Użytkownicy Forum

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Ravandil »

AC pisze: fds nie nadaje się na moderowanie offtopicem bo jest stronniczy
I właśnie o to mi chodzi - zapytaj się go np. na PW, żeby wskazał konkretne miejsce, które mu się nie podoba - i wtedy nie będzie słów typu "nie nadaje się na moderowanie offtopiciem bo jest stronniczy". Nie jestem w stanie wskazać konkretnie, które zdania mogły mu się nie spodobać, bo nie jestem telepatą, ale faktycznie niektóre zdania przyprawiły mnie o ciarki na plecach. Ale może to nie miejsce na rozwiązywanie tych spraw, bo temat tego wątku jest inny. </offtop></spam></co tam chcecie>
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Eglarest »

Bogowie wystarczylo wyjechac na 4 dni i prosze co tu sie działo :d

co do listy wrogow to też jestem zdania ze jest ona zbędna. Ja tam jej nie uzywam
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Nadir »

Zgadzam się z dwoma pierwszymi postulatami KF'a. Co do trzeciego trudno mi coś powiedzieć, bo nigdy żadnych zasad na oczy nie widziałem;)

A o stronniczości fds'a- kiedyś zostałem upomniany przez niego na PM. Zapytałem co się nie spodobało, poprosiłem o przykład- odpowiedział wyjaśnił błędy i po sprawie. Wszystko zdrowo zostało powiedziane i nie było dalszych zgrzytów a nawet dowiedziałem się na co powinienem zwrócić uwagę by nagminnie nie łamać przepisów obowiązujących na forum TRPG. Czy tak nie jest o wiele łatwiej?:)
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: fds »

Nadir pisze:A o stronniczości fds'a- kiedyś zostałem upomniany przez niego na PM.
lol ale mam sklerozę :D Ni diabła nie pamiętam tego upomnienia :D W sumie od pewnego czasu zacząłem sobie zapisywać wychodzące PW z upomnieniami, bo potem nie pamiętam czy komuś już wysłałem czy nie :)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Eglarest »

a mnie fds regularnie upomina :D a to o rty a to o bluzgi a to o Bog wie co jeszcze :D:D
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Phoven »

Eglarest pisze:a mnie fds regularnie upomina :D a to o rty a to o bluzgi a to o Bog wie co jeszcze :D:D
Bez obrazy Egl - ale chyba się nie dziwisz ;)
Pamietam, że dostałem na samym początku PMkę od BAZia dotyczącą mych "krótkich, nic nie wnoszących postów". Myślę, że bardzo się przydało to upomnienie - widać chyba lekką poprawę ^^ No i nie dostałem innej nagany. Zresztą zachowałem do dziś tą wiadomość, stoi obok sławetnego* Screen-Shoota na którym uwieczniłem fakt mojego bana oraz koło obrazków "różowego BAZYLa" i "Manifestu Antyspamowego".
Ach... Wspomnienia z forum bywają wzruszające :>

*Dla mnie ;)
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Eglarest »

to ty masz całą galerie związaną z tawerną fiu fiu

no nie dziwię się ktoś mnie musi upominać i też już poprawa jest w moich ortach ;) (podobno)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Ravandil »

Eglarest pisze:to ty masz całą galerie związaną z tawerną fiu fiu

no nie dziwię się ktoś mnie musi upominać i też już poprawa jest w moich ortach ;) (podobno)
Ano jest ;) Poza tym gorsze niż orty jest jak przestawiasz litery w zdaniach, że ciężko to odszyfrować ;) Ale jak się raz zwróci uwagę, drugi, trzeci to zawsze jakiś skutek będzie. Ostatnio nawet rzadziej zdarzają się gwałciciele polskiej ortografii, więc nie jest źle ;D

PS. Zaczynaj jeszcze zdania wielką literą to będzie (prawie) super ;)

[Proszę wrócić do tematu - dop. BAZYL]
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: fds »

@BAZYL, cały czas było i jakimś użytkowniku więc rozmowa "także tym razem" była na temat. [Tak, jedno zdanie na temat i dziesięć o ortografii i innych takich... - dop. BAZYL]

A ja wspomnę o jednym użytkowniku, którego nie znam, nie napisał on jeszcze ani jednego posta, ale już dodałem go do przyjaciół :D Powód? Ma boskiego awatarka :D
Duck Dodgers in the 24½th Century!! Nie ma lepszej kreskówki (choć wiele jest ex aequo z nią).

A tym użytkownikiem jest Duck
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
ODPOWIEDZ