Użytkownicy Forum

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: AC »

A ja chciałem dodać jeszcze do listy moich "znanych" użytkowników WinterWolf i Szelmona, bo choć z nimi nie za bardzo zazwyczaj się zgadzam (lub w ogóle) to jednak pojawiają się tu i ówdzie. No i jest jeszcze Kawa[...] - pierwsza osoba, która nie zrozumiała jak wyjaśniłem proste zasady APW i napisała mi, żebym się nie udzielał na moim własnym podforum :lol:
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Tori »

Taaak, Kawarashii (tak to się pisze?) mi się wcięła w sesję zombiaków, "mistrzując", i wyrzucając mi, że brak w sesji romantyzmu :)
Od dziś płacę Eurogąbkami.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: AC »

A jak u was z opcją dodawania użytkowników do wrogów i przyjaciół? Ja do przyjaciół dodałem ludzi, z którymi gram w różnych frpg, żeby bardziej mi się rzucało w oczy że są online. Na wrogów jak do tej pory zasłużyli krucacośtam i alucard - na ich wyjątkowo chamskie posty nie zamierzam odpowiadać ani ich czytać.
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Deep »

Ja sobie dodałem Heimdalla jak na razie. Ot, tak żeby wiedzieć czy można sobie z kimś pogadać :P A poza tym to nie chce mi się skakać po profilach i dodawać. A wrogów nie dodałem bo to bez sensu IMHO. W ogóle ci przyjkaciele i wrogowie to IMHO bezsensowny pomysł ale jak już jest to niech będzie.
.
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Zaknafein »

Nie trzeba skakać po profilach, w opcjach swojego profilu możesz dodawać przyjaciół wpisując nicki (można masowo po przecinkach).
Lista wrogów jest bezsensowna, ale lista przyjaciół - czemu nie? Widzisz kiedy 'przyjaciel' jest online i oznacza Ci pm'ki zielonym kwadracikiem ^^'
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: AC »

Lista wrogów wcale nie jest bezsensowna - dzięki temu nie widzisz spamu niektórych użytkowników. Tak jest dużo lepiej - prościej i przyjemniej. Widać gdzie klikać "cytuj" :)
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Heimdall »

Lista wrogów to chyba lista userów, których posty są ignorowane z powodu braku sensownych kontrargumentów. Ciekawe AC czy każdego kto Cię zagnie dodasz do listy wrogów...
...
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Alucard »

AC pisze:krucacośtam i alucard - na ich wyjątkowo chamskie posty nie zamierzam odpowiadać ani ich czytać.
Wiem ;) (Hmm... kogo tu kiedys zbanowali za sianie nienawiści i chamstwa? Czyżbym to był ja?)... No dobra, juz się nie czepiam. Chyba żeśmy się z AC nie lubili od początku samego...

Do mojej listy musze dodać jeszcze 2 osoby:
Toriego- Za świetny opis walki w sesji "Krwawa łuna"
borg-Za trymanie wszystkiego w kupie i za kilka swietnych pomysłów ;)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Tori »

Miło mi czytać :) Tylko sesja coś padła... Ja zapewnę się pobawię, tylko teraz idę na mecz Niebiescy vs Czarni czyli policja przeciw księżom :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: AC »

Heimdall pisze:Lista wrogów to chyba lista userów, których posty są ignorowane z powodu braku sensownych kontrargumentów. Ciekawe AC czy każdego kto Cię zagnie dodasz do listy wrogów...
Nie... może nawet Alucarda odblokuje pewnego dnia. I tak czytam jego posty na poematach żeby poodpowiadać bardziej. Niestety jak narazie on sieje nienawiść mówiąc, że powinno się mnie zbanować. Co do drugiej wymienionej przeze mnie osoby to jakoś nie widzę potrzeby czytać jego postów. Kontrargumentów jest mnóstwo, ale jak on pisze że ten a tamten jest głupi to po co takiemu odpowiadać - po co takiego w ogóle czytać?

