Użytkownicy Forum

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Mam nadzieję, że to co spotkało Eglaresta to jakiś ponury żart. Spam i wlaka z nim swoją drogą ale takie uwalanie użytkowników tylko za wysoki post count to jest już czyste chamstwo. Czy administracja forum jest naprawdę aż tak dziecinna aby się takimi sprawami przejmować. Powiem tylko tyle, że jeśli to nie jest jakiś dowcip BAZYLa to stracę dla zarządu cały szacunek jakim go darzę.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Na nieszczęście tamten post był ostatni na stronie, chciałbym jednak żeby jak najwięcej ludzi go przeczytało. http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... 5831#95831
Jak widać tożsamy z tym co napisał Perzyn powyżej. Ja znikam, będę wieczorem, zrobiłem sobie nawet screenshota Top21 jakby coś "się stało się", tak przypadkowo.
Obrazek
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

No dobra, popieram Was. Jak dla mnie Eglarest nie zrobił nic złego! Odnowił wątki, wprowadził nieco życia do Offtop'u. Oki, może chciał przegonić z postami innych, ale co w tym takiego strasznego? Dobrze jest mieć cel w życiu ;) Ja chcę, żeby moja sesja była popularna i miała więcej wyświetleń niż 'Nieobecności' i co? Wyzerują mi to? Piszę posty jak najregularniej, mam dużo graczy, wiem że inni też czytają. Dla mnie to jest ważne i czuję się z tym dobrze... Nie chciałabym, żeby mi to ktoś zabrał i zniszczył. Zapewne tak się teraz czuje Eglarest, bo ktoś zepsuł jego pracę. Przeczytanie kilku postów i odpowiedzenie na nie rzeczowo i treściwie to jest długa i ciężka praca! Fakt, robi literówki i błędy, ale zostało mu już to usprawiedliwione, czyż nie? Więc po kiego grzyba ktoś go wyzerował? o_O i pytam sie jeszcze tylko.... kto? :evil:

I żeby nie było, że spamuję...

:arrow: AC - bo choć go nie lubię, to kłócić on się umie lepiej ode mnie :P
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Fakt, faktem że czuję się jakby mi ktoś w mordę dał... najwyraźniej nie warto być aktywnym najlepiej zaszyć się i nie odzywać. Jak mawiał tekst Sztywnego palu Azji " nie warto wznosić się za wysoko"

W moim odczuciu licznik postów nie jest aż tak ważny ale jeśli już jest i wszyscy go mają to proszę o równe traktowanie i współmierny obraz z rzeczywistością. Wcale nie podoba mi się by mój nickname po dwóch latach aktywnego uczestnictwa kojarzył się ze - szczurem lądowym – bo wygląda na to że dwa lata przesiedziałem bezczynnie gadając od rzeczy co juz mi poważnie ujmuje.
Wskaźnik czy też licznik postów mierzy aktywność i zaangażowanie na forum -dziś się dowiedziałem że równa się on zero, akurat w moim przypadku. To jest przykre nawet bardzo.
Ale Administracja osiągnęła swój cel - zniechęciła mnie do tawerny. Odbieranie motywacji zarząd ma już opanowany ale czy to przysporzy zwolenników?
Osobiście mam nadzieje że to tylko żart ze strony BAZYLa.

Żeby też nie było że spamuję czy oftop niepotrzebny:

Yacek – nie wiem jak mogłem go wcześniej pominąć ale pewnych dyskusji z nim nie da się zapomnieć.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Potwierdzam. Z Eglarestem można poprowadzic konstruktywną rozmowę, doskonale zna sie na poezji, udziela sie i spotyka go za to... kara?

Jeżeli Bazyl czegos z tym nie zrobi , to ja za aktywność upomionam sie o tygodniowego bana :evil:
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

To nie jest żaden żart. Elgarest ma wyzerowane konto.
Powody jakie mną kierowały staram się od rana wytłumaczyć mu na GG; mam wrażenie że je rozumie, ale i tak czuje się skrzywdzony.

Poza tym słyszałem od niego, że ilość postów nie jest ważna - a argument o tym, że przez to uchodzi za gościa, który nic na forum nie robił przez dwa lata obraca się w proch w momencie kliknięcia opcji "wyszukaj wszystkie posty użytkownika".
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

BAZYL: Oświeć nas, jakie pobudki tobą kierowały, kiedy zerowałeś mu konto? W końcu to po prostu chamskie... Nawet, jeżeli chciałeś ocalić Legendę Klonera. Bo nie każdemu będzie się chciało kliknąć ten przycisk.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Może i nam wyjaśnij o co t chodzi ?
Większość jego postów była sensowna, a i nam zdarza się pisac głupoty na forum... Cóż było tak ważnego... ??
Hikari
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 15:42
Lokalizacja: Glenshee, Scotland
Kontakt:

