Użytkownicy Forum

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Egisahieb
Marynarz
Marynarz
Posty: 299
Rejestracja: piątek, 24 marca 2006, 21:00

Post autor: Egisahieb »

No, naprawiono błąd.
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 maja 2007, 13:55 przez Egisahieb, łącznie zmieniany 1 raz.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Ok. Nie psujmy atmosfery
no właśnie :)
Witaj Eglareście. Mam wrażenie, że Cie skądś kojarzę, ale to może złudzenie
hmm Też mi jakiś znajomy jestes, moze gdzies juz mielismy razem okazje podyskutowac nie wiem ... ;)
BAZYL miał powody ... mi wyzerować posty. "
Tam powinno być "by"
karygodny błąd ! no ale własnie międzyinnymi za tego typu buble mi się należało od BAZYLa lanie dostać ;)

Masz nieco kontrowersyjny avatar... Czyżbyś był.. homoseksualistą? (szczere zdziwienie)
a chcesz się umówić ????? (z nadzieją )
wiesz, eglarest, twoja wartosc latwiej poznac po sposobie prowadzenia dyskusji niz po cyferce przy liczniku postow.
dwojako mozna to zinterpretowac ;)
Egisahieb
Marynarz
Marynarz
Posty: 299
Rejestracja: piątek, 24 marca 2006, 21:00

Post autor: Egisahieb »

Hmm... Nie do końca naprawiono, liczba postów dodana, ale dlaczego szczur lądowy???
Sądzę, że Bazyl zrozumie i nada specjalny tytuł Eglarestowi ;). Wszak to on najbardziej rozkręca i odświeża forum, że chce się tu wchodzić, czytać i pisać.
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

No i kurde nie zdążyłem się wstawić:)

Osobiście zobaczenie tak starych tematów moim zdaniem było ok, dzięki temu sporo mamy do czytania i powspominania. Szkoda, że tak się stało, ale jak to napisane zostało- trudno. I tak wiadomo ile ma faktycznie postów dzięki rubryce "Skąd" ;)

No i oczywiście żeby nie było offtopa:
:arrow: Yacek- jak najbardziej zasłużenie powinien się znaleźć na liście ważnych userów- dyskusje były naprawdę ciekawe.
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Podzielam Twój ból, Nadir. Też niestety nie zdążyłam się wstawić za Eglarestem. Szczerze mnie zszokowało to co zobaczyłam...

W pewien sposób każdy użytkownik forum coś do niego wnosi. Odpowiedzi tych, którzy pojawiali się w ciągu ostatniego roku w różnych tematach (nawet w tych, w kórych się nie wypowiadałam - czasem przegladam też inne tematy) w jakiś sposób zapadli mi w pamięć. Nie miałam możliwości poznania większości "Starej Gwardii", z których część na dobre lub czasowo zniknęła z TRPG, ale nowych znam. Kolejne pokolenie, które tworzy forum TRPG i jego atmosfere...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Timor Nocte
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 27 marca 2007, 21:02

Post autor: Timor Nocte »

Nie wiem, czy bylo/jest sie za czym tak gorliwie wstawiac.
Nie wierze, zeby sam zainteresowany nie byl ostrzezony, ze moze go cos takiego spotkac, ani tez nie wierze, by BAZYL byl tak niesprawiedliwy i za byle gowno uwalil kogos z +2500 postow.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Timor Nocte pisze:Nie wiem, czy bylo/jest sie za czym tak gorliwie wstawiac.
Nie wierze, zeby sam zainteresowany nie byl ostrzezony, ze moze go cos takiego spotkac, ani tez nie wierze, by BAZYL byl tak niesprawiedliwy i za byle gowno uwalil kogos z +2500 postow.
Eglarestowi dostało się za szeroko rozumiany spam. Zwyczajnie przesadził w ilosci krótkich, słabych postów. Niemniej BAZ trochę przesadził, lepszy moim zdaniem byłby krótki ban i stała obserwacja; Eglarest lepiej by się pilnował ;) Tak więc - kara zdecydowanie powinna być ale nei kara tak mocna. Mówie to zarówno dlatego że po prostu lubię Eglaresta jak i ze zwykłęgo poczucia sprawiedliwości i wymiaru kary w stosunku do przewinienia.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Egisahieb pisze:Hmm... Nie do końca naprawiono, liczba postów dodana, ale dlaczego szczur lądowy???
W którym miejscu dodana? :P
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Eglarestowi dostało się za szeroko rozumiany spam. Zwyczajnie przesadził w ilosci krótkich, słabych postów
jest ich o niebo mniej niz u innych ! z resztą niepodciągnął bym ich pod spam.
Nie wierze, zeby sam zainteresowany nie byl ostrzezony, ze moze go cos takiego spotkac
To uwierz... bo nie był
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

