Użytkownicy Forum

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Użytkownicy Forum

Post autor: Runiq »

Kto waszym zdaniem jest najbardziej znany wśród forumowiczów? Kto wam się najbardziej podoba? Chcecie się wypowiedzieć? Proszę bardzo! Po to powstał ten temat. Można tu się wypowiadać na temat innych (byle bez wulgaryzmów), poczytać opinie o użytkownikach, bądź sprawdzić na listach, kto posiada najwięcej postów. Na początek podam, kto bierze najwięcej udziału w kształtowaniu forum (czyli, kto wysyła najwięcej postów).
-------------------------------------------------------------------------------------
Miejsce|Użytkownik |Ilość postów|Procent|Nagroda
-------------------------------------------------------------------------------------
1. |BAZYL |377 |12% |Sprzątający Plastuś(na dzień)
2. |Runiq |225 |7% |Odciski palców
3. |Khazar |205 |6% |Drewniana figurka "Rajah"
4. |wiki-yu |185 |6% |Chusteczka
5. |MAd Phantom |145 |4% |50 dag psiej karmy "Kupa"
6. |Haer'dalis |118 |4% |Używana chusteczka
7. |Narmo |115 |3% |Zeszłoroczny śnieg
8. |Dante |99 |3% |Trzy ogryzki
9. |Falka |96 |3% |Pierdzący królik (na 1 noc)
10. |Asthner |91 |3% |Dwie Zapałki
-------------------------------------------------------------------------------------
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Hmm najbardziej znany jest ten, którego wzrok ciało w kamień obraca, czyli nasz forumowy BAZYLiszek...a kto jest najbardziej lubiany?
Ciężko mówić czy się kogoś lubi tylko na podstawie postów na forum, ale:
póki co spodobał mi się looozacki styl naszego forumowego Jamnixa (;) )
ponadto Falka wbrew pozorom da się lubić :D
Reszta w sumie też jest o.k. - nie ma za dużo osób robiących jakieś szczególne "bydło" (za wyjątkiem może nieświętej trójcy: Ono, Quinur, Rajah - kolejność alfabetyczna, jakby "ktoś" się chciał czepiać :P, ale oni tak naprawdę są nieszkodliwi, więc się nie liczą).
To chyba tyle ode mnie...
Hmm już w pierwszej 10, teraz tylko Jamnixa wygryzę (w bułce, jak hot DOGa) i do piątki się dostanę :D.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Czuję się zaszczycony (bez skojarzeń! :P )
Acha - jako że lubię się czepiać :wink: - w rankingu jest błąd - jest jeszcze jeden użytkownik co ma 118 postów, a nie jest w rankingu... kto? nie powiem - sami znajdźcie :P

A co do nagrody...eee... czy to (ż)aluzja do mojego avika? :D a KUPA to Koncentrat Ultranowoczesnej Prorodzinnej Ambrozji? a może Kolejna Utarczka P(r)edatora z Ali(e)n(em/ą)? :wink:

Hmmm.... A sam temat dosyć niebezpieczny - niech no tylko ktoś napisze, że kogoś nielubi... ale będzie dym! ale będzie łomot! :D
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Co do Twojej uwagi, to może i ten ktoś ma 118 ale ja, już 123 mam w momencie pisania tego postu :P

Zgadzam się za to z stopniem ryzyka tego tematu...jest bardzo narażony na interwencję kamienno-okiego (ale mnie napadło na te poetyckie określenia :P)
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

Runiq :

... szkoda ze nie doszedles do 15 miejsca bylbym i ja w rankingu

poza tym ... ilsoc postow nie znaczy o popularnosci. Bo np. taki Dante pisze prawie zawsze na sesjach, wiec nie powiem zeby byl znany ... to taki szczegol.

Mad :

dsadfga_atadf_a jest userem ze 118 postami, a to ze go nie kochasz [ z wzajemnioscia ] nie usprawiedliwia cie do nienapisania o nim.


Dobra tyle tego Darth'owego czepiactwa.

