Użytkownicy Forum

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

... Taaa Perzyn

Mimo sporów o mój ministrantowaty wygląd musze się zgodzić z Cherubinem...

Z całą świadomością mojej decyzji proszę o wyzerowanie mojego licznika...

Kogo jak kogo ale Eglaresta polubiłem bardzo i nie moge patrzeć jak administracja go potraktowała
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

LOD pisze: Jeszcze z innej strony patrząc, to liczba postów i kufelki będące obok, to jest taka bzdeta, o która nie warta jest zachodu. Wszyscy wiemy jak jest i jaki jest Eglarest,
Liczba postów i kufelki mogą nam dać jakieś pojęcie, w jakim stopniu dany użytkownik jest aktywny, bo to jak go odbieramy zależy tylko od tego, jak pisze... Dlatego Eglaresta z 30 postami będziemy lubić tak samo, jak Eglaresta w 2600 postami. Bo wiemy jak pisze, co pisze i w pewnym sensie jesteśmy tutaj jak rodzina. Fakt, w ostatnim czasie pisał może zbyt dużo krótkich postów i trafił na dość nieprzychylną falę antyspamerską i mu sie dostało, ale w żadnym stopniu nie zmieniło to jego stosunku do niego. Ale mimo to uważam, że kara jest zbyt surowa. Co prawda zmiana liczy się tylko licznika, bo posty zostały, ale zawsze to ma jakiś wpływ na psychikę... W każdym razie kara wymierzona przez BAZYLa na pewno osiągnie zamierzony skutek.

PS. Ja uważam, że licznik w sam sobie nie jest zły, ale dla niektórych może być miarą wartości użytkownika... Ale na takich gagatków, którzy ścigają się na posty i spamują w żywe oczy zawsze znajdzie się jakiś sposób. Może warto powalczyć o zmianę mentalności i nawracać użytkowników na normalne pisanie. Bo jak ktoś pisze mnóstwo spamerskich postów, to może być mu obojętne, czy ma do tego licznik czy nie...
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Prosze wrócić do tematu. Posty, które nie będą zgodne z tematem bedą usuwane, a jeśli to nie pomoże temat zostanie zamknięty.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Wetknę kij w mrowisko -_-
Kto waszym zdaniem jest najbardziej znany wśród forumowiczów? Kto wam się najbardziej podoba? Chcecie się wypowiedzieć? Proszę bardzo! Po to powstał ten temat. Można tu się wypowiadać na temat innych (byle bez wulgaryzmów), poczytać opinie o użytkownikach, bądź sprawdzić na listach, kto posiada najwięcej postów. Na początek podam, kto bierze najwięcej udziału w kształtowaniu forum (czyli, kto wysyła najwięcej postów).
No to my się wypowiadamy na temat Eglaresta i jego bólu właśnie. Spora większość postów jest jak najbardziej na temat...

Swoją drogą to przypomniałam sobie, że nie napisałam o wszystkich MG, u których gram na sesjach. Oni też są przecież współtwórcami forum bardzo dla mnie istotnymi. Sprawiają, że każdego dnia z ochotą wracam na forum i nie mogę doczekać się odpisów.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Deep »

:arrow: Bazyl - jako naczelny całego zamieszania oraz największe zło świata. Przez niego nie mogę już normalnie myśleć o zwykłych Bazyliszkach.
:arrow: AC i Eglarest - naczelni "odświezacze" forum. Co prawda ich odświeżanie polega na szeroko pojetym spamie ale kto by się przejmował? ;)
:arrow: Heimdall, Force ray, (no i ja :P) - Co by Tawerna poczęła bez takich spamerów? IWecie jak by tu nudą wiało?
:arrow: Alucard i Aurora - tych lubię najbardziej bo pożądne wiersze piszą i to dużo i gęsto więc zawsze jest co poczytać.
:arrow: Falka - jak czytam wiedźmina to cały czas się zastanawaim czy mi postów nie pokasowała ;)
.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Force »

Deep pisze:Heimdall, Force ray, (no i ja :P)
Ej ja sie staram pisać na temat :PP Tak jak np.: teraz

O Szelmonie zapomnieliśmy ale szczerze mówiąc nie wiem jaką funkcje mu przypisać.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Heimdall »

Tu przed chwilą był post Deepa, a jego treść to mniej więcej: "I to jest właśnie inteligentny spam. Piszesz na temat i nikt nie może ci nic zarzucić". Coś chyba się nie udało tym razem :P.

