Co się z Wami dzieje?

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Co się z Wami dzieje?

Post autor: dsadfga_atadf_a »

Zauwazylem cos strasznego otoz moje ulubione forum zepsulo sie przez jednego bazyla.. :/ on sie z was smieje ze czikeny jestescie... nie dajmy sie bazylowi. Nie zauwazyliscie ze w offtopic on nigdy nei robil zamieszana a czasem sam sie wkrecal do zabawy :> no dalej apeluje do wszystkich smokow, jamnikow, genialnych zolwi, kotow oraz wojownikow, chomikow ... o wybuch powstania :D dalej dalej... jaaaaazdaaa :D My jestesmy bohatery ja i wy a bazyl jest irenicus nie bojmy sie go :]
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

taaaaaa .... ja sie moge pisac ... OFFTOPIC DLA USEROW !!!!!!
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

A młodość to ponoć - przygoda!
aaa wojsko to... szkoła!


Musicie sobie zdać sprawę z granic jakich nie powinno się przekraczać...
Póki jej nie przekraczacie nie macie sie co bać...
Bo faktycznie zauważyłem, ze od czasu założenia czarnej listy ogarnął Was ogólny czikenizm...
Nie traktujcie tego jako zachety do statsiarstwa, ale pisać mozecie swobodnie...[/i]
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

i tak twoim zdaniem jak ktos pisze wiecej niz 5 postow na dzien to jest statsiarz i flooder :D....


2. Zauwazylem, ze ludzie nawet nie wchodza na forum.... chyba az tak sie nie boja... moze nie maja czasu w tygodniu ... ale ide swieta i mysle ze sie to poprawi :P
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Ja osobiście zmniejszyłem swój udział w OT gdyż rozmowy w nim prowadzone, powoli zaczęły stawać się nudne... trzeba napisać pare ciekawych postów i założyć jakiś ciekawy temat - wtedy OT ruszy. A żeby nie być gołosłownym - mam jeden tkai w zanadrzu i może go jeszcze dzisiaj założę (jeśli przezwycięże lenistwo). I niech wszyscy zwolenbicy reaktywacj OT, zamiast popierać ten "apel" spróbują rozruszać coś ciekawego. BAZYL rzeczywiście na sporo tu pozwala (wszak takie założenie tego działu i trzymając się go, nie ma się czego bać), ale granice trzeba znać (w ostatnich czasach kilka(naście) postów poszło do piachu - głównie za statsiarstwo, ale była też jedna kótnia)

Nie wiem jak jest z innymi - czy zaprzestali na skutek działań porądkowych BAZYLa , czy też może im też się znudziło? Chociaż rzeczywiście - na forumostatnio wchodzą głównie sesjowicze. Za to jednak, cjoć OT osłabł, odzew na "poważniejsze" tematy sie zwiększył (troszeczkę, ale jednak), więc chyba nie jest źle - wszak OT to dodatek do forum, i nie powinien stanowić jego centrum.

A do założyciela teamtu - coś szybko zmieniasz zdanie - jescze niedawno sam założyłeś temat przeciwko OT i tego typu dyskusją, pisząc, że forum się przez to stacza i prosząc o interwencję - interwencja doszła do skutku, a Ty piszesz teraz coś dokładnie odwrotnego. (swoją drogą - wtedy pisałeś, że rzadko tu jesteś - teraz, że to Twoje ulubione...czyżby jedyne? :wink: )... Pozatym jestem nie jamnik tylko jamodyl ;-P
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

widzsz mad wszystko sie zmienia :) wkrecilem sie w OT bo jak bym tego nei zrobil to nie pisalbym nic. To nie jest moje jedyne forum :P Po za tym BAZYL wytlumaczyl mi ze w OT zadko czysci.. no wiec kaze do pewnego stopnia tam pisac. A po za tym jak mam ciagle pisac to samo w roznych tematach np. w cRPG to dzienki ale wole sobie popisac w OT.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Wszystko się zmienia, oprócz tego co pozostaje niezmienne (na szczęście :wink: )
Jak to ciągle to samo? Ja tam widzę wciąż pojawiające się okazje do ciekawych rozmów... tylko, ze nie każdy chce z nich skorzystać :-(
Ile to już materiałó na dobrą dysputę się w cRPG zmarnowało? Prpopnuję raczej najpierw zmobilizować ruch w "normalnych" działach, a dopiero potem w OT. (Hmmm... a co z projektem Mayday? - działu wzajemnej pomocy? może on zdołałby rozruszać forum?)
Ale skoro wolisz OT, to ok - napisz w nim coś ciekawego to chętnie podejmę rozmowę.. :wink:
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Powstańmy i obalmy żąd !!!!!!!!!!! Władza dla ludu a wino dla mnie !!!!!!!!!!!! Połączmy nasze siły i portfele i zaatakujmy !!!!!!!!!
EmpE
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 58
Rejestracja: środa, 8 września 2004, 15:50
Lokalizacja: Inąd

Post autor: EmpE »