PS. ilosc postow nie swiadczy o niczym
:roll:
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Wiem, że ilość postów o niczym nie świadczy, toteż dsadfga_atadf_a pewnie nie czuje sie urazony, że o nim zapomniałem. Przepraszam jednak... mój błąd! dsadfga_atadf_a powinien być exaequo na 6-stym miejscu z Haer'dalisem. A teraz powiem, co sądzę o innuch userach.

BAZYL: O BAZYLu wiem, że jest zły, jest adminem no i NIE jest różowy i puszysty. Ma najwiecej postów i IMO troche kozaczy. To tyle.

Khazar: Cień Runiqa. Gdy Qinur dawał pierwsze oznaki swojego bytu, Khazar wyleciał z Rajah'ą. Osoba, którą znam najlepiej z całego grona użytkowników. Qinur chyba imponuje Khazarowi, ale oczywiście mogę sie mylić.

Haer'dalis: Koleś, którego również dobrze znam (a przynajmniej tak mi sie wydaje). Gdy Rajah i Qinur zdobyli popularność, pojawiło się Ono. Wydaje mi się, że Haer'dalis i Ono to tak naprawde ta sama osoba - diabeł wcielony.

MAd Phantom: Mówi o sobie, że jest pół-jamnikiem i dobrze mu z tym. Pisze bardzo długie posty, zawsze ma jamnika w avatarku i używa niebieskiego koloru do pisania. Trochę dziwny gościu. Jeśli sesja Nieboraków ruszy, to będzie on moim MG.

wiki-yu: Aktualnie MG sesji, w której biorę (narazie w tylko jednej) udział. Całkiem miły facet (albo kobieta).

Falka: Któż mógłby nie pamiętać jej humoru? Falki może nie znam zbyt dobrze, ale modlę się, żeby przyjęła mój pierwszy tekst... Jest na pewno osobą, która wyróżnia się z forum. No i jest Tawernianym Pasożytem uwielbiającym chomiki.

DrkS.*Radkoff: To jeden z tych gości, których ksywy trudno wymówić. Z początku naszej znajomości lubieliśmy się użerać ze sobą (może nie, Protossie Grzmotobestio? :D ). Sympatyczny user, ale tylko jak nie zajdziesz mu za skórę. No i jest moim partnerem na sesji.

Dante: Ostatnio wydaje mi się, że na forum jest go pełno. Może to halucynacje, ale moim zdaniem ta osoba się wszędzie wpiep... no włazi wszędzie :) .

No i coś o mnie:

Runiq: Cień Khazara i posiadacz Qinura. Facet, który pisze prawie wszedzie gdzie się da i strasznie się czepia. Jest chyba wszędzie (tak jak BAZYL). Wkurza go, gdy ktoś nie pisze polskich znaków (Jakby nie miał prawego klawisza ALT. Brak polskich fontów się nie liczy.). Frustruje go również ktoś, kto się rejestruje na forum, a potem nie wysyła wcale postów. Niektórzy z jego otoczenia twierdzą, że jest nienormalny. Ale to nieprawda. Runiq jest po prostu inny.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Ekhem, o dsa...eee.... dawniej ahleage nie napisałem nie dla tego żebym go nie lubił (nawet jeśli kogoś nie lubię to nie zamierzam go ot, tak sobie atakować na publicznym forum, na oczach nie związanych ze sprawą ludzi), ale dlatego żebyście się pobawili w szukanie brakującej osoby (i uważali przy sporządzaniu następnych rankingów - chociaż mi to by się chyba nie chciało tak przeglądać listy i przepsywać :wink: ). A dla równowagi dodam, że później zauważyłem, że pominąłeś jeszcze jedną osobę (99 postów) - i znów nie podam kto to, choć go lubię :wink:

Aha - wiki-yu to raczej facet - mało dziwcząt ma na imię Wiktor :D

A ta czcionka to indigo czyi purpura, odcień fioletu - więc co najwyżej w połowie jest niebieska :wink: acha - nie jestem "pół-jamnikiem" ale jamodylem czyli nad-jamnikiem (ot, subtelna różnica)

Dobra - tyle jeśli chodzi o czepianie się :wink:

Z userów Forum zdążyłem już kilku "polubić" (przynajmniej po tym co wiem o nich z ich postów - ot, fajnie się z nimi dyskutuje... ale nie podam ksywek, żeby nie byli zbyt szczęśliwi :wink: ) , a wobec reszty jestem co najmniej neutralny (no... może poza jednym, ale to sprawa która wyszła poza forum...)

ja? długie posty? gdzie?

