Przedstaw się

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Strider
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 41
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 21:06
Numer GG: 0

Re: Przedstaw się

Post autor: Strider »

gargamel84 pisze:Witam, jestem nowy i poszukuje informacji o grach komputerowych rpg, tj. idewind dale, neverwinter nights . Nie jestem pewny cy dobrze trafiłem...
Ludzi znających się na temacie na pewno Ci tutaj nie zabraknie. ;)
Świtań
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2011, 23:00
Numer GG: 41736694
Lokalizacja: Ciemno tu...

Re: Przedstaw się

Post autor: Świtań »

To może na początek podstawy

Imię : Marcin
Nick : Świtań, (taki dziwny (po)twór jakiś)
Miejsce : Boguszów - Gorce na dolnym śląsku(dziura okolona dookoła większymi lub mniejszymi dziurami)
Źródło Wiedzy o Tawernie RyPyGy: CD - ACTION
Zawsze chciałem brać udział w sesjach RPG, jednak w mojej okolicy nie mam ku temu sposobności z powodu graczy(a raczej ich braku).
Interesuje się filozofią i jestem ateistą.
Czas marnuje głównie na grach rpg, rts, chociaż świetne są także niektóre fps z niebanalną rozgrywką czy fabułą (vide.Kane & Lynch). Jestem fanem filmów Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni, Zielona Mila, także dzieł Tima Burtona. Z książek oczywiście Władca Pierścieni, Wojownicy Erin Hunter, a także książek i opowiadań Philipa K. Dicka. Słucham głównie Power Metalu, ale także folku, rocka, poezji śpiewanej, muzyki klasycznej(jest ktoś jeszcze?), uwielbiam soundtracki z Gothica, a poza tym ManOWar, Hammerfall, Alice in Chains, Coma. Gdybym miał jeszcze pisać nazwy filmów, zespołów czy książek, oraz co jeszcze mnie jara oszalałbym od przerostu ego :twisted:.

A! Taki szczegół, lat 16

Ps. Moje wypowiedzi mogą obfitować w braki przecinków lub pojawianie się ich tam gdzie najmniej można się ich spodziewać. Sorry mod :twisted:
Ostatnio zmieniony środa, 4 kwietnia 2012, 00:44 przez Świtań, łącznie zmieniany 2 razy.
"Zobaczyć i nie zrozumieć - to dokładnie to samo, co wymyślić."
RXA
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: środa, 28 lipca 2010, 03:34
Numer GG: 26186046
Lokalizacja: Szpital dla obłąkanych

Re: Przedstaw się

Post autor: RXA »

Szlag... Rok mnie tu nie było, a forum jak stało, tak stoi nadal... Przykro się robi... Nie ma tu tematu "Witajcie", przeto piszę tutaj. Nowego topica nie założę (choć by wypadało, ale nie będę bajzlu robił) i wszystko zamieszczę tutaj. Po chamsku zostałem wysłany na odwyk komputerowy (nie żeby ktoś zauważył, że mnie nie ma :-) ) i miałem nadzieję na jakieś czytanie po powrocie, a tu kicha lekka... Jakieś takie maślane posty i okulawiona cenzura (a może już całkowity brak?) sprowokowały mnie i muszę zapytać. Czy jest jeszcze sens udzielania się tutaj i prezentowania swojej opinii (ewentualnie forowej nekrofilii) ? Bo fajnie wrócić na stare śmieci, ale szkoda, że tak dosłownie.
Mimo pewnej niezgodności tematycznej, prosiłbym o nieusuwanie. A jeśli istnieje bardziej odpowiedni wątek, to ja go nie znalazłem, a szukajka nie chce ze mną współpracować.
Mam swój świat, swoje kredki i... zero zdolności artystycznych...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: BAZYL »

Polecam temat: http://www.trpg.pl/forum/viewtopic.php?f=11&t=150 Niestety Facebooki i inne takie powodują zamieranie forów, ale to nie oznacza, że nikt tutaj nie zagląda.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
DoctorTardis
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 13 października 2012, 13:46

Re: Przedstaw się

Post autor: DoctorTardis »

Witam wszystkich Forumowiczów Jestem DoctorTardis i pochodzę z Kielc jezeli ktoś ma ochotę popisać to zapraszam na PW
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: BAZYL »

Czołem, fajna ksywa, ale TARDIS jest rodzaju żeńskiego ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Strider
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 41
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 21:06
Numer GG: 0

Re: Przedstaw się

Post autor: Strider »

BAZYL pisze:Czołem, fajna ksywa, ale TARDIS jest rodzaju żeńskiego ;)
A skąd wiesz, że to facet? ;)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: BAZYL »

