Przedstaw się

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Raven
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: niedziela, 26 marca 2006, 16:54
Numer GG: 2708525
Lokalizacja: myszków dolnych

Post autor: Raven »

Akta Agenta ich Kaczyńskich Mości:

imię: Patryk
wiek: 17
z: warszawy

nie wpółpracował z sb i nie w najbliższej przyszłości nie zamierza...
nie karany, brak powiązań z odzieżą wszechpolską, przep babcie spokrewniony z radioodbiornikiem i ojcem rydzykiem( rym nie zamierzony)
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 stycznia 2007, 18:09 przez Raven, łącznie zmieniany 1 raz.
A ŻEBYŚCIE ŻYLI W CIEKAWYCH CZASACH... WSZYSCY... TY TEŻ CO SIĘ TAK GAPISZ... WIEM GDZIE MIESZKASZ, WIEM CO JADASZ NA KOLACJĘ, WIEM....
Oso
Tawerniany Księgarz
Tawerniany Księgarz
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 22:16
Numer GG: 9053067
Lokalizacja: głównie Warszawa

Post autor: Oso »

Dobra, pora skończyć z samym czytaniem i zacząć się udzielać. Ale na początek, coby mnie wszyscy poznali, kilka słów o sobie.

imię: Paweł

zwany: Oso (chociaż w ogóle nie podobny, jeśli się weźmie pod uwagę główne znaczenie tego słowa)

wiek: 21 (co jakoś dziwnie tu wygląda; wszędzie sami młodzi...)

miasto: głównie Warszawa, ale w różnych miejscach mnie można znaleźć

zainteresowania: cała masa, ale najważniejsze będą na pewno: fantastyka, komputery, Slayers, fotografia, muzyka.
"Bądź ponad to, spraw by się przestał liczyć, to sobie wreszcie pójdzie. Bo jeśli się przejmiesz tym, co on wygaduje, i skupisz całą uwagę na walce z nim, to tym samym uznasz, że może mieć rację i wtedy będzie po tobie."
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Post autor: Drzewiec »

Witam!
Nie ukrywam, że przybywam tu z misją... jestem wysłannikiem pewnego grodu, wręcz Twierdzy... któy- zresztą z mojej inicjatywy... chce nawiązać z Tawerną RPG stosunki dyplomatyczne...

Mam też swe prywatne dane:
Imię: Wojtek
Wiek: 15
Miasto: WiO (Warszawa i Okolice)
Zainteresowania: D&D, Władca Pierścieni, LOTR SBG (bitewniak), ogólnie pojęta fantastyka... i inne takie...
GIRMI
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 29 czerwca 2006, 21:25
Lokalizacja: z Diamentowej Hali

Post autor: GIRMI »

Jam jest - Lord GIRMI- Krasnolud. Pan Diamentowej Hali i władca Gór Diamentowych. Pobogosławiony przez Bogów i obdarzony niesmiertelnością.

Imię - Romek

Wiek- 32 ( w maju 33)

Miasto - Brzeg ( również Wrocław i Opole )

Zainteresowania - Kowalstwo (praktykuje), Kamieniarstwo, RPG, książki, sporty walki (jak na Krasnoluda przystało) i turystyka
Krasnoludy ponad wszystko!
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Post autor: olympiaa »

Tez sie przedstawie, a co mi tam :)

Xywa jak widac olympiaa
Imie Olimpia
Wiek: juz niedlugo, juz w lutym wkrocze w dwudziesty pierwszy 8)
Miasto: ciezko powiedziec... odkad pamietam to Bydgoszcz i jej okolice, ale obecnie okolice stolicy Szkocji - boskiego Edynburga
Info: dla formalnosci napisze ze RPG, gdyby nie to nie byloby mnie tutaj, muzyka? Metal jak wiekszosc z Was, co jeszcze? Uwielbiam czytac: Prattcheta, Sapkowskiego, Tolkiena przedewszystkim, ale tez duzo innych, obejrzec dobry film, no i rycerstwo (zauwazylam czytajac poprzednie posty, ze nie ja jedyna... to mile:D )
Soreh
Majtek
Majtek
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 13 kwietnia 2006, 21:53
Lokalizacja: Piekłopolis
Kontakt:

Post autor: Soreh »

Imię: Karol
Wiek: 16
Pochodzenie: Dąbrowa Górnicza (ale katualnie Sosnowiec bo mi dom poszedł z dymem)
Zainteresowania: RPG, militaria, smoki, aktorstwo i wiele innych :P
.:| Samozwańczy Pogromca Języka Polskiego |:.
Obrazek
Leryn
Majtek
Majtek
Posty: 100
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 08:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Leryn »

Dziń dybry, jak mawia pewien pan ;-) Oto moje dane osobowe:
Imię: Paulina (brr....)
Wiek: taki jakiś głupi, bo kojarzony z wymalowanymi pannami w różowych mini (znaczy się, 13)
Miasta: Wrocław zwany Wrockiem
Hobby: RPG, wszelkiej maści książki, histora, Dedeki, Nieboracy (hie, hie) "żjawiszka pałanołmałne" i dokuczanie bliźnim
Ksywa: Wierzba :lol:
Pozdrawiam, Leryn
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Post autor: Brzoza »

To ja o sobie powiem, ze jestem z tego jakze pięknego i wiekowego miasta zwanego Gdańskiem. Na dodatek powiem ze będe niedługo pełnoletni i tego. Rysuję komiksy.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
FatMan
Majtek
Majtek
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 11:50
Numer GG: 0
Lokalizacja: Antwerpia

