Dziwne pory wchodzenia na forum...

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Moja najdziwinejsza pora to coś przed 10 rano. Tylko raz mi się zdarzyło być o tej porze na forum.

A zwykle jestem koło 20 lub od północy do 3 nad ranem. ;)
Lord Malphas
Pomywacz
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 4 kwietnia 2006, 18:03
Kontakt:

Post autor: Lord Malphas »

Falka pisze: Myślisz, że kto te kompromitujące posty kasował? ;)
A przepraszam o co chodzi :?:
Ja z natury jestem ciekawski (Czytajcie wścibski) :wink:
„Wypatruj sercem, czego oczy dostrzec nie mogą, a odnajdziesz drzwi, których nie ma”
Patricia A. McKillip
Obrazek
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

Lord Malphas pisze:
Falka pisze: Myślisz, że kto te kompromitujące posty kasował? ;)
A przepraszam o co chodzi :?:
Ja z natury jestem ciekawski (Czytajcie wścibski) :wink:
Pytanie padlo... jak kamien w wode ;)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Skonczcie ten offtop, bo moze jeszcze fds posiada obrazek z "kompromitujacym postem" i bedzie mnie szantazowac :D.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

BLACKSouL pisze:Skonczcie ten offtop, bo moze jeszcze fds posiada obrazek z "kompromitujacym postem" i bedzie mnie szantazowac :D.
Nie "może", ja ciągle mam ten obrazek :twisted:

[Proszę wrócić do tematu - dop. BAZYL]
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Najdziwniejsza pora??? Hmm... Analizując co na tym forum jest dziwne, a co normalne to ja powiem, że ok. 7 lub 8 rano mi się ostatnio zdarzyło. Bo z reguły jestem tu w godzinach wieczornych (czyt. od 20 do 2 w nocy :P )
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Eberk
Majtek
Majtek
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 25 grudnia 2005, 16:36
Numer GG: 0
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Eberk »

Ja to jestem chyba uniwersalny. Jak się rano do kompa dosiąde to sprawdzam forum.(w ogóle jak jestem przy kompie<pora nie warzna> to sprawdzam forum 8) Zazwyczaj to jestem na forum późno 20-3w nocy. :?
a ten post bedzie mniej wiecej wyslany o-7,34 to chyb niezly wynik bo o 7,30 wstalem. 8)
Obrazek

http://s13.bitefight.pl/c.php?uid=20114-kliknij a odkryjesz nowy mroczny świat

nie ma że YO!!!
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Ja dzisiaj siedzialem na forum od 3:30 do 5 rano gdzies tak, potem musialem jechac do pracy. Teraz mam masakre, oczy mi sie kleja.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Falandar
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 01:23
Numer GG: 5951765
Lokalizacja: Drawsko Pom/Wrocław

Post autor: Falandar »

Moja najbardziej paranormalna pora odwiedzania forum to 25:03, kiedy to wpadlem w dziure czasoprzestrzenna...
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ten gość przewiduje przyszłość. Tylko że to (wpadnięcie w dziurę czasoprzestrzenną) przytrafiło się całej Tawernie. A co do dziwnych pór, to muszę wymienić aktualną datę, kiedy czas płynie w rózne strony. A tak na serio to okolice 5.30 i 6.00. Jestem tak średnio co dwa-trzy dni i rzadko można kogokolwiek spotkać.
...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

no jak widac dlamnie jest dziwna pora jak niezagladam na forum ;)
bo teraz jest 2:47 i zostane tu z jakas godzinke 2 by zajzec na momencik okolo 5 moze dopiero 7 :d a pozniej juz okazjonalnie w ciagu dnia z 20 razy zajzec :D
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Egl, ja widzę, że siedzisz tylko w późnych godzinach nocnych, albo wczesnych rannych :wink: . Dla mnie dziwna pora to bylaby 3.00-5.00, w tych godzinach jeszcze nigdy nie byłem, a w pozostałych godzinach bywam często. Ale dzisiaj udało mi się wejść dopiero po północy, więc można przyjąć, że przez jeden dzień nie było mnie na forum :wink: . A to się bardzo rzadko zdarza...
...
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Ja pracuje w systemie 12 godzinnym, wiec jak mam nocki to zadna pora nie jest dla mnie dziwna.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Ze względu, że studiuje informatykę zajęcia mamy przy kompach i mamy neta. Więc nawet jak jestem w szkole to szansa, że zajrzę i coś skrobnę lub poczytam. A ogólnie to większość życia spędzam na pracach z kompem (wiadomo czemu) no i tawerna zawsze tam gdzieś jest włączona i co godzinkę odświeżam. Więc można powiedzieć, że cały dzień (no może nie rano) ale od 10-12 to już mam okazję posiedzieć.
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

A' propos siedzienia w nocy. Ktoś kiedyś napisał, że nie ma takiego pojęcia jak noc. Jest tylko wieczór 18-21, późny wieczór 21:01-02 i wczesny ranek od 02:01- 5 :D
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

E tam, błądzisz :wink: . Wieczór to jest od 20.00 do 0.00. Potem są trzy godziny nocy, a potem jest już rano. Wiele razy się spotkałem z określeniem trzecia nad ranem, więc to musi być ranek. Więc wychodzi na to, że ja siedzę w godzinach nocnych (0.00-2.00), a śpię rano. Dziwne :wink: . A tak na serio to noc powinna tak jak dzień trwać 12 godzin (w dni równonocy), i nocą powinien być czas od zmierzchu do świtu, a to kiedy my śpimy to już inna sprawa, trzeba przecież znaleźć czas na siedzienie na forum, nie?
...
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

Ale zauważ, gdyby dzień trwał 12 godzin, to jakby w szkole/pracy etc. spędził założmy 8 godzin, to dnia zostawałoby Ci jakieś 4 (minus godzina przeznaczona na wieczór:D) I kiedy tu na spacer pójść? :D Moim zdaniem dobrze jest, tylko w zimie troche meczące są akcje typu: Wychodze z domu - przed wschodem słońca.
Wracam do domu - po zachodzie słońca.
Tożto można dostać depresji przez duże "D"!

Wracając do tematu... Żadna pora na wchodzenie na Tawerne nie jest dziwna! Każda jest prawidłowa.:P
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
ODPOWIEDZ