Co się z Wami dzieje?

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Co się z Wami dzieje?

Post autor: MAd Phantom »


Przykłady poproszę. Z tą sesją to gdyby Dante miał odrobinkę cierpliwości i wysłał mi JEDNO PW to nie byłoby ŻADNEGO problemu...

Mylicie się - to Wy sie zmieniliście - nic Wam sie nie podoba i szukacie pretekstu by sie pobuntowac - cała ta "wojna" o tą sesję była absolutnie zbedna - zablokowałem temat, bo z niego i słów Dantego na GG wynikało, ze chcecie robić dokładnie to samo co w "1". Pisałem Dantemu, że jeśli jednak zdecydujecie sie na coś nowego to niech pisze PW, i nie będzie problemu... A on co? podjudza pół forum do wojny.... a najgorsze jest to, ze daliście sie złapać na tę prowokację...

A ton zmieniłem, ale tylko w sprawach "oficjalnych", kiedy wykonuję obowiązki moda.

Dante - i ta klawiatura Ci "Ż" zamiast "RZ" robi? ;-P
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Haer, my nie rzucamy się na MAda. My też go szanujemy. Ale on nas obraża! Nazywa nas statsiarzami, bo piszemy za dużo postów. A szczególnie obraża Dantego (MAd, on nami nie rządzi, żadnej krucjaty nie chce, a my nie jesteśmy jego marionetkami). Za chwilę pewnie ja będę jego głównym wrogiem (bo jeszcze ja będę miał II miejsce w rankingu). MAd, nam nie zależy na tym chrzanionym liczniku. Jak wam przeszkadza to, to go usuńcie! Ludzie, weźcie się opanujcie!
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Bosh! Jaki piękny jest ten świat... Wszyscy inni... Każdy ma swoje zdanie. I BARDZO DOBRZE!!! Gdzie ja napisałem, że nie pozwalam MAdowi wyrażać swoich poglądów? Zacytuj mi moje słowa, jesli gdzieś to napisałem, Haer... A co mi da, że obrzucę MAda błotem? Zostanę moderatorem? Heh, żal mi was... Chodzi mi tylko o to, że rzuca na moją grupę bezpodstawne oskarżenia ("Banda statsiarzy"). Czyzby bał się, że go pobijemy w postach? A kto skoczył powyżej trzysetki, gdy miałem kompa w naprawie? Może to ja nazwę sobie statsiarzem kogoś, kto się robi aktywny na forum? Ale, nie! Użytkownicy, sziedźcie cicho! Moderator Phantom wie lepiej, co jest dla was lepsze!
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Bosh, nie mam do Was siły - to WY zrobiliście wojnę bo Dantemu nie chciało sie jednego PW wysłać. To Ty sie wkurzasz, że śmiem mieć własne zdanie. I nigdzie nie nazwałem Was "bandą" , a ze statsiarzmi to był ŻART (tam był emotikon jakbyś nie zauważył!).

Nie obchodzi mnielicznikpostów - ale skoro tak o nim w kółko piszesz i znasz na pamięć jego wachania to zastanów się czy dla Ciebie nie ma on zbytniego znaczenia...

Racja! Opanujcie się !
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Runiq pisze:Czyzby bał się, że go pobijemy w postach?
starczy mi to jedno zdanie. W sprawach licznika zadecyduje nie MAd, a BAZYL. W zwiazku z czym, czy moglbys przestac o tym nawijac?

Uwaga co do Twojej grupy jest po czesci zasluzona. Powiedzmy sobie szczerze, ze niektore osoby w niej sie znajdujace nie sa autorami szczegolnie dobrych postow. Ale, ok. Zaraz ktos pewnie wyskoczy, ze dalem sie omotac. Brzydze sie ta zagrywka, ktokolwiek jest jej autorem i prosze BAZYLa o jak najszybsza interwencje w sprawie licznika, bo widac, ze kwestia ta drazni sporo osob. Nie potrzebujemy rang za dzilalnosc. Jestesmy to dla rozrywki, a za ta nagrody nikomu nie trzeba przyznawac (podkreslam, ze to moje zdanie).
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

No i HAER ma całkowitą rację, ja np. nie licze na wielką ilość postów, i niewiem jeszcze tyle o forum... I JA TAK SAMO JAK HAER BRZYDZE sie tą zagrywką jeszcze raz powiem TO NIE MA ŻADNEGO SENSU!!!!!!

Mad się nie zmienił.... I ja go dalej LUBIĘ! :)
DESTRACTION TRAUCERS
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Jak dzieci... noermalnie patrze i wierzyc nie moge. Kłucić się o głupie słowa. Zamiast uznać, ze powinniscie spróbowac zmieniać się na lepsze to wy urządzacie burdy. MAd nazwał was statsiarzami? To zamiast w oburzeniu rzucać się nań jak banda wygłodzonych psów udowodnijcie, że tak wcale nie jest a nie walczcie z MAdem. Wojna o sesje? Może rzeczwiscie była cieńka? Chcecie seji to zaróbcie taką że wszystkim oczy zbieleja od tewgo jaka dobra a nie wykrzykujcie słowa skargi. Niech głosniej mówią o was dobre rzeczy niż rewolucja. Ostatnia wieksza rewolucja to była w Rosji, zorganizowana przez Lenina i czy cos dobrego z niej wyszlo??
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Koniec kłótni! Juz sobie wszystko na GG wyjaśnilismy. To poprostu nie był nasz dzień. Także: OD TEGO MOMENTU NIE KŁÓCIMY SIĘ, A NAWET JEŚLI, TO NA GG!!
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

NO! I tak ma być! Pokój miedzy chrześcijany. Sorry za off top ale co zrobic by dołaczyć do Runicznej Gwardii?? I czy są jakies specjalne wymogi?
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Dobra ludzie, oni mają rację. Koniec walki. Koniec niesnasek. Podajcie sobie ręce. MAd nic nie będzie mówił na Dantego, a Dante na MAda. Po prostu zapomnijmy o tym przykrym epizodzie z życia naszego forum. I niech znów będzie pokój, do jasnej ciasnej. Lepiej, żeby skończyć to teraz, bo jak to się rozwinie, to za cholerę tego nie powstrzymamy i forum stanie się areną walk i wszyscy użytkownicy to odczują. Tak więc pokój, zawarliśmy pakt o nieagresji, koniec wojny. Dziękuję.

PS. Może i się powtarzam, ale to tylko dlatgeo, żeby dotarło to do obu stron konfliktu (tak na wszelki wypadek).
Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

To może czas najwyższy zamknąć ten temat skoro wszyscy się już pogodzili, rewolucja nie wybuchła i nie ma dodatkowego specjalnego tematu dla "specjalnych" użytkowników? Jak tak się patrzy na te stare tematy to widać, że niewiele osób z "tamtych czasów" jest tu jeszcze, a może się mylę?
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

AC pewnie się nie mylisz
a rewolucja jest jak rower kreci sie dopóki ma kto pedałować.
Talley
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 marca 2011, 21:35

Re: co sie z wami dzieje??

Post autor: Talley »

Witam.

Tak w zasadzie tutaj postanowiłam przedstawić swój problem. Spodobała mi się nazwa tego wątku...
Ale nieważne.

Szukam ludzi nadzwyczajnych.
Niezwykłych, innych... Wszyscy, którym wydaje się, że spełniają w pewnym sensie owe kryteria zapraszam na pw z pytaniami i po więcej szczegółów.
ODPOWIEDZ