Fire show

Forum na tematy związane ze sportem i pokrewne.
ODPOWIEDZ
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Fire show

Post autor: Force »

Przeszukałem forum pod kątem słów: (poiki, pojki, fire show, fireshow*) i okazało się że nie mamy tematu o kręceniu ogniem! To źle bo jak wiadomo poiki, metal i rpg tworzą naturalny trójkąt mocy!

Oto temat w którym możecie wypowiadać się o kręceniu ogniem i zabawach z nim powiązanych czyli o chodzeniu po rozżarzonych węglach, pluciu ogniem, poparzeniach trzeciego stopnia...

Enjoy!



*Poprawnie czy nie? Jak dla mnie "fireshow" nie jest poprawne, niech jakiś humanista się wypowie.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Fire show

Post autor: Azrael »

Bardzo przydatny temat... dla mnie. Jakbyście mogli dajcie opis czegoś prostego, acz efektownego, bo potrzebuję zdjęcia ognia na jeden konkurs.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Fire show

Post autor: Force »

Chyba ten temat was nie rozgrzał ;) Nie wierze że podczas gry ktoś kiedyś nie wspomniał że kreci poikami albo ogniem? U mnie wszyscy chcą kręcić moda na poiki nadal trwa... Ja sam kręcę pończochami z piłkami tenisowymi...

@Azrael - try google :D
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: Fire show

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

Tjaaa, widziałem kiedyś w Międzyzdrojach faceta wymachującego jakimiś kalesonami, to byłeś ty? ;)
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Fire show

Post autor: Force »

@Sir_Ernest_Torrmer - jest nas wielu : P

Azrael młynek jest najprostszy i najbardziej efektowny... Poza tym zapraszam dziś noc muzeów w Łodzi i o 22.00 na placu Wolności będą kręcić ogniem ;)

Typowy młynek macie w 50 sekundzie tego filmu :P
http://pl.youtube.com/watch?v=UzDKoe38jxE
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Fire show

Post autor: Alucard »

Hmm... u mnie na studiach kolezanka kręci skarpetami z piłkami. Jak raz dostałem w ryj, pomyślałem, że to coś jak aikido czy inne tekwondo :D

A tak na serio- zapraszam na krakowski rynek. Właściwie caly czas ktos kreci tym czymś :] Mnie to jakos nie jara.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: Fire show

Post autor: Hiro »

Zaskoczę was ale mimo że mieszkam w takiej dziurze jak moja (Piła, jak ktoś lubi zgadywanki na mapie to może poszukać :) ) to nie raz obiła mi się o uszy ta dyscyplina i widziałem przynajmniej 2 ludzi znających tą dyscyplinę. Z początku też dziwne zdawały mi się piłeczki tenisowe na łańcuchach, ale jak dali pokaz na początku roku szkolnego to zdębiałem.

Naprawdę niesamowita dyscyplina, efekt jest oszałamiający. Czasem mnie korciło, żeby spróbować ale jakoś nie jestem przekonany co do swoich możliwości ;).
Obrazek
ODPOWIEDZ