Wasz ulubiony, bądź preferowany przez Was zły bohater

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Właśnie, wyszła już jakaś książka o Bazylu? Chciałbym na niego zagłosować.
.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Cóż Złychbyło wielu lecz żaden nie śmiał zgrać przy Jankielu... Że ja nie o tym miałem? Aaaa to wieczorek poetycki kółka miłośników rymów częstochowskich jest na drugim pietrze.


Zatem mój osobisty ranking (kolejność losowa).
:arrow: Woland i drużyna - za to, że nie będąc źli potrafią być aż tak źli (IMO gorsi niż BAZYL!) mam nadzieje, żę ktoś rozumie mój bełkot szaleńca

:arrow: Pan Croup i Pan Vandemar z Nigdziebądź za to, że wykonać egzekucje to dla nich fraszka a i wroga zdusić to jak splunąć, no po prostu profesjonaliści w każdym calu.

:arrow: Lord Vader bo mu się to należy za lata pracy w tym biznesie.

:arrow: Morgoth za to, że nawet wtrącony w ciemność zostawil po sobie dosyc brudu, żeby przez całe ery musieli to sprzątać.

:arrow: Król Czarownik z Angamaru aka Morgul za to, że był szefem najstraszniejszej bandy w dziejach fantasy.

:arrow: wspólna nominacja dla Alukarda i ojca Andersena bo nie wiadomo, który jest większym świrem a na dodatek obaj są strasznie krwiożerczy.
Sylvan
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 29 stycznia 2007, 15:02
Lokalizacja: Lamers World

Post autor: Sylvan »

Wszystkie postacie w rpgach zrobionych przez moich graczy w realu :>
Wszystkie zachowuja sie conajmniej jakby były psychiczne :D
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Sylvan pisze:Wszystkie postacie w rpgach zrobionych przez moich graczy w realu :>
Wszystkie zachowuja sie conajmniej jakby były psychiczne :D
Kolega napisał opowiadanie, w którym występują nasze postacie z sesji :P Najbardziej mroczną postacią jest pewien niziołek, który za pomocą strzału z kuszy w głowę rozwiązuje wszystkie problemy, takie jak wyżywienie, płacenie cła czy załatwienie jakiejś sprawy. To się nazywa zło :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Te, ale miało być o książkowych zuach a nie postaciach bohaterów
.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Perzyn pisze:Arrow wspólna nominacja dla Alukarda i ojca Andersena bo nie wiadomo, który jest większym świrem a na dodatek obaj są strasznie krwiożerczy.
Stawiam na ksiedza tak fajnie bez rączek biegał :D
Rivandil pisze:za pomocą strzału z kuszy w głowę rozwiązuje wszystkie problemy
To nie zło raczej głupota albo skurcze w palcu wskazujacym ;) Dali byście mu bardziej "golemiczne" kłopoty to by musiał sie bardziej napracowac na zło
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Zapomniałem o:
:arrow: Venomie :)
Obrazek
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

Zły Bohater? Oczywiście muszę wymienić tutaj pewnych osobników z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na czele stoi Exar Kun, a zaraz za nim Marka Ragnos.
Jeśli chodzi o światy typowo fantasy znane z książek i filmów, to stawiam na Jeźdźca Nazgul. Uwielbiam tę postać. Choć nie za dużo o niej wiem, mam zamiar poczytać to i owo. Mimo wszystko, wizerunek w filmie dosłownie powalił mnie na kolana. :wink:
Obrazek
Atanamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 18:15
Lokalizacja: Z lasu
Kontakt:

Post autor: Atanamir »

Pani Dominika o ile się nie mylę wspomniała o panu Rodianie Romanowiczu Raskolnikow. Bodaj gdzieś na początku dyskusji wspomniałem o tej postaci :D Droga Pani Dominiko mówi pani 'brata się z dziwką' tak jakby Sonia była ostatnią suką u Dostojewskiego ! Jeśli to ma pani na myśli to nie zgadzam się z panią. Poza tym czy na pewno Rodię można nazwać złym ? Zastanówmy się ... na pewno po części ale ... .

