Tawerniacy w sieci

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Ramirez
Szczur Lądowy
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 25 grudnia 2007, 23:16

Re: Tawerniacy w sieci

Post autor: Ramirez »

Kiedyś udzielałem się w Sztabie Weteranów (http://sztab.com).
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Tawerniacy w sieci

Post autor: Falka »

Hmm... Zaniedbałam się ostatnio. I Tawernę w sumie też. Udzielam się tylko w ramach Aviary.pl (tłumaczę różne mozillowate rzeczy) i na Popmundo. No i tyle, nawet na czytanie usenetu mi czasu brakuje.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Tawerniacy w sieci

Post autor: Solarius Scorch »

No proszę, chciałem założyć taki temat a tu już jest. :)

Intergalactic Radio Station - to oczywiście po pierwsze. Jestem autorem tekstów i podobno też redaktorem naczelnym, choć i tak nikt mnie nie słucha. Zapraszam.

FanFiction.net - popełniłem jak dotąd dwa małe opowiadanka, a raczej jedno opowiadanie i jeden głupi dowcip. (Rzeczony dowcip być może będę musiał zdjąć, bowiem sam się zaraportowałem do zarządu, nie będąc pewnym czy tekst spełnia normy FF; werdykt mam nadzieję wkrótce.) Pracuję nad dalszymi opowiadaniami, ale nic nie obiecuję. Po angielsku.

Billy vs. Snakeman - jedyna gra sieciowa w której się udzielam, oparta luźno na Naruto i anime w ogóle. Polecam, jest naprawdę złożona i rozrywkowa, a przy tym nie zajmuje wiele czasu. Mój nick to Hareru, należę do wioski Rekidaishi, w której jako wicekage jestem odpowiedzialny za pozyskiwanie surowców (czytaj: organizowanie i przeprowadzanie ataków na inne wioski :twisted:).

Tau Online - forum anglojęzyczne poświęcone Warhammerowi 40.000. Bywam tam już rzadko, ale kiedyś pisałem sporo postów na tym forum i chyba powinienem o nim wspomnieć.

My Anime List - moja biblioteka anime wraz z ocenami, jeśli kogoś to interesuje. Popełniłem też trzy krótkie recenzje.

Last.fm - to co każdy. :P

Kiedy tak patrzę na tę listę, to ciśnie mi się na usta: get a life... Ale cóż, i tak zapraszam w te wszystkie miejsca. :)

-----------------------

EDIT: Zamieściłem pierwszy rozdział nowego fanfika na fanfiction.net. Teraz są trzy. :)
ODPOWIEDZ