Post autor: Hikari »

BAZYL, skoro juz probujesz byc bardzo aktywny na swoim forum, to czemu robisz bezpodstawne zerownie uzytkownikowi, ktory rzeczywiscie cos osiagnal przez te dwa lata i stara sie byc jakos widoczny? Wyroznic sie? Bo jednak po takim czasie i pracy wlozonej w TRPG chyba cos mu sie nalezy? Widac stwierdziles, ze nalezy mu sie 'zerowanie'... Bynajmniej nie chodzi mi tu o to, ze mial XXX postow, chodzi o sam fakt. Ruszyłbys sie i wzial rzeczywiscie za spamerow, a nie za ludzi faktycznie aktywnych. Czemu taki Kloner nie dostal zerowania? Powiem to tak: czyste chamstwo! Bullocks.
Obrazek

Zapraszam w progi Bram Snów
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Powód jaki musi Wam wystarczyć to taki, że uznałem, iż zerowanie jego licznika odniesie podobny skutek co ban, a z powodów (między innymi) o których piszecie nie chciałem mu ograniczać dostepu do forum. Zbyt sobie cenię jego wypowiedzi i wkład w to forum.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Może ogółem wszystkim wyzerujmy? Będzie sprawiedliwie, to co jest to zostanie - tyle że wszyscy będą od zera mieli liczniki postów. Ale co wtedy jeszcze trzeba zrobić?

1. Dać możliwość edytowania tagów pod nickami (te Bosman, Szczur Lądowy, Kok i inne). (to się da zrobić)
2. Ukrycie licznika postów przy każdym poście (to się da zrobić).
Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

No teraz to już nic nie rozumiem...

Szczycisz sie posiadaniem na forum Klonera- spamera wszech czasów i... jeszcze sie z tego cieszysz
Bardzo śmieszy cie fakt, że działał spamerski kwartet... i nic

I Nagle bierzesz sie za zbawianie świata zerując licznik.. Eglarestowi ?

Jako uczestnik forum żądam wyjaśnień. Nie zaspokaja mnie jak i zapewne większości hasło "bo ja tak postanowiłem"...

Czyżby szerzył sie tu totalitaryzm? Myślałem, że mamy demokrację

Za co chciałeś go ukarać, skoro żaden urzytkownik nie widzi zadnej z jego win ?
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

AC ma rację, wywalić licznik postów i rangi. Niech będą tylko takie:
- administracja
- moderatorzy
- i ew tawerniak...
zgodnie z grupami to zrobić i będzie po problemie!



[BAZ, zachowujesz sie jak dziecko, w ostatnim poscie zaprzeczyles sam sobie -__-' - dop. Hik.]
Egisahieb
Marynarz
Marynarz
Posty: 299
Rejestracja: piątek, 24 marca 2006, 21:00

Post autor: Egisahieb »

Spóźniony Prima Aprilis, czy co? Brawo dla Administracji. Zamiast nagradzać za aktywność, starania, ciężką pracę i rozkręcanie forum każe się użytkowników. Dlaczego tylko Eglarest'owi wyzerowano licznik? Dołączam się do Alucard'a 666 i jako uczestnik forum również żądam wyjaśnień.
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 maja 2007, 13:53 przez Egisahieb, łącznie zmieniany 2 razy.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

DOBRA DOSC !!

BAZYL miał powody mi wyzerować posty.

Korona mi z głowy nie spadnie bede miał mało postow. ( szkoda tylko ze za szczura czy pomywacza uchodze )

Nie liczba postow mowi o tym kim jesteśmy lub co zrobilismy.

dziekuję wszystkim za wstawiennictwo -jestescie wspaniali ;) walczac o jedynie słuszne poglądy.

zakończmy juz to i zacznijmy od początku
więc zaczynamy:

Dzień dobry nazywam się Eglarest dziś się zarejestrowałem to jeden z moich pierwszych postów na tawernie mam nadzieje że dyskusje tu......


ps. luzik
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

wiesz, eglarest, twoja wartosc latwiej poznac po sposobie prowadzenia dyskusji niz po cyferce przy liczniku postow.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Ok. Nie psujmy atmosfery ;)

Witaj Eglareście. Mam wrażenie, że Cie skądś kojarzę, ale to może złudzenie... Widzę Cię, że jesteś tu nowy, więc aby Ci pomóc zorientowac się w owym przybytku... (et cetera et cetera)
Pozwól, że Cię zacytuję, bo błąd zrobiłeś, a nasz admin nie puszcza płazem takich przewinien ;)

"BAZYL miał powody ... mi wyzerować posty. "
Tam powinno być "by"

Witaj wśród nas

Masz nieco kontrowersyjny avatar... Czyżbyś był.. homoseksualistą? (szczere zdziwienie)

.
.
.

WITAJ WŚRÓD NAS :D :twisted:
ODPOWIEDZ