Nasze Avatary...

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Phoven »

Słodziaśny? Ten avek to historia, to echo pokoleń które się na nim wychowały. O ile mnie pamiec nie myli zaczelismy sobie wstawiac pokemony do avków, w ramach jakiegośtam spontanicznego flowa. O ile znowu się nie myle były indie redaktor KGFu przyłączył się do całej akcji tym oto eleganckim awaterem. Generalnie robiłem w czwartek odsyfianie dysku i w jakimś tam z kolei folderze ze starego dysku znalazłem właśnie pikachu.

>koniec epopei

Oczywiscie do Śmiercia i tak wróce, ale jak już przestanie mnie śmieszyć pikachu. :P
Bussumarus
Marynarz
Marynarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek, 25 lipca 2008, 21:12
Numer GG: 2565250
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Bussumarus »

Dla mnie i tak jest śliczniusi :*.
OLDSCHOOL!
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Brzoza »

gaudat pisze:
Bussumarus pisze:
Nesquel pisze:No, Buss, tylko nie "komuś"! To jest Ezio, potomek Altaira z Assassin's Creed!
Dla mnie to jest zwykły ktoś, nie grałem w AC :P.
Niewiele straciłeś. A ten stój kolesia z nowego AC jest boleśnie efekciarski. Taki strój w jego zawodzie jest strasznie niepraktyczny.
tez tak myslałem, tylko wiesz, dłużej się pozastanawiałem, poogladałem szaty z tamtego okresu i w gruncie rzeczy. pasuje, jezeli chodzi o ówczesną modę.
Ezio, który pochodzi z domu de Firenze
Lol de Firenze to nie nazwisko ani nazwa domu, to miejscowość (Firenza). Ciekaw jestem czy przetłumaczą go w PL wersji na Ezio Auditore z Firenzy. Ale znając tłukowatość ludzi, nie.

i jako że po dwumiesięcznej, no dobrza może max miesięcznej przerwie znowu wracam napsuć Wam krwi, arielka bedzie teraz stałym gościem mojego profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Ravandil »

Phoven pisze:Słodziaśny? Ten avek to historia, to echo pokoleń które się na nim wychowały. O ile mnie pamiec nie myli zaczelismy sobie wstawiac pokemony do avków, w ramach jakiegośtam spontanicznego flowa.
Było takie coś? :D Ja pamiętam ogólny szał pał, jeśli chodzi o kreskówki, zresztą sam nie do końca świadomie wrzuciłem zapałkę do cysterny z benzyną :P Nawet nie pamiętam, czy tam jakieś pokemony były... Oczywiście, jeśli chodzi o avki, bo o użytkownikach to się nie będę wypowiadał :P Ech, to były czasy, pewnie już nie wrócą... A póki co Thor czuwa w czasie mojej nieobecności i będzie wam wysyłał listy z pogróżkami za spam. Uważajcie więc, z facetem w czerwieni i z młotkiem w ręce się nie zadziera ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Szelmon »

eh, AC ktos wspomnial hahaha. Musze sie tutaj za nim wstawic. Nesq to nie to samo co AC a jakis ignorant postawil miedzy nimi znak rownosci. Ja bym raczej Nesqa porownal do Azrael666, troll, spamer i idiota. AC to inna bajka... fanatyczny antykomunista, nieugiety tropiciel spiskow/ukladow/zydo-masoneri-i-murzyno-komuny, i prz tym slepy zwolennik idei panstwa policyjnego. Jakakolwiek rozmowa z nim = flejm. Czubek. Ale wspominam go z lezka w oku ;)
Takiego go pamietam:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
gaudat
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 21:44
Numer GG: 12362182

Re: Nasze Avatary...

Post autor: gaudat »

eh, AC ktos wspomnial hahaha. Musze sie tutaj za nim wstawic. Nesq to nie to samo co AC a jakis ignorant postawil miedzy nimi znak rownosci. Ja bym raczej Nesqa porownal do Azrael666, troll, spamer i idiota. AC to inna bajka... fanatyczny antykomunista, nieugiety tropiciel spiskow/ukladow/zydo-masoneri-i-murzyno-komuny, i prz tym slepy zwolennik idei panstwa policyjnego. Jakakolwiek rozmowa z nim = flejm. Czubek. Ale wspominam go z lezka w oku ;)
Masz u mnie plusa za szczerość :D
"Umysł rozkazuje ciału i ono jest posłuszne. Umysł rozkazuje sobie samemu i natrafia na opór."
- Lady Jessika Atryda, "Diuna" Herbert
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Brzoza »

na jednym forum zablokował wyswietlanie moich postów, bo nazywa mnie niemieckiem bękartem volkslisty :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Tevery Best »

