /10
Charyzma: /10
Magia: /9
Wytrzymałość mentalna: /6


Cechy i umiejętności

Zwykłe

Języki:
(...)

Magiczne
(...)

[Władanie Magią]
Powietrze:
Ziemia:
Ogień:
Woda:
Życie:
Śmierć:
Umysł:

Ekwipunek
Przy sobie:
(...)
Plecak:
(...)
Juki:
(...)
Inne:
(...)
Przedmioty mnogie:
(...)

Historia
(...)

======================

Na razie jeszcze nie zaczynamy robić kart. Wyraźcie swoje opinie o regulaminie, potem przejdziemy do ciekawszych rzeczy. :)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Uff, no bardzo fajnie. I bardzo dokładnie. Tak, baaaardzo dokładnie. Aż bym powiedział, że za bardzo. Ale nie, jest bardzo dobrze. Myślę, że te karty oddadzą prawidziwy charakter danego forumowicza. Tylko tworzenie postaci w ten sposób będzie ciut wolne. Ale to już nie ja o tym decyduję.
Obrazek
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Po to jest właśnie ten niepozorny podpunkt o arbitralnym podejmowaniu decyzji. ;) Wbrew pozorom, zamierzam dość często z niego korzystać. :twisted:
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

Sekunda czegoś tutaj nie rozumiem...czyli osoba która się zgłasza niema wpływu na swój wizeruek (tyle jeszcze rozumiem) ale skąd będziecie wiedziec jaką ma profsję itp. itd. ?? Czyli...jesli sie zapiszę to może się okazać że potem będę wojownikiem (których ja szczeże nie lubię) będę mieć fioletowe włosy albo coś w tym stylu ?? Niezła zabawa tylko mnie by to niezbyt odpowiadało...ale o ggustach się nie dyskutuje :D
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

W zasadzie o to chodzi- karta pokazuje jak Cię widzą inni i jakie wrażenie pozostawiasz po sobie na forum. Jeszcze pomyślę nad jakimiś modyfikacjami regulaminu, ale wolałbym, żeby tak zostało...
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

No i właśnie o to chodzi. Ty nie amsz wpływu na nic - karta postaci jest tworzona tylko na podstawie wyobrażeń innych forumowiczów o tobie. I to w tej zabawie jest piękne :D.
Obrazek
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

Ja to doskonale rozumiem...tylko szkoda ze mnie nikt nie opisze (za mało się udzielam)
(kurcze ale ja kocham wielokropki :D)

Aha,jak bedziecie mieli siły to możecie spróbować mnie opisać (chętnie się dowiem jak mnie sobie wyobrażacie :twisted: )
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Ok, ustaliliśmy z Asthnerem na GG (taaaaak... i tu załapałem się na "organizatora" ;-P) jak będzie przebiegać tworzenie karty:
- wrzucamy osobę X na warsztat
- osoba X się wypowiada - pisze o sobie, zastrzega coś etc.
- każdy (do okrelonej Lini Śmierci (terminu)) podaje propozycję (i uzasadnienie) całej lub jak największej części karty
- dyskutujemy bardziej kontrowersyjne punkty
- jeśli dyskusja nie pomoże - głosowanko na moje PW
- jeśli i ono zawiedzie - decyzja arbitralna (Astha lub moja)
- Osoba na warsztacie (dla własnego dobra ;-)) nie może ingerować w tworzoną kartę, chyba, że zostanie o to wyraźnie poproszona
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

Takie coś mi się podoba :D Gratuluję i mam nadzieje że pomysł się przyjmie :D
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

( Zdejmuje pajeczyny ze swojego konta na forum) Oooo, dawno mnie tu nie było, tak więc czy to sie już zaczęło czy nie, bo mieliście/my zaczynać w " łikend", a ja kompa nie uruchamiałem na kilka dni przed i po?
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
ODPOWIEDZ