Post autor: FatMan »

Jam lord FatMan, znany w szerokich puszczach południa, trzaskających mrozami lodowcach północy, niekończących się pustyniach wschodu i na cywilizowanych ziemiach zachodu.
Nie podam mojego prawdziwego imienia, bo nie.
Powiem, że mieszkam w Gdyni (i Brzoza mnie z tego powodu represjonuje). Niedługo stuknie mi 16 lat (hohoho) interesuję się grą na perkusji, RPGami i rysunkiem.
Behemoth
Majtek
Majtek
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 18:39
Lokalizacja: from the land of Mordor where the shadows lie

Post autor: Behemoth »

Imię: Mamusia dała mi (mię jakby co) Damian i do tej pory je nosze
Wiek: XXI...aaa ile mam latek? 16 a co :D
Miejscowość: wieś o prawach miejskich w na północy mazowsza (taka brama na Mazury) zwana Chorzele
Zainteresowania: Historia, Metal, Football, trochę teologia, oczywista RPG i cRPG, literatura, zoologia i paleontologia.
Wyznanie: w dowodziku bym miał zapisane, że katolik, ale jak każdy "wszystko wiedzący" gówniarz, uważam, że moje poglądy są lepsze. Aktualnie przeżywam okres ateizmu.
"Wandering the globe around
I saw no miracles nor wonders
Humanity so poisoned by their myths
Why none can see my wings?!
God is Dead!!! Dead !!! Helleluyah!!!"
Vader: Halleluyah (God is Dead)
GG:1362756
Ender
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 19:50
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Ender »

Jako, że jestem tu od niedawna witam wszystkich i pozdrawiam!

Imię: Mariusz
Wiek:17
Skąd: wieś Otwockiem zwana
info: RPG, książki, muzyka (metal i rock), kompy, anime masa różnych rzeczy których mi się nie chce pisać:wink:
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Dziękuje Bogu za każdy dzień kiedy to na forum rejestruje sie metal... Stay black, stay tró.
|m|,
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Destynka
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 12:13
Numer GG: 1672556
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Destynka »

Pochodzę z trzewi piekieł gdzie powietrze można kroić nożem. Tam gdzie majestatyczne hałdy górnicze wypełniają krajobraz, gdzie rzeki mają stały stan skupienia. Jestem człowiekiem z Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego :D Konkretnie z Będzina. Będzin piękne zabytkowe miasto, mamy zamek z niby Xw. (najstarsze mury). We wrześniu zapraszam na Festiwal Muzyki Celtyckiej :)

Imię: Magdalena (jak ja nienawidzę tego imienia)
Wiek: 19 (w sierpniu mi się skończy "naście" ;()
Miejsce przebywania: święte miasto Częstochowa (odkąd tam mieszkam ani razu nie odwiedziłam Jasnej Góry :D)
Zawód: studentka Politechniki Częstochowskiej oraz dorywczo MG Wampira: Maskarady (sesja w szatni wydziałowej rulez)
Zainteresowania: Manga+Anime, Fantastyka, Zło, Buddyzm, Aikido, Confrontation
Lord de Bill
Pomywacz
Posty: 72
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 16:58
Numer GG: 3273175
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Lord de Bill »

Lord de Bill aka Traore aka Cichy [teraz już rzadko] aka Mateusz
Wiek: 16 [najstarszy w klasie, chlip, chilp]
Skąd: Kobylnica [i co z tego? Pewnie i tak nikt nie wie gdzie to jest :P]
Info: meloman, purysta językowy, fantasta (właśnie zbytnie zainteresowanie wszystkim, co związane z fantastyką, powoduje częste naderwania kontaktów z rzeczywistością). Intensywnie uprawiam różne sporty ze wskazaniem na siatkówkę, dużo czytam, sporo piszę. Muzyka? Niemal każda - jestem otwarty na wszystko.
Nordycka Zielona Lewica
Sarphea
Pomywacz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek, 5 marca 2007, 17:50
Kontakt:

Post autor: Sarphea »

Ha! Ja też chcę się przedstawić, chociaż czuję się co najmniej głupio.

Imię:Karolina
Skąd:Prudnik
Wiek:nie podam

Zainteresowania: Muzyka, książki, RPG, łamanie wszelakich stereotypów

Największe marzenie: world peace (przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać).

To mój pierwszy raz, jeśli chodzi o przedstawianie się na forach, wybaczcie więc niedoświadczonej :wink: . W końcu jeśli ktoś nie chce, to tego czytać nie musi.
Gwiazdy by ciemniej było, smutek by stale dreptać, oczy po prostu by kochać, wiara by czasem nie wierzyć...
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Post autor: Trankvilus »

Będąc formalista, pierwsze kroki postawię tutaj:)
Witam.

Adam.
Z Wawy.
Radosne 20lat.

Zainteresowania:
Historia, wszelka aktywność fizyczna (z naciskiem na siłownię, basen i ju-jitsu/szermierkę), militaria - szczególnie broń biała (teoria i praktyka), literatura, muzyka.
Witam i pozdrawiam :)
Koyaanisqatsi!
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Niektórzy mnie kojarzą kiedyś przesiadywałem w tym miejscu lecz brutalna utrata neta odebrała mi przyjemność jaką jest pisanie na tym forum.

W kazdym bądź razie oto ja, Jelcyn.
Zamieszkały w Bydgoszczy, interesujący się wszystkim po trochu, 18-sto letni ludź.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
ODPOWIEDZ