Dziwne pory wchodzenia na forum...

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

pierwsza karta to Tawerna, druga karta JoeMonster
U mnie Pierwsza karta to "Boliblog" druga to "Last fm" trzecia dopiero tawerna :D
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

U mnie zawsze pierwsze idą te dwie, zależy jak się wpisze :) Raz mi się zdarzyło, że pomyślałem, "Wejdę sobie na Tawernę". Wpisałem adres... i wyskoczył mi JoeMonster. Odruchowo wpisałem, bez zastanowienia nie ten adres:P Wyjątki są najczęściej wtedy, gdy wchodzę na stronki z tekstami piosenek, bo jestem zbyt leniwy, żeby mieć inne stronki, na których cały czas bym siedział :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Jestem piewszy raz o siódmej :) . Nigdy jeszcze mi się nie udało wejść o tej porze, bo zwykle wtedy jestem w drodze do szkoły albo śpię. Dobrze jest czasem nie mieć dwóch pierwszych lekcji :) . No tu już chyba mam zaliczone wszystkie pory dnia.

Ravandil pisze:Raz mi się zdarzyło, że pomyślałem, "Wejdę sobie na Tawernę". Wpisałem adres...
Ja prawie nigdy nie wpisuję adresów, bo wszystko mam w zakładkach :D .
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze: Ja prawie nigdy nie wpisuję adresów, bo wszystko mam w zakładkach :D .
Ja jestem tak leniwy, że aż nie chce mi się zakładek robić :wink: Ja wczoraj wszedłem trochę przed północą :D A o 7 nie mam szans wejść, bo o tej porze już pomykam do szkoły, oczywiście nie licząc weekendów :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Ja jestem tak leniwy, że aż nie chce mi się zakładek robić
A ja jestem za to zbyt leniwy, by co chwilę wpisywać adres strony :wink: .
Ravandil pisze:A o 7 nie mam szans wejść, bo o tej porze już pomykam do szkoły, oczywiście nie licząc weekendów
Ja o 7 zwyle siedzę w autobusie i dlatego napisałem, że to dziwna pora. I miałem rację, bo nikogo nie było.
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze: I miałem rację, bo nikogo nie było.

Ja siedzę w takich godzinach, że nie zdarzyło mi się, by nikogo nie było. Nawet późno wieczorem i wczesną nocą. A że nie jestem zbyt wytrzymały nie sprawdzałem, czy o 3-4 w nocy ktoś jest :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:A że nie jestem zbyt wytrzymały nie sprawdzałem, czy o 3-4 w nocy ktoś jest
Mnie byś nie spotkał, bo wpół do szótej trzeba wstac, a spanie na lekcji nie jest zbyt dobrym pomysłem, choć gdy pierwsza jest historia i nauczycielka okropnie przynudza, to nawet po bardzo długim śnie można przysnać :wink: . Ale za to normą są u mnie godziny miedzy 22.00 a 1.00, czasem jak coś się dzieje to 2.00.
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze: Mnie byś nie spotkał, bo wpół do szótej trzeba wstac,
Wreszcie ktoś, kto rozumie mój ból :) Też muszę o tej godzinie wstawać (chociaż teoretycznie nie powinienem narzekać, sam sobie szkołę wybrałem). Dawniej potrafiłem wytrzymać do 1-2, ale teraz koło 23 często już wymiękam. Ale wczoraj o tej godzinie dałem radę jeszcze wejść na forum :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Wreszcie ktoś, kto rozumie mój ból :) Też muszę o tej godzinie wstawać (chociaż teoretycznie nie powinienem narzekać, sam sobie szkołę wybrałem).
Ano. U mnie to wygląda tak: wstaję o 5.30, potem po szóstej idę na autobus, a w mieście jestem o 7.00. Potem już tylko tramwaj lub autobus i jestem w szkole. Choć wcale nie jest nagorzej, idzie się przezwyczaić :) . Wkurza mnie tylko to, że jednego dnia muszę czekać przez 3 (słownie: trzy) okienka na angielski :? .

Co do dziwnych pór wchodzenia na forum. Około 18.00 nikogo nie było, co jest bardzo dziwne, bo to przecież środek wieczoru (wg niektórych środek dnia :wink: ).
Ravandil pisze:Ale wczoraj o tej godzinie dałem radę jeszcze wejść na forum
Ja dam radę zawsze, jeśli tylko komp jest wolny :) .
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: dziwne pory wchodzenia na forum...

Post autor: Deep »

O. Teraz jest dla mnie dizwna godzina. Źle spałem i się za wcześnie obudziłem :P
Ale żadna pora nie jest zła, żeby na Tawernę wejść ;)
.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: dziwne pory wchodzenia na forum...

Post autor: kajtek Raulin »

Zawsze jest pora aby wejść na fora... :D
Ale mi się zrymowało! 8)
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: dziwne pory wchodzenia na forum...

Post autor: Deep »

Pora na telestwora 8)

A tam oszukane jest! Ja na TRPG już od 6 coś byłem :P
.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: dziwne pory wchodzenia na forum...

Post autor: Ravandil »

Deep pisze:Pora na telestwora 8)
Chyba na Telesfora ;) Ja was podziwiam, że chce wam sie od rana przy komputerze siedzieć... Mnie się wstać nie chce (jak mam wolne), a co dopiero o 7 na forum wchodzić. Nawet jakbym wszedł, to zaraz by mi siostra na głowę siadła i musiałbym zejść. Dlatego taktycznie zaczynam gdzieś po południu i mogę nie patrząc na innych nawet do nocy siedzieć, jeśli nie zasnę oczywiście. Ostatnio na forum byłem chyba o 23 (aż dziw), bo potem nie ma sensu, bo i tak się nic nie dzieje, oprócz okazjonalnych nocnych spamerskich libacji ;]

PS. Ciekawe... Może to nie jest jakaś dziwna pora, ale w chwili w której to piszę na forum jest więcej botów niż użytkowników :lol:
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: dziwne pory wchodzenia na forum...

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Ostatnio na forum byłem chyba o 23 (aż dziw), bo potem nie ma sensu, bo i tak się nic nie dzieje, oprócz okazjonalnych nocnych spamerskich libacji ;]
Ja wczoraj byłem do 2.00, a przedwczoraj do 4.00 :shock: . Wczoraj jakoś dużo ludzi było, ale nikt się nie udzielał, przedwczoraj byłem ja i boty. Jakoś nie chce mi sie spać ostatnio, średnio śpię około 5 godzin (a w dni szkole koło 4.). Ale to chyba dobrze, bo sen to strata czasu ;).
...
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: dziwne pory wchodzenia na forum...

Post autor: Elfin »

A ja na forum bylem raz (specjanie ) o 3. 33. :D A normalnie to jestem chwile po 6 i po 20..
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: dziwne pory wchodzenia na forum...

Post autor: Deep »

Coś czuję, że dziś też po nocy będę siedział :P
Spać jakoś się nie chce... Mam nadzieję Heim, że bedziesz bo z botami to sobie nie pogadam :P
.
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Re: dziwne pory wchodzenia na forum...

Post autor: Koval »

To dopiero uzależnienie :D Ciekawe co by było gdyby zamknięto Tawerną na np. tydzień z - powiedzmy - przyczyn technicznych. Ale by się działo :lol:
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
ODPOWIEDZ