:wink:
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

Runiq :

dzieki za wspomnienie ... Hydralisku. Co do nicka ... niedlugo sepie od BAZYL'a zeby mi zmienil na samo Radkoff :D

MAd : Pan_Feanor

meee :D mnie musisz lubic

i jeszcze jedno
MAd Phantom pisze:ja? długie posty? gdzie?


wszedzie :P
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

MAd Phantom pisze:
Aha - wiki-yu to raczej facet - mało dziwcząt ma na imię Wiktor :D
A Wiktoria? :D
MAd Phantom pisze: A ta czcionka to indigo czyi purpura, odcień fioletu - więc co najwyżej w połowie jest niebieska :wink: acha - nie jestem "pół-jamnikiem" ale jamodylem czyli nad-jamnikiem (ot, subtelna różnica)
Niech ci bedzie z tym kolorem. Hmm... jamodyl... nie słyszałem, więc pewnie stąd ten mój błąd. Rozumiem, że każdy nad-jamnik to "The One".
MAd Phantom pisze:ja? długie posty? gdzie?
IRONY MODE ON: Czy ja coś wspomniałem o długich postach? Przecież ty nie masz długich postów! Ty piszesz tak krótkie posty, że nie idzie się nawet w nie zagłębić. IRONY MODE OFF
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Runiq pisze:Hmm... jamodyl... nie słyszałem, więc pewnie stąd ten mój błąd. Rozumiem, że każdy nad-jamnik to "The One".
To widac, że nie czytałeś dogłębnie stronki Nieboraków, gdyż tam epopeja o Jamodylu Williamie jest na czołowym miejscu, a może kiedyśtam pojawią się nawet jego ilustracje (mojego autorstwa :D ).
Nie to, bym reklamował stronkę, ale tego... czytajcie ją :D
żyję
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

a ja nie wiem kto jest taki szczegolny bo ostatnio nie bywam tu czesciej. Ale za czasow kiedy odwiedzalem to forum czesciej mad byl najczesciej widziana postacia na forum :) hehehehe.......
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


No fakt - kiedyś było mnie tu prawie tyle co BAZYLa (no może lekko przesadziłem :wink: ), ale potem miałem z miesięczną przerwę w korzystaniu z forum, ale... I'm baaaack :D

Dzięki Runiq! Wreszcie ktoś mnie docenił i ujrzał prawdziwe oblicze mych postów - wszak wystarczy tylko zdrapać to purpurowe (indyg(/k)owe? :D ) coś i zostanie ze mnie tylko avik, ksywka i podpis :D (acha - wspomniałeś o sesji Nieboraków ("jeśli będzie") - uspokoajam: będzie, będzie, ale może troszkę się opóźni (chciałbym mieć może więcej niż 3 osoby na starcie) )

A co do jamodyla - to takie humorystyczne opowiadanie mego autorstwa. TUTAJ jest jego początek - jak komuś się wybitnie nudzi to może poczytać. A jak komuś się jeszcze bardziej nudzi to może napisać doń (s)komentarz (na tamtej stronie, moim PW, e-mailu czy Gadającym Gadzie... ale lepiej nie na forum (ostatnio i tak jest już pełno offtopów :wink: ))
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Runiq pisze:O BAZYLu wiem, że jest zły, jest adminem no i NIE jest różowy i puszysty. Ma najwiecej postów i IMO troche kozaczy. To tyle.
Tja... tej zimy zdecydowanie jest moda na bluzganie na BAZYLe...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
goki
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 189
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 09:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: goki »

BAZYL: nu a co ty bys chcial? :P
kra.
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

