Sporty zimowe

Forum na tematy związane ze sportem i pokrewne.

jak oceniasz małysza

Czas głosowania minął poniedziałek, 22 października 2007, 10:32

świetnie
3
13%
dobrze
10
43%
całkiem całkiem
5
22%
niech się bardziej postara
5
22%
 
Liczba głosów: 23
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

O tak! Sniezki rulez!
No i wrzucanie sie do rowow pelnych sniegu albo w metrowe zaspy tez wymiata :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

jak by u mnie tyle sniegu bylo, ze rowy by byly zasypane... fajnie by bylo...
u mnie snieg z 2 dni lezal ;( a teraz znowu jest! :D
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ostatni raz w zaspy wrzucalam sie jakies 2 lata temu :(
U mnie sniegu jak na lekarstwo, jakis 1 cm lezal przez jeden dzien. W ogole to teraz juz tu fiolki i zonkile kwitna, ba, nawet kwiatki sie na drzewach pojawily!

Ja chce porzadna zime!!
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

Ludzie, co wam sie stalo??!Zeby to w zime o zimie gadac? Wiadmo, ze Malysz nie jest w takiej formie jak przed laty, ale czy on zawsze musi wygrywac? Jakas rownowaga na swiecie musi byc :D . A tak serio.... ja preferuje żeglarstwo :D
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Heh, u nas (w Szczecinie) jak dzisiaj sypnęło sniegiem, to autobusy na zakrętach do rowu wpadały, a ja, wracając z WBŚ (Wielkiej Bitwy Śniegowej - czyli nie tylko na śnieżki) zaliczyłem przynajmniej 4 upadki na pokrytej 20 cm świeżego śniegu oblodzonej drodze, w tym na jezdni (a jechały samochody... Na szczęście w takim tempie, że bym zdążył zejść z ulicy nawet turlając się)... Ogólnie taka pogoda ma się utrzymać do końca przyszłego tygodnia, tylko czemu pod koniec ferii??? :evil: :cry: :x :(
żyję
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Za to w Lesznie (mieszkam tam, jakby ktoś nie wiedizał) sypnęło około 10 centymów. W niektórych miejscach ciężko się idze. Szkoda tylko, że ferie minęły mi dwa tygodnie temu. :( :x A i tak na początku ferii byłem chory. :evil:
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

Dziś rano i w Reszlu sypneło sniegiem, ale sporadycznie. Nawet nie bylo mozliwosci sniezkami sie porzucac :( . Ferie to ja mialem 2 tygodnie temu :evil: - i jutro znow tyrac do budy,aaaaaaa!!!
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
dziub
Pomywacz
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 25 grudnia 2004, 17:55
Lokalizacja: konin

Post autor: dziub »

fajnie masz ja to z 2 tygodnie to chodze do budi i męcze się w tych męczarniach :D
witam lecz o zdrowie nie pytam!
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

u mnie tez niezle sypnelo sniegiem (w niemczech jak by co), normalnie w zimie tu snieg jest wlasciwie tylko na swieta, a tyle sniegu to sie tu widzi raz na 10-15 lat :D ale fajnie jest!
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

a ja mam sniegu pod dostatkiem :) tzn. nie za duzo nie za malo tak akurat :D
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

Ale zima!!!! Dziś wychodze sobie z dmociu, żeby iść po bułki, a na dworzu mnustwo śniegu!! Jak stałem u siebie na schodach to tego białego puchu miałem po kostki, a jak wszedłem tam, gdzie jest chodnik, to miałem go po łydki. Zdarzają się także takie miejsca, gdzie są 1m zaspy (chodzi mi tu o chdniki :D ). Na szczęście ulice są poodśnieżane, więc doszedłem do piekarni:D - teraz właąnie jem śniadanie.
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Taa... ja się przeprowadziłęm na tą piekna wieś w lecie, i nie wiedziałem jak tu jest w zimie... A mozna powiedzieć, ze jest nieciekawie. Dziś wyszedłem z domu, to na ganku 10 cm śniegu i na poziomie ganku śnieżna zaspa przez cały ogród przed domem... czyli ponad 1m głębokosci! I na drodze podobnie... A przy drogach an wsi stawia siet aki siatki na palikach, zeby śnieg zatrzymywały, tzw. sniegowce. Na nic to wszystko - dzisiaj z autobusu widziałem ponad 2 metrową zaspę! nad! śniegowcami!!! Na drodze autobus kołyasł i śłiazgał się na śniegu. Możliwe, ze jutro nie pójdę do szkoły... oby Razz .

===

Stało sie! Jestem w domu, autobusy nie kursują! Hahahaha! I ciągle, ciągle sypie, pług przestał dojeżdżać do mojego domu ]:-> !
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

no to ja ci powiem ze od czw siedze jush w domu tak mnie grypsko chwycilo :) wiec nie jestes sam :PPP
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja juz grype w tym roku mialem. caly tydzien mnie trzymala tak ze nawet niemialem sily siasc przed kompa. ale niebylem sam... w mojej klasie brakowalo 12 (z 31) osob przez tydzien :D
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Jest taki sport jak odśnieżanie tarasu?? Ja go w kazdym razie nie cierpię, poza tym zawsze miałbym ostatnie miejsce... :/ . Echhh.... jeszcze szufli dla mnie zabrakło i jakąś krzywą łopatą musiałem odśnieżać... :|
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Ja ze sportów zimowych nawet lubię rzucać śnieżki o ile mam rękawiczki. Niestety nie ma teraz śniegu. Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!! Zimo wróć!!

Proszę!!!!


Bez ciebie świat jest smutny. Proszę zimo przyjdź teraz. Zamroź świat i zrzuć nam śnieg. Chodź tu, proszę :cry:
Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Podobno ma padac snieg, gdzies tak od polowy stycznia. Mam nadzieje ze prognozy sie sprawdza, bo od 14go do 26go bede w domu na urlopie, przydalo by sie kulkami ponawalac. Jesli juz jestesmy przy wojnach na sniezki, to nawet jak mam rekawiczki (co rzadko sie zdarza), to zdejmuje je na czas bitwy. Wiem ze to hardcore i na dluzsza mete traci sie czucie w rekach, ale z kolei w rekawiczkach kijowo sie lepi wg. mnie, i celnosc nie ta sama. Chociaz w sumie bez rekawic tracimy czas na rozgrzewanie dloni co jakis czas. Mysle ze zloty srodek moglyby stanowic cienkie,skorzane rekawiczki a la ss, jednak nigdy takich nie mialem. Puki co pozostaje miec nadzieje na opady.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
ODPOWIEDZ