A do tematu: Szelmonowi można przypisać funkcję organizatora i głównego uczestnika spamerskich libacji.
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Deep »

Heimdall pisze:Tu przed chwilą był post Deepa, a jego treść to mniej więcej: "I to jest właśnie inteligentny spam. Piszesz na temat i nikt nie może ci nic zarzucić". Coś chyba się nie udało tym razem :P.
No tym razem nie popisałem się inteligentnym spamem :P Balyz już wcześniej ostżegał w tym temacie więc mogłem się spodziewać.

A co do Szelmona macie rację! Tożto on a nie kto inny był uczestnikiem wszystkich libacji!
Chwała i cześć Szelmonowi. Tak nawiasem mówiąc, gdzie on się podzxiewa teraz?
.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Szelmon »

On jest i wszystko obserwuje. On nie ma czasu na pierdoly. Od knuje i donosi. On szykuje cos wielkiego... ;)
A na powaznie to nie mam czasu na pisanie. Ale czytam wszystko. Z donoszeniem tez bylo na powaznie...
:twisted:

Heh, dzisiaj pojawil mi sie na skrzynce mail od administracji (jak wszystkim z reszta). Bedzie czyszczenie nieaktywnych kont, ciekawe ilu uzytkownikow zostanie po czystce. Obstawiamy? Ja mysle ze w okolicy dwoch trzecich zostanie.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Elfin »

Szelmonie... Mniej.. Sporo uzytkownikow napisalo tylko 2-3 posty i sie zmylo... W sumie jakby mieli tylko najaktywniejsi zostac to byloby nas ponizej 500 uzytkownikow :P .. Hehe.. Nuda by wialo... Ale Eglarest i AC robia za dziesieciu ( tfu... co ja gadam za 100 :D ) wiec jak 200 pojdzie na zielona trawke to niewiele forum to odczuje...
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Tori »

Może i zostaną dwie trzecie, jednak ile będzie tak naprawdę aktywnych? A może i ktoś sobie przypomni o Tawernie, i wznowi swoją działalność, niczym Feniks z popiołów?
Od dziś płacę Eurogąbkami.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: AC »

Obstawiam, że aktywnych będzie (razem z tymi którzy się pojawiają a potem znikają) około 40, może 60 (np Mad jest aktywny a rzadko pisze posty). Zależy jak zdefiniujemy aktywność - jeżeli tych piszących posty to tak jak mówiłem 40-60, jeśli doliczyć tych "niepisatych" to max 84,5
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Eglarest »

Ale Eglarest i AC robia za dziesieciu ( tfu... co ja gadam za 100
staramy się jak mozemy a i tak nas tylko za to ganią :/

mysle ze niema co stosowac radykalnych cięć :) - odwolal bym sie tu do logicznej segregacji i potraktowal bym kazdego nieco indywidualnie.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: WinterWolf »

Życzę powodzenia w indywidualnym traktowaniu 2314 zarejestrowanych użytkowników TRPG... To by zajęło wieki, a nie chodzi przecież o zawalenie adminom głów tylko posprzątanie... Potraktować wszystkich na równych warunkach i nie powinno być żadnych komplikacji.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Eglarest »

Poto są admini by mieli cos na głowie - mozna zawsze powolac zespol odpowiedzialny za taka segregacje ;)
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Force »

No staraliśmy się stworzyć taką wewnątrz-tawernianą grupę szybkiego reagowania stwożoną z forumowiczów obecnych na forum prawie non stop ;) Bazyl nie odpowiedział.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Eglarest »

Pewnie boi się że grupa szybkiegoi reagowania mogla by szybko zareagowac i usunąć samego BAZYLa :D:D
ODPOWIEDZ