BAZYL pisze:Tja... tej zimy zdecydowanie jest moda na bluzganie na BAZYLe...
zimy? gdzie Wy zimę macie?! Aaaa w Polsce :P No tak, ale w Polsce macie też trzęsienia ziemi, wstrząsy wtórne, kolejne trzęsienia ziemi i zapowiadane trzęsienia ziemi...a to wszystko w okolicach, z których pochodzę (czyt. Nowy Targ) :shock:
Runiq pisze:Haer'dalis: Koleś, którego również dobrze znam (a przynajmniej tak mi sie wydaje). Gdy Rajah i Qinur zdobyli popularność, pojawiło się Ono. Wydaje mi się, że Haer'dalis i Ono to tak naprawde ta sama osoba - diabeł wcielony.
no ja się poddaję...jesteś kolejną osobą, która tak mnie określa - ja naprawdę niewinny jestem !! Avik i Ono to zmyłki :D
tak BTW mnie tak naprawde nikt dobrze nie zna - nawet rodzina (to za sprawą Onego: udaje mu się bardzo dużo rzeczy ukryć w odmętach mojej psyche...kimkolwiek by ona nie była :P)
Runiq pisze:Runiq: Cień Khazara i posiadacz Qinura. Facet, który pisze prawie wszedzie gdzie się da i strasznie się czepia. Jest chyba wszędzie (tak jak BAZYL). Wkurza go, gdy ktoś nie pisze polskich znaków (Jakby nie miał prawego klawisza ALT. Brak polskich fontów się nie liczy.). Frustruje go również ktoś, kto się rejestruje na forum, a potem nie wysyła wcale postów. Niektórzy z jego otoczenia twierdzą, że jest nienormalny. Ale to nieprawda. Runiq jest po prostu inny.
z polskim znakami to się bardzo staram żeby były (brak fontów JEST wytłumaczeniem :P)...teraz pytanie: Czy to Runiq posiada Qinura, czy Qinur Runiqa (albo inaczej: Runiq to uwsteczniony Qinur, czy Qinur to uwsteczniony Runiq ?? ;))

P.S. Ono było już dużo wcześniej, ale dopero wtedy się obudziło po wizycie u Has....tralalalala....:P
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Haer'dalis pisze:
BAZYL pisze:Tja... tej zimy zdecydowanie jest moda na bluzganie na BAZYLe...
zimy? gdzie Wy zimę macie?! Aaaa w Polsce :P
Moda na bluzganie? Czy chodzi ci o wyraz "kozaczy"? Ueeee... A myślałem, że wyczytasz z mojego posta modlitwę zatytułowaną "666".

Zima? Jaka zima?
Haer'dalis pisze:
Runiq pisze:Haer'dalis: Koleś, którego również dobrze znam (a przynajmniej tak mi sie wydaje). Gdy Rajah i Qinur zdobyli popularność, pojawiło się Ono. Wydaje mi się, że Haer'dalis i Ono to tak naprawde ta sama osoba - diabeł wcielony.
no ja się poddaję...jesteś kolejną osobą, która tak mnie określa - ja naprawdę niewinny jestem !! Avik i Ono to zmyłki :D
tak BTW mnie tak naprawde nikt dobrze nie zna - nawet rodzina (to za sprawą Onego: udaje mu się bardzo dużo rzeczy ukryć w odmętach mojej psyche...kimkolwiek by ona nie była :P)
Kolejną osobą... hmmm... JA to już wcześniej mówiłem... AAAAAAAAAA!!! Dwóch Runiqów!!!!
Haer'dalis pisze:
Runiq pisze:Runiq: Cień Khazara i posiadacz Qinura. Facet, który pisze prawie wszedzie gdzie się da i strasznie się czepia. Jest chyba wszędzie (tak jak BAZYL). Wkurza go, gdy ktoś nie pisze polskich znaków (Jakby nie miał prawego klawisza ALT. Brak polskich fontów się nie liczy.). Frustruje go również ktoś, kto się rejestruje na forum, a potem nie wysyła wcale postów. Niektórzy z jego otoczenia twierdzą, że jest nienormalny. Ale to nieprawda. Runiq jest po prostu inny.
z polskim znakami to się bardzo staram żeby były (brak fontów JEST wytłumaczeniem :P)...teraz pytanie: Czy to Runiq posiada Qinura, czy Qinur Runiqa (albo inaczej: Runiq to uwsteczniony Qinur, czy Qinur to uwsteczniony Runiq ?? ;))

