Muzyka

Wszystkie wątki związane z szeroko rozumianą muzyką.
ODPOWIEDZ

Jakiej muzyki słuchasz?

heavy metal (death metal, gothic, thrash etc.)
114
18%
rock (british, classic, experimental, hard, instrumental, punk etc.)
146
23%
jazz/blues/reggae/soul/rnb/...
68
11%
hip-hop (freestyle, alternative, gangsta, old school etc.)
39
6%
regional popular music (country, regional disco, folk etc.)
28
4%
pop (disco, pop rock, synth etc.)
31
5%
ambient/downtempo/jungle/...
25
4%
electro/breakbeat/house/techno/...
22
3%
trance/hardcore/psychedelic/...
21
3%
klasyczna
74
11%
inne
76
12%
 
Liczba głosów: 644
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Muzyka

Post autor: dsadfga_atadf_a »

Jakiej muzyki słuchacie?
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

ej!

Post autor: Falka »

ej, ta ankieta jest nie fair! ja slucham rocka, hiphopu, czasem metalu i szkockiej muzyki ludowej... nie potrafie wybrac jednego ulubionego gatunku :(

zmienic ankiete albo ja wywalic!!! :P
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Rap w stylu regge dla depeszowców... Szkoda ze nie ma żadnej z tych odpowiedzi ;P
Etrius
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: środa, 25 sierpnia 2004, 17:18
Lokalizacja: Castle Ceoris

Post autor: Etrius »

No pewnie ze ta ankieta jest nie fair, bo nie ma tu wymienionego miliona roznych gatunkow i podgatunkow muzycznych...dzieki czemu sama ankieta nie zajmuje 2 stron...
Osobiscie zaznaczylem gotyk chociaz to raczej muzyka z ktorej ram juz troche jakby wyszedlem. Nadal pozostaje jej wierny, ale w bardziej elektronicznym brzmieniu. Dark ambient, industrial i inne dziwactwa.
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Post autor: Narmo »

Zaznaczylem "Rock" ale to tylko jeden z rodzajow muzyki ktorej slucham. Lubie klasyke, czysta gitare klasyczna, folk, troche metalu ... i wiele wiele innych. Niestety zawsze w takich ankietach pojawia sie problem wielokrotnego wyboru, podzialu muzyki itp itd...
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Słucham czterech rzeczy z wymienionych w ankiecie i jeszcze paru z poza niej.
Rock przede wszystkim (to zaznaczyłem), metal, gotyk, klasyczna, folk (głównie shanty i ballady morskie + piosenki turystyczne i inne pieśni), wszelakie mistyczne (tutaj króluje Blackmore's Night)...
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

oto wlasnie chodzi np. masz swoj ulubiony zepsol ktory gra np. gotyk no to zaznaczam gotyk bo mam go najwiecej i najczęsciej suham. ja zaznmaczylem gotyk bo uwielbiam closterkeller i piosenke Ate oraz wiele innych ale tylkp pl ..
Rallat
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 11:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Rallat »

Zaznaczyłem Rock, bo LP to chyba nie metal? :P Poza tym słucham Kultu i shant, Theriona... Miałem problem jak wszyscy powyżej. 8)
"To była wolność. Utrata całej nadziei była wolnością..."
Alakhai
Pomywacz
Posty: 38
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Chrzanow

Post autor: Alakhai »

:twisted: :twisted: METAL :twisted: :twisted:

slucham takowej muzy najczesciej i najglosniej :wink:

a tak na powaznie najbardziej lubie ten rodzaj muzyki
na mojej liscie zespoly takie jak Fear Factory , Manson (aczkolwiek jego trudno sklasyfikowaac) :lol: , Metallica , Slipknot , Machine Head i wiele innych
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

czy mi się zdaje czy NIKT nie słucha tutaj niczego z rzeczy popularnych na mtv czy vivie ? (nikt jak dotąd nie zaznaczył hh czy popu :D) a i żeby nie było to ja zaznaczyłem punk :D ale rocku, metalu, czy poezji śpiewanej też słucham