Nikt mnie nie zagina dodaje za chamstwo :)


ps. ten post jest 2007 - tak jak rok w którym obecnie przebywamy :)
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Deep »

Zaknafein pisze:Nie trzeba skakać po profilach, w opcjach swojego profilu możesz dodawać przyjaciół wpisując nicki (można masowo po przecinkach).'
Już wolę skakać niż tyle pisać :P
Tori pisze:teraz idę na mecz Niebiescy vs Czarni czyli policja przeciw księżom
Miło mi czytać :) Tylko sesja coś padła... Ja zapewnę się pobawię, tylko teraz idę na mecz Niebiescy vs Czarni czyli policja przeciw księżom :P
Na śmierć zapomnialem! A też miałem iść...
.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Alucard »

AC pisze: Niestety jak narazie on sieje nienawiść mówiąc, że powinno się mnie zbanować.
Masz rację. Ponioslo mnie. Przepraszam Cie publicznie za moje słowa. ;)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: fds »

AC pisze:Co do drugiej wymienionej przeze mnie osoby to jakoś nie widzę potrzeby czytać jego postów. Kontrargumentów jest mnóstwo, ale jak on pisze że ten a tamten jest głupi to po co takiemu odpowiadać - po co takiego w ogóle czytać?
No bo po co czytać posty osoby, z wiedzą o wiele większą niż Twoja, lepiej wychowaną, otwartą i pełną jedynie swojej samooceny a nie nienawiści? :D
AC pisze:Nikt mnie nie zagina dodaje za chamstwo :)
Tiaa, prawie uwierzyłem ...

Swoją drogą to nie wiem czy jest sens z listą wrogów, nie podoba mi się pomysł ignorowania czyichś wypowiedzi. Spięcia między userami zawsze były, są i będą, a w ten sposób zamyka się drogę do ewentualnego porozumienia. Już nie mówię, że mimo wszystko każdy post (nie wliczając spamu) niesie ze sobą jakąś wiedzę. W najgorszym wypadku społeczną ;)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Ravandil »

fds pisze: Swoją drogą to nie wiem czy jest sens z listą wrogów, nie podoba mi się pomysł ignorowania czyichś wypowiedzi.
Mnie też. Czy mi się wydaje, czy ignorowanie czyichś wypowiedzi za rzekome "chamstwo" to też pewnien rodzaj chamstwa? A szczególnie jeszcze publiczne obnoszenie się z tym - "Ja dodałem do wrogów Tego i Tamtego, nie zamierzam czytać ich chamskich wypowiedzi". Kultura wymaga podjęcia prób porozumienia. Poza tym AC przecież nie jest bez winy - wystarczy poczytać wpisy na Czarnej Liście ;) Nie lepiej wyjaśniać sobie bardzo drażniące rzeczy na PW? ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: AC »

A co można wyjaśniać z niektórymi? np nowy wpis na czarnej liście - w którym miejscu ten rasizm? nie wiadomo
Obrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: Ravandil »

AC pisze:A co można wyjaśniać z niektórymi? np nowy wpis na czarnej liście - w którym miejscu ten rasizm? nie wiadomo
No chociażby takie rzeczy wyjaśniać - jak spytasz fdsa, to chyba się dowiesz, za co konkretnie ten wpis. Przynajmniej nie będzie potem mówienia, że wpisy są z kosmosu wzięte. Jak wiadomo, niedomówienia często prowadzą do konfliktów.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Użytkownicy Forum

Post autor: AC »

Ravandil pisze:
AC pisze:A co można wyjaśniać z niektórymi? np nowy wpis na czarnej liście - w którym miejscu ten rasizm? nie wiadomo
No chociażby takie rzeczy wyjaśniać - jak spytasz fdsa, to chyba się dowiesz, za co konkretnie ten wpis. Przynajmniej nie będzie potem mówienia, że wpisy są z kosmosu wzięte. Jak wiadomo, niedomówienia często prowadzą do konfliktów.
Jak widać ty też nie widziałeś nic takiego, widać fds ma specjalny wzrok. Czy jest ktoś kto widział to za co dostałem wpis na czarnej liście? A może fds uważa, że słowa "Żyd", "terrorysta muzułmański", "murzyn" świadczą o tym, że ktoś jest rasistą i antysemitą bo niewolno ich używać?

fds nie nadaje się na moderowanie offtopicem bo jest stronniczy

[Zgłoś zastrzeżenia do administracji, nikt Ci nie broni - fds]
Obrazek
ODPOWIEDZ