Co do niziołków zabijających kuszą wszystko co się rusza to mi go raczej żal jeśli chodzi o jego poziom :D

Poza tym proszę nie odchodzić od tematu i jak przypomniał Deep zająć się KSIĄŻKOWYMI złymi :twisted:
Moongroow
Pomywacz
Posty: 31
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 03:29

Post autor: Moongroow »

Balrog. Taki ZŁY był... Do tego niekonwencjonalne uzbrojenie w postaci płonącego mieczyka i bicza... No hardkor po prostu ; D Gandalf miał szczęście, że zażył przed walką Bilobil
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Moongroow pisze:Balrog. Taki ZŁY był... Do tego niekonwencjonalne uzbrojenie w postaci płonącego mieczyka i bicza... No hardkor po prostu ; D
To brzmi, jak jakiś zestaw sado-maso :P A Balrog... całkiem sympatyczny się na filmie zdawał :) Z "Władcy pierścieni" zła i paskudna wydawała mi się Szeloba. Może dlatego, że pająków nie lubię :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:To brzmi, jak jakiś zestaw sado-maso :P A Balrog... całkiem sympatyczny się na filmie zdawał
Heh, Balrog z filmu poza efektywnym wyglądem zwyczajnie słabo wyszedł. Ot, świecący się przerośnięty diabełek :) . Całkiem inny niż ta potężna, niszczycielska bestia z książki.
...
Moongroow
Pomywacz
Posty: 31
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 03:29

Post autor: Moongroow »

Taaak... Ale od czasów napisania książki do nakręcenia filmu minęło duuużo lat... Zestarzał się po prostu ; D
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Moją ulubioną złowrogą postacią jest... (szepty przerażenia, wszyscy ze strachem wpatrują sie w me kamienne oblicze) jest... ( napięcie, ktoś zemdlał,ktoś odszedł nie mogąc wytrzymać stresu) ALUCARD (Krzyki przerażenia "Tylko nie on", "zginiemy", "Pomocy")

Stoję na środku zaśmiewając się złowrogo BUHAHAHAHAHA

(A tak serio- lubię go bo nieco neurotyczną postacią jest... Ten schizoidalny uśmiech)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Uciekinier
Marynarz
Marynarz
Posty: 169
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 22:13

Post autor: Uciekinier »

Najbardziej evil z książek - Hannibal Lecter - za diaboliczną pomysłowość, skuteczność i okrucieństwo.

The most zły z filmów... Nie mogę sobie ich wszystkich przypomnieć, jedyna postać którą mam przed oczyma to morderca z filmu "Siedem".

A zły z życia to sam diabeł. I BAZYL :) .
Wciąż mnie ścigają!
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Alucard 666 pisze:Moją ulubioną złowrogą postacią jest... (szepty przerażenia, wszyscy ze strachem wpatrują sie w me kamienne oblicze) jest... ( napięcie, ktoś zemdlał,ktoś odszedł nie mogąc wytrzymać stresu) ALUCARD (Krzyki przerażenia "Tylko nie on", "zginiemy", "Pomocy")

Stoję na środku zaśmiewając się złowrogo BUHAHAHAHAHA

(A tak serio- lubię go bo nieco neurotyczną postacią jest... Ten schizoidalny uśmiech)

A opierasz się tu na anime czy widziałeś może co robił w mandze bo zdjęciu ograniczeń poziomu 0? Bo jak nie znasz jego możliwości to nie jesteś nawet bliski zrozumienia jakim jest złem.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Niestety tylko Anime...
Ale mam nadzieje że wraz z moim wzrastającym poziomem poznawania kultury wschodu dowiem sie o Alucardzie znacznie więcej :D

Póki co dopiero zapoznaje się z mangą i anime ( z jakieś pół roku dopiero)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
ODPOWIEDZ