Postacie forumowiczów

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


A może wejdziemy na angielszczyznę? Waltos Icehammer, Waltos Coldfist, Waltos Frozenbeard brzmią chyba nieźle? I nawe pasują do Krasno-Orko-luda ;-P Jeśli chodzio statystyki to proponuję wysokoą wytrzymałość (wytrzymuje rysowanie komiksu ;-) ) siłę ("przekonał" BAZYLa do udzielenia mu kredytu zaufania ;-D ) i nawet niezłe charyzmę i zręczność (fajnie rysuje)
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

do krasnala bardziej pasuje jakis twardy jezyk jak niemiecki. co wy na Feuer Axt (ognisty topor), Goblin Mörder (morderca goblinow), Rotbart (czerwona broda), Blutbad (krwawa kapiel), a moze wezmiemy cos w stylu "imie" syn "tu imie ojca"?
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Dorre

Post autor: Dorre »

Wielki
Asgardzki
Lubiący
Topory
Opasły
Skubaniec


Wiem.. wiem.. ładny opis, ale nie chciałem kląc na forum.. więc jest jak jest.. =[
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Jak po niemiecku, to może... Raus? :)

Icehammer autorstwa MAda jest niezłym pomysłem, ale co powiecie na Frozenaxe? Waltos przecież nosi dwa zamrażające topory.
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Frozenaxe świetnie brzmi. Waltos Frozenaxe. Zamrażający topór to jego atrybut, walka to jego hobby, niechaj więc oba te skłądniki po zmieszaniu utworzą jego nazwisko, aby był rozpoznawany na samym dnie Nastrondu i w koronie drzewa Yggdrasil!
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Jeżeli to ma być na serio to na przykład Waltos Frozenwind albo Waltos Frozenface :D. A najlepiej Waltos Goodbeer :D ( nie wiem dlaczego ale myślałem, że jestes krasnoludem- ach stereotypy)
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Erm... juz trochę tych postów napisalismy, a Waltos zadnej opinii nie wyraził... więc przystopujmy moze nieco i poczekajmy na zdanie przyszłęgo Frozenaxe'a/Goodbeera/Bragiego Runicznego Jezyka?
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


I o to chodzi - karta Waltosa ma być zrobiona bez (lub z minimalnym) udziałem Waltosa - na tym przecież polega cały ten projekt - by zobaczyć jak Cie widzą inni. A co do Frozenaxe - niezłe, niezłe...
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Tak nieśmiało wspomnę, że za niemieckim, przydomkami więcej niż dwuczłonowymi, takimi, w których występuje określenie alkocholu lub imię ojca to ja nie za bardzo tego...
żyję
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

A może byście się na coś w końcu zgodzili? Bo tak gdybać i "amożać" to możecie sobie w nieskończoność. Sam nie podejmę się arbitralnej decyzji, bo po prostu za mało znam Waltosa, żeby czuć się kompetentnym.
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

No właśnie, ja już na kartę o sobie czekam 4 TYGODNIE (bo dokładnie tyle czasu minęło, odkąd dałem swój opis) a wy tylko "a może to", "a może tamto"... Uzgodnijta to jakoś zespołowo i jazda! Bo się nigdy tej karty nie doczekam... :roll:
żyję
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

No, teoretycznie karta jest juz skończona, czekamy tylko, aż Asthner zmontuje całość. Wydaje mi się, że chyba większość poparła Frozenaxe (jakby co).
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Coś chyba ten temat na chwilę ucichł. Trzeba coś zrobić- chcę zobaczyć, jak widzą mnie inni forumowicze :D. Skoro karta Waltosa jest skończona, to zabierajmy się za następną :D.
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Ta, tylko chciałbym zobaczyć ta kartę, jako uzbieraną do kupy, czyli w jednym poście, a nie rozwaloną w całym temacie...
żyję
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

A poza tym to proszę na koniec kolejeczki. Drugi jestem ja :).
Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


A pozatym karta Waltosa nie jest skończona - jedynie trochę podyskutowaliśmy nad częścią opisową, a i tu nie ma 100% zgodności - a do zrobienia jest jeszcze cała część mechaniczna... wiec nie tak szybko mości panowie ;-P
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Autokratycznie ustanawiam poniższą wersję za obowiązującą. Kto się nie zgadza, niech odezwie się teraz i poczuje mój miecz w swoim sercu lub zamilknie na wieki (jedno drugiego nie wyklucza :twisted:).

Imię: Waltos
[Nazwisko:]
[Przydomek:] Frozenaxe
Rasa: Półork/Półkrzat
Płeć: Mężczyzna
Klasa: Wojownik
[Profesje:] Barbarzyńca/Iluzjonista
Charakter: Chaotyczny dobry
Wiek: 17
Wygląd: Jest mieszańcem średniego wzrostu i bardzo słusznej postury. Ostre rysy jego twarzy skrywają czarne kędziory włosów, na których miejscami można zauważyć zwisające skórzane amulety.

=================

Omawiamy teraz ten kawałek.

Atrybuty

Siła: 7/8
Zręczność: 6/8
Zwinność 3/8
Wytrzymałość: 6/8
Percepcja: 5/9
Inteligencja: 5/9
Wiedza: 4/10
Charyzma: 5/10
Magia: 2/9
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
ODPOWIEDZ