Sporty zimowe

Forum na tematy związane ze sportem i pokrewne.

jak oceniasz małysza

Czas głosowania minął poniedziałek, 22 października 2007, 10:32

świetnie
3
13%
dobrze
10
43%
całkiem całkiem
5
22%
niech się bardziej postara
5
22%
 
Liczba głosów: 23
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

no wiec ja ze sportow zimowych lubie pilke nozna halowa :D nie lubie skokow ani zadnych innych ktore potrzebuja do ich uprawiania sniegu :-) a Malysz jak na polaka wypada b.dobrze ale moze lepiej i to kazdy wie ale po co wymuszac na nim lepsze skoki? Na polskich pilkarzach wymuszamy lepsza gre co roku i co ? Raczej duzo lepiej nei graja z Małyszem bedzie tak samo..
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Małysz symbolem polskiej rehabilitacji sportowej! :) Gdyby wszyscy brali przykład z niego, to możebyśmy wrócili do rekordów (nieczęstych, ale zawsze...)?
Ja tam zadnych zimowych sportó nie uprawiam. Jak byłem mały to jeździłęm na saneczkach :D . Narty mnie nie ciagną, snowboard też (nawet na zwykłej deskorolce nie umiałbym sie utrzymać długo...), hm bobsleje? 8) tez szans chyba nie ma...
Zaznaczylem, ze Malysz jest dobry.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Zagłosowałem na "dobrze", bo raz słyszałem w radiu że Małysz był lepszy od lidera -Ahonena. Tak ogólnie jednak nie interesuję się sportami zimowymi.
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Nie glosowałem, bo raczej nie lusbię ocenia występów Malysza.
A co do sportów zimowyc, to ostatnio byłem po raz pierwszy na łyżwach i... Fajnie było, tylko strasznie potem tyłek boli :D
żyję
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

to co przez caly rok :D komp, lazenie do miasta z kumplami albo z kumpelami, ale to juz sport ekstramalny :D
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Post autor: Narmo »

Malysza ocenilem tak, jak najlepiej sie dalo, niewielu moze pochwalic sie takimi sukcesami w swojej dziedzinie..
3 razy najlepszy w rocznym rozliczeniu potem zawsze w czolowce ( a jego glowni przeciwnicy z poprzednich lat maja teraz spore problemy, (oby niedlugo)

sportow zimowych nie uprawiam... kiedys ale to juz stara historia
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Małysz nie popisał się, jaki na razie. Kiedyś to były czasy: puchar za pucharem, mistrzostwo za mistrzostwem, Turniej 4 Skoczni za Turniejem 4 Skoczni. Małysz to był symbol sportów zimowych. A teraz nie idzie mu najlepiej. Oby w końcu się wziął za siebie naprawdę i znów wszedł na szczyt.
Obrazek
EmpE
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 58
Rejestracja: środa, 8 września 2004, 15:50
Lokalizacja: Inąd

Post autor: EmpE »

Tak, ale mimo wszystko jest najlepszy. Pierwszy na świecie zgarnął 3 razy z rzędu Kryształową Kulę. Poza tym zwycięstwa w innych "imprezach"... Każdy po większych sukcesach był znacznie słabszy, a Małysz, mimo że nie jest już najlepszy nadal utrzymuje się w czołówce i atakuje kiedy może.

Mnie sporty zimowe nie interesują, bo primo nie mam kasy na ich uprawianie (wypad na narty... stałe łącze z netem na rok ;)), secundo nudzi mnie każdy sport, oprócz sportów zespołowych (basket, piłka nożna i siatkówka rządzą ;)). Skoki oglądam, bo kibicuje Małyszowi - tylko dlatego :).
"Gdy nie ma floty zaczynają się kłopoty. Kłopotów nie kocham, więc kocham banknoty, zamieniam je w zielone, a zielone w siwy dym, siwy dym w dobry humor, dobry humor w dobry rym - to mój sposób na życie..."
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

To miło, że Polska ma chociaż taki jeden rekord. Szkoda, że tamte czasy już raczej nie wrócą (a przynajmniej w najbliższym czasie). Jest jednak pewna nadzieja. Było kiedyś gdzieś o dzieciaku (z 12 lat) o zdolnościach do skoków narciarskich. Nadzieja w młodym pokoleniu (to tyczy się też w polityce, ale od tego jest już inny temat).
Obrazek
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

Ja nie bardzo lubie sporty zimowe, bo raczej preferuje sporty EXTREMALNE jak np. Skateboarding, BMX, Cross. a gdy jest zimno takie sporty nie sa uprawiane. Ale nie powiedziłem że nie lubie zimy lubie rzucanie sie śnieszkami z qmplami i qmpelami.
A jesli chodzi o Małysza to podzielam zdanie Khazara, kiedys Małysz był duzo lepszy, a teraz... Zaglosowałem "dobrze" :P
DESTRACTION TRAUCERS
Garwin
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 02:47
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Garwin »

W ankiecie zaznaczyłem "świetnie". Mimo, że już nie ma takiej formy jak kiedyś, nadal potrafi daleko skakać i atakować podium. Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na Małysza. Wygrał 3 razy Kryształową Kulę, 1 Turniej 4 skoczni, medale na Olimpiadzie, jaki inny polski skoczek tyle osiągnął? Żaden. Do tego Małysz cały czas zajmuje miejsca na podium lub przynajmniej pierwszej 10. Inni skoczkowie to gwiazdy sezonu góra dwuch. Wystarczy przytoczyć przykład Schmitta, Hanawalda.

Co do uprawiana sportów zimowych, to lubie narty biegowe i snowboard. Tak w ogóle to za kilka godzin wyjeżdzam w góry, by się trochę pomęczyć na desce :).
To jest miejsce na Twoją reklamę
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

O, Małysz się chyba jednak wreszcie wziął za siebie. Ładnie ostatnio zaczął skakać. Jeśli się dobrze orientuję, to jest teraz chyba drugi w ogólnej klasyfikacji. Brawo!
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Malysz? To on dalej skacze? Czemu ja nic nie wiem?!?! ;)

Ze sportow zimowych lubie lyzwiarstwo figurowe na lodzie :) Sama jezdze nawet dobrze - tzn. nie przewracam sie, umiem zakrecac i czasem nawet umiem zahamowac bez wjezdzania w ogrodzenie ;)

No i sanki! Uwielbiam jezdzic na sankach!

A z innych sportow to lubie jeszcze ogladac bobsleje :)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
dziub
Pomywacz
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 25 grudnia 2004, 17:55
Lokalizacja: konin

Post autor: dziub »

khazar wiesz mószę się z tobą zgodzić wzioł się. pewnie żona go wykopała z domu i teraz leci tak jak po tamtym kopie :D
witam lecz o zdrowie nie pytam!
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

A własne co do sportów zimowych to jeszcze lubie Snowboard choć sam nie umiem jeździć:P;p
DESTRACTION TRAUCERS
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

rzucanie sie sniezkami! to jest to!
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

albo zjeżdżanie na odkręconej deskorolce (samo drewno) jeśli masz dobry papier to jest faajnie :D śnieszki też są niezłe
DESTRACTION TRAUCERS
ODPOWIEDZ