P.S. Ono było już dużo wcześniej, ale dopero wtedy się obudziło po wizycie u Has....tralalalala....:P
BRAK FONTÓW SIĘ NIE LICZY. Chodziło mi o to, że brak polskich fontów jest usprawiedliwieniem. I to RUNIQ posiada QINURA. Qinur po prostu wpełzł do mojego ciała. A z tym uwstecznieniem, to nic nie wiadomo. Ja twierdzę, że to Qinur jest uwsteczniony, a on mówi, że ja :) .

Aha: Kolor, którego użyłem do zaznaczenia mojej ksywki to nie "darkblue", tylko "teal" (sam wpisałem). HTML (BBCode) się kłania.
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Runiq pisze:
Haer'dalis pisze:
Runiq pisze:Haer'dalis: Koleś, którego również dobrze znam (a przynajmniej tak mi sie wydaje). Gdy Rajah i Qinur zdobyli popularność, pojawiło się Ono. Wydaje mi się, że Haer'dalis i Ono to tak naprawde ta sama osoba - diabeł wcielony.
no ja się poddaję...jesteś kolejną osobą, która tak mnie określa - ja naprawdę niewinny jestem !! Avik i Ono to zmyłki :D tak BTW mnie tak naprawde nikt dobrze nie zna - nawet rodzina (to za sprawą Onego: udaje mu się bardzo dużo rzeczy ukryć w odmętach mojej psyche...kimkolwiek by ona nie była :P)
Kolejną osobą... hmmm... JA to już wcześniej mówiłem... AAAAAAAAAA!!! Dwóch Runiqów!!!!
to jest zboczenie...quote Haerdalis quote Runiq quote Haerdalis quote...wyciągnijcie mnie z tego błędnego kręgu! P.S. Gdy mówiłem o tych innych osobach nie miałem na mysli innych Runiqów...możesz spać na tyle spokojnie na ile Qinur Ci pozwoli
Runiq pisze:
Haer'dalis pisze:
Runiq pisze:Runiq: Cień Khazara i posiadacz Qinura. Facet, który pisze prawie wszedzie gdzie się da i strasznie się czepia. Jest chyba wszędzie (tak jak BAZYL). Wkurza go, gdy ktoś nie pisze polskich znaków (Jakby nie miał prawego klawisza ALT. Brak polskich fontów się nie liczy.). Frustruje go również ktoś, kto się rejestruje na forum, a potem nie wysyła wcale postów. Niektórzy z jego otoczenia twierdzą, że jest nienormalny. Ale to nieprawda. Runiq jest po prostu inny.
z polskim znakami to się bardzo staram żeby były (brak fontów JEST wytłumaczeniem :P)...teraz pytanie: Czy to Runiq posiada Qinura, czy Qinur Runiqa (albo inaczej: Runiq to uwsteczniony Qinur, czy Qinur to uwsteczniony Runiq ?? ;))

P.S. Ono było już dużo wcześniej, ale dopero wtedy się obudziło po wizycie u Has....tralalalala....:P
BRAK FONTÓW SIĘ NIE LICZY. Chodziło mi o to, że brak polskich fontów jest usprawiedliwieniem. I to RUNIQ posiada QINURA. Qinur po prostu wpełzł do mojego ciała. A z tym uwstecznieniem, to nic nie wiadomo. Ja twierdzę, że to Qinur jest uwsteczniony, a on mówi, że ja :) .

Aha: Kolor, którego użyłem do zaznaczenia mojej ksywki to nie "darkblue", tylko "teal" (sam wpisałem). HTML (BBCode) się kłania.
teal, darkblue...co za różnica? W końcu jestem facetem - mam przywleje :D
P.S. nye cfanyakooy tyle! O! :P
ODPOWIEDZ