Postacie forumowiczów

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Zgadzam się ze wszystkimi atrybutami poza Charyzmą i Magią. Od tej pierwszej powinno odjąć się jeden punkt i dodać do tej drugiej. Ale to tylko moje skromne zdanie. :wink:
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Ja się kompletnie zgadzam - chociażby dlatego, że pomagałem w tego ustalaniu ;-D
IMO charyzma jest OK (ponadprzeciętna (wartość normy to 4, nie 5), a i opis dobrze pasuje), podobnie z magią - niby nie wysoka, ale jakoś Walt nie kojarzy się z czarodziejem (jego rysunki są oparte bardziej na pomysłach (więc charyzma) niż "mocy" ;-D )
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Do Magii powinno się dodać 2 punkty i odjąć 2 z Charyzmy. Czemu? Bo Waltos nie jest może zbyt charyzmatyczny, ale za to jakie cuda z magią potrafi robić (no bo takie rzeczy w Ragnaroku to tylko ktoś z talentem magicznym może robić).
Obrazek
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Przyglądając sie wszystkim statystykom dochodzę do wniosku, że można by Waltosowi zmniejszyć zręczność ( nie wiem dlaczego, ale nie wydaje mi się, żeby Frozenaxe był chirurgiem albo alchemikiem, gdzie potrzebna jest opanowanie że tak się wyrażę " w palcach"). Jak coś zmniejszyć to coć podnieść- zwinność w górę o 1 oczko :) ( jakie rzeczy wyprawial w Ragnaroku nawet nie będę mówił...). No i jeszcze charyzma opcjonalnie w dół a magia w górę...
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

zrecznosc jest dobra i nietrzeba jej zmieniac, tylko charyzme o 1 w dol, a magie o 1 w gore. wtedy postac bedzie pasowac!
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Khazar: Tworzymy Waltosa jako postac na forum - nie jako postac, którą ta postac na forum gra. Pozatym przecież w innych sesjach gra postaciami niemagicznymi, a nic nie stoi na przeszkodzie by grał arcymagiem, więc taka argumentacja nie ma sensu...

Dark: Zręczność jest dobra (podobnie jak zwinność) - przeczytaj ich opisy, a zrozumiesz, że jest optymalnie dobrana (odzwierciedla jeg zdolności "malarskie") ;-D
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Nie patrzyłem pod tym kątem MAd :). Przyznam pomyłka, bo całkowicie zapomniałem o komiksie, bardziej myślałem o chirurgu :D. A dlaczego wszyscy czepili się tak charyzmy?? No, dowódcą może nie jest ( sam początkowo chciałem zniżyć mu tą statystykę), ale potrafi zorganizować wiele rzeczy, np. Forumowy Komiks, konkurs... . Moim ( zmienionym) zdaniem nie ma potrzeby zmiany charyzmy- niech pozostanie taka jaka jest.
Może ma zmniejszoną charyzmę przez to, że jest krasnoludem :D

Karta Waltosa chyba ( prawdopodobnie) jest już skończona??
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Jeszcze nie - zakładając, ze wszyscy zgodzą sie już na te atrybuty, to pozostają jeszcze do ustalenia umejętności - następnie zbierzemy to w jedną całość, dodamy jakieś finalne szlify i dopiero wtedy będzie gotwe (tak sobie myślę, że dobrym pomysłem byłoby, abyśmy z Asthem gotowe karty dodawali do pierwszego postu... co ty na to Asth?)
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Mam dużo przeciw, ale to chyba i tak mniejsze zło...
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Właśnie! Zapomniałem, że świetnie przerobił swojego avika na święta! Czyli zręczność jest ok (z resztą, pozostałe atrybuty też). Jestem na TAK i gotów do tworzenia umiejętności. :D
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

Przepraszam! Coś mi tu nie gra, temat stanął? Tak być nie powinno. Skończmy już z atrybutami i przejdźmy do reszty, inni też na swą kolej czekają! Więc, mości Panowie...dalej a żywo!
Umiejętności...cóż chyba nie mam pomysłu...reszta ma? To dawać ale już!A teraz już nie biadole, tylko jeszcze wyjaśnię czemu sam nic nie napiszę. Chodzi poprostu o to że nie zabieram głosu w sprawach na których sie nie znam lub znam mało, dlatego nic nie napiszę o Waltosie. Proste jak kłębek drutu w kieszeni :lol:
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Ten temat naprawdę ciekawie się zapowiadał, co się z nim stało, że stoi od... hmm... dość długiego czasu bym powiedział. Ktoś to będzie odnawiał czy może niech ktoś to przeniesie na śmietnik?
Obrazek
ODPOWIEDZ