Dante pisze:Powstańmy i obalmy żąd !!!!!!!!!!! Władza dla ludu a wino dla mnie !!!!!!!!!!!! Połączmy nasze siły i portfele i zaatakujmy !!!!!!!!!
Jak na razie to Ty chyba właśnie wino obaliłeś, że się tak "żądzisz" ;P.
"Gdy nie ma floty zaczynają się kłopoty. Kłopotów nie kocham, więc kocham banknoty, zamieniam je w zielone, a zielone w siwy dym, siwy dym w dobry humor, dobry humor w dobry rym - to mój sposób na życie..."
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Ehm a co ja napisałem bo cosik mi pamięć zawodzi? Pamiętam tylko Dante jedno winko ci nie zaszkodzi:D Mam talent jak atad coś tam napisał to to nikt go się nie czepia a jak ja coś walnołem (w sensie żartu) to od razu sprawa światowa :P
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Dante, czy możesz pisać po polsku, b mam poważne problemy ze zrozumieniem Twoich słów...

P.S. Bunt nic nie daje, trzeba działać, a nie krzyczeć...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Ja bym zmienił temat na: Co się z MAdem dzieje?

Chodz o to, że MAd Phantom strasznie się zmienił, odkąd został moderatorem. Wcześniej pisał ciekawe posty, nawet go polubiłem... Ale teraz...

MAd, dlaczego się zmieniłeś? Czy moderowanie cię tak zmieniło? Teraz wywyższasz się, bo możesz więcej. Zadzierasz nosa. Wkurzasz użytkowników forum, a przede wszystkim Runiczną Gwardię, którą wspieram (bo jestem jej moderatorem).

MAD :!: ZMIEŃ SIĘ!!!
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Hę?
Czyli rozumiem, że Wasze poglądy są jedyne słuszne? I nie miałem prawa sprzeciwić sie dyskusji o edycję?

A może chodzi o małą intrygę Dantego, który każdemu pisze co innego, a potem wynikają z tego wojny?

Ty Runiq też sie zmieniłeś - fajnie, że wspierasz RG, ale zauważ, że ja dbam TYLKO o dobro forum, proszę, przeczytaj co napisalem, przemyśl to, a nie daj sie porwać "fali".
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Pewnie za to dostanę opiernicz, ale...

MAd, ty naprawdę się zmieniłeś. Na gorsze. Bardzo na gorsze. Powiem tak: poczułeś władzę i teraz ją trochę nadużywasz na forum. A co to będzie, jak adminem zostaniesz? Ola Boga! Wybacz, ale Runiq ma rację: zacząłeś zadzierać nosa i denerwujesz użytkowników. Nastała na forum ciemna era. I ty ją rozpocząłeś.
Obrazek
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

taaa ... mysle ze panowie Khazar i Runiq zaczeli komus zazdroscic zielonego nicku ... :roll: Robia sztuczne problemy, zeby B'azyl zdjal mu kolor...

Ja popieram to ze MAd jest modem, nalezy mu sie. A mowienie, ze zaczal "zadzierac nosa" jest zwyklym czepiactwem [ala Darth Wojtex]. Bardzo bym sie tez cieszyl jakby zostal Adminem 8)
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Ehh no coments.. Wybrali mnie do zrobienia sesji a teraz wszyscy mówią że tworze armie do walki z zażądem... Po pierwsze błędy ortograficzne z powodu walniętej klawiatury po drugie jak bym chciał mieć władze to bym do swego klanu wrócił a nie naiwnie wieżył że tutaj zaznam spokoju. Bez intryg i wyzwisk.
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Na litosc Boska, ludzie!

Nie mam pojecia, co sie z Wami dzieje, ale zdecydowanie mi sie to nie podoba. Ni z tego, ni z owego wyskoczyliscie nagle zaczeliscie na MAda rzucac, niczym grupa zagladznych psow na ochlap miesa!!
Co On niby Wam zrobil? Ze nie chce edycji? Jego swiete prawo do wyrazania takiej, a nie innej opinii, tak jak ja mam prawo sie z tym nie zgadzac (swojej postawy w tej kwestii nie zmienilem, jakby ktos mial watpliwosci po tym poscie).
Co Wam niby da zrzucenie go ze stolka? Nic, zreszta i tak Wam sie to nie uda, bo BAZYL jest osoba rozsadna (a przynajmniej taka mam nadzieje) i po prostu zignoruje te dzikie okrzyki.
"Mad Phantom musi odejsc!" brzmi znajomo? Moze zamiast jamnika podajcie tam prezesa NBP, a stanie sie jeszcze jasniej. Teraz, ten, ktory sie w pana Leppera bawi, powinien sie powaznie zastanowic nad swoim dzialaniem, bo w zadem sposob nie przyczynia sie do rozwoju forum.
Zeby nie bylo, ze stronniczy jestem, dodam ze takze zwrocilem uwage na zmiane tonu MAda po tym jak dostal nowe uprawnenia, ale nie przeszkadza mi to tak dlugo, jak bedzie utrzymywal tutaj porzadek.

Powinniscie sie wstydzic...Tym bardziej Ty, Runiq. Tego sie po Tobie nie spodziewalem.
ODPOWIEDZ