Sporty zimowe

Forum na tematy związane ze sportem i pokrewne.

jak oceniasz małysza

Czas głosowania minął poniedziałek, 22 października 2007, 10:32

świetnie
3
13%
dobrze
10
43%
całkiem całkiem
5
22%
niech się bardziej postara
5
22%
 
Liczba głosów: 23
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

AC pisze:Bez ciebie świat jest smutny. Proszę zimo przyjdź teraz. Zamroź świat i zrzuć nam śnieg. Chodź tu, proszę :cry:
A ja właśnie od dzisiaj mam ferie "zimowe". Raczej ne będą to ferie zimowo- śniegowe, tylko jesienno- deszczowe :( . Chociaż, jeżeli Szelmona prognozy odnośnie opadów w połowie stycznia, się sprawdzą, to nie będzie aż tak źle.

A co do sportów zimowych to rzucanie śnieżkami i jazda na sankach po jakichś bardzo stromych górkach. Najlepiej w lesie :wink: . Wtedy dochodzi slalom pomiędzy drzewami
...
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Fajnie masz, ja mam dopiero 27.01.2007. Moze do tej pory spadnie snieg... Czekam na prawdziwą zadymkę...
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Force ray pisze:Fajnie masz, ja mam dopiero 27.01.2007. Moze do tej pory spadnie snieg... Czekam na prawdziwą zadymkę...
Nie wiem czy tak fajnie. Co to za ferie bez śniegu i ze średnią temperaturą 5 stopni :? . No ale jak nadal będzie tak ciepło, to może zacznę gdzieś rowerem po drożach i bezdrożach jeździć. Gorzej jak deszcz będzie padał, wtedy będe zmuszony siedzieć w domu.
...
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

A ty pewnie myślisz ze jak bede miał ferie to zrobie sobie zimowe szalenstwo? Wiesz co to jest termodynamika chemiczna? A wiesz ze mam mature w tym roku?
:wink:
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

No, a ja jestem w III gimnazjum i mam po feriach 3 konkursy przemiotowe, a chwilę później test gimnazjalny, więc też zbyt lekko nie jest. No, ale jak nie będę za dużo czasu na sen tracił, to może się wyrobię :wink: .
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

A ja w swojej szkole (Katowice) mam ferie od 15 lutego, więc jeszcze ponad miesiąc... Łatwo nie będzie (II liceum). A w ferie - halówka, ping-pong i sesje Warhammera z kumplami:D Szkoda, tylko że pogoda taka... nijaka
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

2 klasa liceum to najlepszy okres w zyciu człowieka :D Pozwól ze przedstawie ci obrazowo 2 klase w moim wydaniu :

||| Poczatek roku szkolnego>picie>koniec roku szkolnego|||
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Ta, druga klasa to bajeczny okres w zyciu.

Ze sportow zimowych, to wczoraj pierwszy raz w zyciu gralem w kregle. Gra bardzo wciaga i nawet mozna sie spocic. No i na kazda pogode ;)
Druga bardziej wypasiona rzecz, to ze kumple sie zajarali i sobie pokupowali sprzeta do paintballa, i w sobote jedziemy.

Prognozy pogody ssa.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
komodor
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: środa, 24 października 2007, 19:58
Lokalizacja: Białystok

Re: sporty zimowe

Post autor: komodor »

Ja ze sportów zimowych uprawiam jedynie saneczkarstwo i jeżżę na łyżwach, a i to rzadko. O wiele częściej uprawiam sporty przeznaczone na każą porę roku tj. gram w nogę, jeżdżę na desce i uprawiam chód.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: sporty zimowe

Post autor: Keyhell »

Ze sportów zimowych:
-bardzo dobrze jezdze na nartach.
-ucze się jeździć na snowboardzie
-nigdy nie zakładałem łyżw.
-lubie oglądać carling na eurosporcie.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: sporty zimowe

Post autor: Ravandil »

komodor pisze:Ja ze sportów zimowych uprawiam jedynie saneczkarstwo i jeżżę na łyżwach, a i to rzadko. O wiele częściej uprawiam sporty przeznaczone na każą porę roku tj. gram w nogę, jeżdżę na desce i uprawiam chód.
Mnie bardziej od saneczkarstwa fascynuje skeleton. Nie mogę się nadziwić, jak ktoś mógł wpaść na pomysł, żeby jechać tą rynną na sankach głową w dół... ;) Curling też jest super, szczególnie jeśli jest 23.00 i się siedzi jak muł i gapi na Eurosport :P A jeśli chodzi o własną aktywność, to ta zima będzie mi się raczej kojarzyła z próbami poloneza :P Tak jakoś nawet nie chce mi się nic robić... Cóż, przyjdzie wiosna to może wreszcie ruszę tyłek z domu i wezmę się za zarzucone ostatnio sporty :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Bell
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 29 grudnia 2007, 18:14
Numer GG: 0

Re: sporty zimowe

Post autor: Bell »

Nie będę oryginalna. Jestem nałogową narciarką. Niestety w tym roku nie poszusuje sobie po stokach. Aż serce mnie boli, bo przez głupia maturę zabronili mi jechać w góry!
A tak to chadzam sobie na łyżwy. Jednak niezbyt często mam na nie ochotę (chociaż zawszę lubiłam na nich jeździć!). Na pobliskim lodowisku igły nie wciśnie się między ten przerażający tłum. A na drugie najbliższe nie chce mi się drałować xP
ODPOWIEDZ