<--reklama
http://ulicznik.net:2200 - wpiszcie w winampa :D nice muzyczka:D (nie tak dobra jak chomiki ale zawsze :D)
reklama-->
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

A ja slucham przede wszystkim metalu. Samael, stary Paradise Lost, Arcturus, Saturnus, troche folku i muzyki neo-klasycznej i oczywiscie techno/trance i baridzje klimatyczna muzyke elektroniczna jak industrial, ambient, et cetera. GLosowalem na metal :)
RIP
Techniczny Tawerniak
Techniczny Tawerniak
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 20:42
Lokalizacja: Łomża - Gliwice
Kontakt:

Post autor: RIP »

Ja oczywiscie tez metal, w koncu Cryptopsy, Cannibal Corpse, Testament, Slayer, Vader, Death, Cynic, Theory in Practise, KAT, Nile, Exodus, Opeth, Carcass, Monstrosity, itd.... to kapele przede wszystkim metalowe (i te, ktorych slucham w nadmiarze :twisted: ) Aczkolwiek nie pogardze tez muzyka klasyczna, czy jazzem albo rockiem. :)
goki
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 189
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 09:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: goki »

a ja slucham... wielu rzeczy :)
nie bede precyzowal gatunkow bo to nie ma sensu... slucham poprostu tego co mi wpadnie w ucho i sie spodoba :)
z zespolow bedzie to glownie Moonlight, Nightwish, Children of Bodom, Guano Apes, Opeth, Dream Theatre, Disturbed, Moonspell, Linkin Park, Evanescence itd :)
no i bardzo lubie sluchac OST'y :) ostatnio na topie jest The Girl Next Door, The Punisher i Shrek 2 :) bo wiecej mi sie nie chce sciagac :P

jestem nadwyraz tolerancyjny jesli chodzi o muzyke :)
kra.
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Z OSTow to mi sie OSTy do takiego Mortal Kombat albo Mortal Kombat: Annihilation. Hardcorowe tekno jest super, hehe. Ogolnie, bardzo lubie muzyke elektroniczna, od tych kalsyczbych zespolow elektro jak Kraftwerk i minimalistyczne jak Oldfield, przez new age w wykonaniu Vangelisa i Jarre'a az po elektro-industrailny metal Samaela, Deathstars czy The Kovenant i bardziej trance'owate/goa klimaty /ATB, Astral Projection, Infected Mushroom/ i hc tekno /Prodigy, The Prophet, Hell's Army/. No, ale ulubiony zespol to oczywiscie Samael. A potem Paradise Lost /tlyko do gothica/, Arcturus, Saturnus, Borknagar, Vintersorg, Ulver /zarowno ten blackowy jak i ten nowy wykrecony/, Behemoth /lepszy ten deathowy :D/, Elend, Dark Sanctuary. No, i od razu mowie, ze nie trawie jazzu, rocka, gotyku, hip-hopu, heavy i power metalu i gotyckiego metlau /choc ostatnio stwierdzielm, ze nie jest taki zly :D/.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Ja głównie słucham hip-hopu (w końcu muza młodzieżowa :-)) - nie tylko polski, ale również zagraniczny (szczególnie Soundkail). Nie pogardzę też ragga (taki rodzaj reagge). Z tego słucham Abradaba i Gentlemana (polecam "Leave us alone").
Obrazek
Volnar

Poprostu

Post autor: Volnar »

Rock
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Re: Poprostu

Post autor: wiki-yu »

Volnar pisze:Rock
jak ja zawsze lubiłem długie, poparte argumentami wypowiedzi takie jak twoja ;-)
aha i coś ci sie znaczniki pomieszały :D
powinna być kolejność
[otworzyć color][otworzyć size]tutaj tekst (u ciebie Rock)[zamknąć size][zamknąć color] a nie "[otworzyć color][zamknąć color][otworzyć size][zamknąć size]Rock"
polecam ObrazekFAQ
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
ODPOWIEDZ