Ja go pamiętam głównie za APW, które było i jest całkiem spoko. Chociaż pewien dziwak z niego był. Kiedyś natrzaskał w jeden dzień chyba sto postów, z których każdy miał jedno - dwa zdania. Piękne czasy.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Ravandil »

Tevery Best pisze:Ja go pamiętam głównie za APW, które było i jest całkiem spoko. Chociaż pewien dziwak z niego był. Kiedyś natrzaskał w jeden dzień chyba sto postów, z których każdy miał jedno - dwa zdania. Piękne czasy.
300 ;) To było chyba rok temu, tak w czerwcu gdzieś. Wchodzę na forum a tam Apokaliptycznej Pole Walki, czy jakoś tak :D Forum wywrócone do góry nogami, masowa nekrofilia na dawno zapomnianych tematach, odświeżenie wątku o świętach w środku lata :D Prawie zawału dostałem. I tak lepsza była sygnaturka "Kiedyś miałem 1400 postów, potem zacząłem komentować poezję" :D. Ja rozumiem kreatywność, ale on miejscami tak przeginał, że aż zęby bolały. Ale ten paintowy avatar był całkiem fajny, jeden z elementów Tawerny tamtego okresu, które utkwiły mi w pamięci. No dobra, gadam jak zgred, ale tak jest :D

PS. Ja za to zostałem nazwany "młodym anarchistą"... Ani ja młody, ani anarchista ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Brzoza »

Ravandil pisze:
Tevery Best pisze:300 ;) To było chyba rok temu, tak w czerwcu gdzieś. Wchodzę na forum a tam Apokaliptycznej Pole Walki, czy jakoś tak :D Forum wywrócone do góry nogami, masowa nekrofilia na dawno zapomnianych tematach, odświeżenie wątku o świętach w środku lata :D Prawie zawału dostałem.
ej pamiętam to, ale jakoś, obeszło mnie to kolo tyłka.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Ravandil »

Brzoza pisze:
Ravandil pisze:300 ;) To było chyba rok temu, tak w czerwcu gdzieś. Wchodzę na forum a tam Apokaliptycznej Pole Walki, czy jakoś tak :D Forum wywrócone do góry nogami, masowa nekrofilia na dawno zapomnianych tematach, odświeżenie wątku o świętach w środku lata :D Prawie zawału dostałem.
ej pamiętam to, ale jakoś, obeszło mnie to kolo tyłka.
Może jesteś przyzwyczajony ;) A ja właśnie się zreflektowałem, że to nie było rok temu, tylko dwa, a ja tu jestem trzeci rok zarejestrowany :O A to oznacza, że swojego avatara mam już ponad dwa lata... Cholera, czemu ten czas tak szybko leci? Aż rachubę tracę czasem ^_^"
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Brzoza »

spoko jedno forum i ja mamy piecoletnią chyba historię pomału. 9piąty rok zacznie sie za jakis miesiac czy coś znaczy się) ;p
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Sihamaah »

Nowy avek. Pająk Jeruzalem mnie już znudził...
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Sihamaah »

Hmm... Może nie piszę bezpośrednio o avie, ale Brzozie się pandy zepsuły :(
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Brzoza »

tez to zauwazyłem ,ale nie chce mi się ich szukać.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Deep »

Znajdź je, pandy były pro elo :<
.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Nasze Avatary...

Post autor: Ravandil »

Deep pisze:Znajdź je, pandy były pro elo :<
Najlepszą pandą i tak jest panda czerwona :) Nawet na pulpicie mam... Nie musi się gibać a i tak będzie fajna. A na avatar najlepszy jest Thor czerwony ]:-> A jakby się gibał, to by się forumowiczom konta z wrażenia pokasowały :D

BTW. Deep, Ty miałeś mrygającego kocura, nie? To chyba było jeszcze w czasach, jak miałem takie bure SamNieWiemCo... Próbuję sobie zrekonstruować prehistorię mojej bytności na forum jako rekompensatę tego, że nie jestem teraz na bieżąco :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
ODPOWIEDZ