WinterWolf pisze:Też niestety nie zdążyłam się wstawić za Eglarestem.
Zdążyłaś. Eglarest ma cały czas wyczyszczony licznik. To mylące 2500+ dodał sam w polu "skąd:"
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

A ja nad tym długo myślałem. Powiem szczerze, że wahałem się czy napisać to co piszę ale podjąłem decyzję. Zapytacie o co mi chodzi? A zatem krótko i szybko - skoro Eglarest nieodwołalnie stracił swoją pozycje to ja też prosze o zerowanie licznika. Proszę o to na znak solidarności z Eglarestem, który otrzymał według mnie karę zbyt surową, a którego uważam za swojego przyjaciela. A przyjaźń jest ważniejsza niż tych kilkaset postów na liczniku, czyż nie? Zwłaszcza, że można wskazać osoby, które spamują w nie_mniejszym stopniu jak Eglarest. Zresztą jeśli on jest spamerem to kimże jestem ja? Myślę, że każdy powinien sobie zadać to pytanie, zwłaszcza, że to co zrobił BAZYL praktycznie zabiło Eglaresta jako użytkownika - spórzcie tylko na jego spadek aktywności. Potraktujcie tego posta jako mój wyraz solidarności z Eglarestem oraz jako forumowy odpowiednik ostatniej sceny ze "Stowarzyszenia Umarłych Poetów."


EDIT: Dziękuję niezastąpionemu fdswoi za poprawę błędów. Jednocześnie przpraszam, że w_ogóle musiał coś poprawiać. Mam nadzieję, że uda mi się tego na przyszłość uniknąć.
Ostatnio zmieniony piątek, 11 maja 2007, 21:06 przez Perzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

W sumie to zgadzam się z Perzynem, uważam, że Eglarest nie jest jakimś tam super mega spamerem, znam większych. Ponadto sądze, że odświeżenie przezeń wielu starszych tematów, a także ruch jaki dzięki temu zapanował na forum nie powinien być tak surowo karany (no może ta jego ortografia i interpunkcja, ale to raczej na bana zasługuje, a nie na taką amputacje). Dlatego też przyłączam się do postulatu Perzyna, mnie także wyzerujcie licznik.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Jej i az niewiem co napisać ... taka solidarność że aż się łezka kręci w oku. - dziękuję wam

chce tylko odnieść się do pewnego faktu:
Ponadto sądze, że odświeżenie przezeń wielu starszych tematów,
nie zabierajmy tej zasługi AC, ja nie odświeżyłem żadnego trupa :) tylko kontynuowałem rozmowy, ktore AC rozpoczął poprzez swoje jak już się przyjęło upodobania do nekrofili (w odniesieniu do postów) ;)
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Post autor: Elfin »

Ja sie zgodze z Perzynem podobnie jak Jelcyn... Kara byla zbyt surowa... Jestem tu krotko ale nie zauwazylem zadnych ostrzezen kierowanych pod adresem Eglaresta.... I popre mysl Jelcyna ze Eglarest odswiezal stare tematy przez co rozruszal forum... Ja tez jestem spammerem jak polowa uzytkownikow... No to dlaczego moj licznik nie zostal wyzerowany??.... Ech... Moze to dlatego ze nie ma czego zerowac...
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Nie no żadnych ACowych zasług nie chce odbierać, ale sądze, że Ty przyczyniłeś sie do tego w równie dużym stopniu.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Czyli generalnie, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony, tu chodzi o kufelki do góry i pewnego rodzaju z tym związany respekt, bo tu nie chodzi o byle spam, a dość wartościowy spam, który spamem niekoniecznie jest.

Jeszcze z innej strony patrząc, to liczba postów i kufelki będące obok, to jest taka bzdeta, o która nie warta jest zachodu. Wszyscy wiemy jak jest i jaki jest Eglarest, a nowi jak wejdą i zajżą tylko ile jest postów Ega i porównają z postami wyświetlonymi z boku, to raczej się zorientują, że te paredziesiąt na liczniku, to nie wszystko. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

LOD ale nieznam zadowolonego człowieka ktoemu zabrano 4 kufle piwa ;) co ja teraz będę pił ;)

ale zgadzam się z tobą że to kim jestesmy i co robimy nie jest zapisane w profilu ani w liczniku ale w naszych postach ;)

ale niepodoba mi się to :/
[0% z całości / 0.07 postów dziennie]
Bo to jest zakłamanie rzeczywistości.

IV Rp już opanowała tawerne :P
ODPOWIEDZ