Kobieca intuicja mi to podpowiada ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Jegred
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 20 kwietnia 2013, 12:57

Re: Przedstaw się

Post autor: Jegred »

Witajcie jestem Jegred, współorganizuje konwent postapokaliptyczny który odbywa się w Będzinie w województwie Śląskim. Podczas konwentu również odbędzie się LARP w klimatach postapo-western na który chciałbym was serdecznie zaprosić. Żeby nie robić offtopu więcej informacji zamieszczę w dziale do tego przygotowanym
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: Szelmon »

Niewiarygodne jak to forum w przeciagu 3lat obumarlo...jesli ktos ze starej gwardi tu jeszcz zaglada, to ja pytam: czy to wina starzenia sie czy fejsbuka? (w moim przypadku fejsbuka)
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Przedstaw się

Post autor: Craw »

A moim zdaniem wina starzenia i tego, że każdy pewnie ma lepsze zajęcia niż siedzenie na forum.
Poza tym ciężko mleć w kółko te same tematy - szczególnie jeśli wyraziło się już swoją opinię (no chyba, że ktoś lubi flame'y).
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: Jasiek »

Jasiek pisze:BETON, jeszcze się nie przedstawiłem ?!?!?!?!?
Nick: Jasiek
Imię: Piotrek
Skąd: SZCZecin
Wiek: Po mału i metodycznie dążący do 17
Zainteresowanie: Fantastyka, rpgi (głównie młotek, D&D, trochę ś.mroku i cyberpunka), kamienie i metale (takie do słuchania, jak SOAD, Blind Guardian, Rhapsodia, Manowar, Metalica itp. itd.)
Wiecie co? Dziwnie się czuję odkopując takie skamieliny, ale tak dawno mnie tutaj nie było, że muszę się ponownie przedstawić, i pozmieniać informacje podane kiedyś...

Na imię mi dalej Piotrek, przyjaciele i wkurzeni ludzie dalej mówią na mnie Jasiek. Zestarzałem się całkiem konkretnie, bo już mam 21 lat. RPG-i dalej mnie jarają, ale niestety w bardziej bierny sposób, bo ciężko połączyć studiowanie (takie na poważnie) z intensywnym sesjowaniem. Czytam za to na potęgę i oprócz fantasy teraz tryumfy u mnie świecą książki reportażowe oraz political fiction (Tom Clancy FTW!).

Pomyślałem, że zabawnie będzie dać jako jeden z pierwszych postów po powrocie na to forum taką retrospekcję :) Witajcie ponownie :D
Heos
Pomywacz
Posty: 43
Rejestracja: wtorek, 15 marca 2011, 21:23
Numer GG: 9345904
Skype: heos_magus
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: Heos »

Jeszcze kilkadziesiąt takich powrotów i forum (może nie tylko to jedno?) odżyje.
- Barbarzyństwo jest naturalnym stanem ludzkości - rzekł w końcu tropiciel, patrząc posępnie na Cymmeryjczyka. - To cywilizacja jest nienaturalna. Jest zbiegiem okoliczności. I barbarzyństwo musi ostatecznie zatryumfować.
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: Jasiek »

Heos pisze:Jeszcze kilkadziesiąt takich powrotów i forum (może nie tylko to jedno?) odżyje.

A dużo znasz forów o podobnej tematyce, na których siedzą/siedzieli sensowni ludzie? bardzo chętnie się pokręcę w innych miejscach :)
Heos
Pomywacz
Posty: 43
Rejestracja: wtorek, 15 marca 2011, 21:23
Numer GG: 9345904
Skype: heos_magus
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: Heos »

Znałem, teraz to tylko zgliszcza.
- Barbarzyństwo jest naturalnym stanem ludzkości - rzekł w końcu tropiciel, patrząc posępnie na Cymmeryjczyka. - To cywilizacja jest nienaturalna. Jest zbiegiem okoliczności. I barbarzyństwo musi ostatecznie zatryumfować.
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: Jasiek »

No to dobrze by było zrobić reanimację tego forum, żal tak by tutaj pozostały jedynie resztki po dawnej chwale :X Pamiętam czasy, kiedy codziennie miałem coś ponad 50 postów w obserwowanych/komentowanych tematach do przejrzenia D: A teraz co? CISZA~~ nawet admini się nie wtrącą do dyskusji o rozruszaniu forum. Smutne to troszkę :X
transtaxi
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 3 grudnia 2013, 10:50
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: transtaxi »

Witam wszystkich mam na imie Marek jestem ze Śląska
ODPOWIEDZ